Jak na věc


účtování mezd z fondu odměn

Účtování záloh - vydané zálohové faktury

    Děkujeme Vám za nabídky přátelství na FACEBOOKu! Odborné dotazy prosím zadejte formou Komentáře přímo k vybranému článku. Z časových důvodů reagujeme jen na BLOGu.
    Průběžné účetní a daňové poradenství je v dnešní době nutné, proto si Vám dovolíme doporučit, vzhledem k více než dvacetileté dobré spolupráci, firmy ŠACH s.r.o. a DÉMONIA s.r.o.
    Novinka pro letošní rok Vlastní výroba Firmy, které produkují vlastní výrobky, musí v letošním roce účtovat „jinak“. Účtový rozvrh Nejméně složitou, i když samozřejmě podstatnou změnou, je povinná úprava účtového rozvrhu: „zrušení“ účtování vlastní výroby na účtové skupině 61 a 62, a navazující přesun těchto účtů do účtové skupiny 58. To znamená, že si zvolíte staronové účty, ale metodiku účtování… Zobrazit více »
    Odpovídáme na aktuální dotaz, který se týká pořizovací ceny zásob, resp. co je/není součástí tzv. vedlejších nákladů. V tomto případě se jedná o kurzové rozdíly.
    Otevřela se diskuse k předchozímu článku, jak je to s vedením skladu. Způsob „B“ Metoda účtování zásob způsobem „B“ byla jednoduše vysvětlena v článku Zásoby v účetnictví.


Připojení ke vzdálenému počítači

    Dotaz se týká povinnosti účtování zásob každý měsíc? Poradíme Vám a dáme Vám dobrý TIP!
    Pokud účetní jednotka vyrábí, měla by pečlivě sledovat proces výroby a na základě kalkulačních vzorců správce ocenit své produkty. Dotaz Aktuální dotaz se týká daně z přidané hodnoty, je nebo není součástí kalkulace? Teorie Podle ustanovení § 25/1/d zákona o účetnictví se ocení zásoby vytvořené vlastní činností: „…vlastními náklady…“, kterými rozumíme podle § 25/5/c ZoÚč: přímé… Zobrazit více »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00