Jak na věc


úklid domácností mladá boleslav

Začněte tak, že nás kontaktujete

    Pravidelně udržované prostory, vybavení, nábytek, podlahy a obklady. Postaráme se o to, aby každý kout Vaší kanceláře dostával péči, kterou si zaslouží. Vy se věnujte důležitějším věcem. Pravidelně k Vám bude chodit jedna nebo více pracovnic, které se budou starat o kompletní úklid kanceláří.
    Úklidová firma BEDENIKA s.r.o. v Brně pro nás již několik let zajišťuje postavební úklidy i generální úklidy pro předání bytů nájemcům k naší plné spokojenosti i spokojenosti našich klientů.
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Běžně provádíme úklidy v prostorách, kde jsou velice drahá zařízení, IT výbava, důvěrná data a cennosti. Navíc jsme pojištěni pro případ způsobení škody až do výše 5 000 000 Kč. Ovšem tuto možnost jsme za 20 let úklidu kanceláří nikdy nevyužili.
    Jsme poradenská firma se značnou frekvencí zákazníků, čistota a pořádek patří k naší profesionální kultuře. Díky BEDENICE s.r.o. je toto u nás v pořádku. Provádí úklidy kanceláří 5x týdně v našem sídle v Brně.


Ceny úklidu kanceláří a firemních prostor

    Již dvě desítky let jsme špička v úklidu kanceláří v Brně a okolí. Naše zaměstnance průběžně školíme na znalost technologických postupů a vlastností úklidového vybavení. Pro úklid můžeme využít buď prostředky a přípravky firmy Bedenika nebo vaše. Vše je na individuálním ujednání.
    Všichni pracovníci v týmu Bedenika jsou vyškoleni na úklid kanceláří, ordinací i náročných výrobních provozů. Můžete se spolehnout na absolutní diskrétnost a bezpečnost při úklidu.
    Prováděli jste rekonstrukci firmy? Dlouho jste neuklízeli ve skladu či výrobě? Vyřešíme úklid za Vás. Vždy když Vás bude tlačit čas, oceníte náš rychlý a profesionální přístup. Jednorázově k Vám přijde v dohodnutý termín tým 2-10 pracovnic, které Vaše prostory vyčistí do stavu ,,jako nový,,.
     BEDENIKA s.r.o. uklízí naše bytové i nebytové prostory, které dále pronajímáme. Úklidová firma nám poskytuje pravidelné úklidy i po cateringových akcích. Vše je vždy perfektně a rychle uklizené...
    Postaráme se o úklid Vašeho firemního prostředí a zajištění příjemných pracovních podmínek. Připravíme Vaše kancelářské prostory pro každodenní práci a důležitá jednání.


Garantujeme profesionální přístup a diskrétnost

    Úklidové práce obsahují jednorázový i pravidelný úklid firem, domů a bytů. Nabízíme luxování, hloubkové čištění koberců, čištění dlažby, renovaci a obnovu lesku podlah, stejně jako utírání prachu, mytí oken, leštění výloh nebo ruční mytí a renovaci dlaždic a obkladů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00