Jak na věc


úprava chemických rovnic příklady

PLANIBEL – lesklé, průhledné sklo

    Pro potřeby stavebního průmyslu zpracováváme materiál v tloušťkách 8 – 19 mm (sklo) a 3 – 5 mm (zrcadla). Skleněné a zrcadlové výrobky určené pro stavebnictví jsou vždy bezpečnostní a mají příslušný atest:
    Téměř 100% výroby sklárny Bepof probíhá podle individuálních požadavků zákazníků. Ať už jde o skleněné komponenty určené pro nábytkářské firmy, zrcadla všeho druhu, celoskleněné dveře, nebo skleněné a zrcadlové stěny a další stavební prvky, umíme přání zákazníka vyhovět.
    Potisk sítotiskem je rozšířeným druhem průmyslového potisku. Zušlechťování sítotiskem Sítotisk provádíme podle přání zákazníka – v libovolných barvách a vzorech.
    Sklo barvíme v odstínech stupnice RAL. Barvu aplikujeme na celou plochu výrobku nebo na jeho část. Při vytváření požadovaných vzorů je používána krycí folie. Přesnost tvaru je zajištěna využitím PC programu a plotru.
    Ploché sklo pro nábytkářský průmysl a baumarkty zpracováváme již téměř 20 let. Vyrábíme z plochého skla FLOAT v tloušťkách od 4 do 19 mm. Tvary, rozměry, opracování hran, a povrchová úprava výrobků záleží jen na zákazníkovi.


Sklo a zrcadla pro stavebnictví

    Pro výrobu zrcadlových výrobků zpracováváme zrcadla o šířkách 3, 4 a 5 mm. Podobu výsledného produktu přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka.
    Vyrábíme kvalitní celoskleněné dveře z bezpečnostního skla. Všechny skleněné dveře Bepof mají bezpečnostní atest. Díky mnoha možnostem povrchové úpravy (lesk, mat, průhledné, neprůhledné) jsou vhodné do kanceláří i domácností, koupelen i dětských pokojů, dovnitř i ven.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00