Jak na věc


úprava fotek do rámečku

Problémům s vodou umíme předcházet

    S námi docílíte významných úspor elektrické energie, plynu nebo jiných topných surovin a vody. Naše řešení znamenají  rychlou návratnost investic do technologie úpravy vody, dlouhou životnost a spolehlivost Vašich provozů.
    Našim hlavním oborem je úprava vody a čištění vody pro průmysl, dále chemická úprava vody pro výrobu páry, chladicí okruhy, topné a klimatizační systémy budov, do topení apod. Spolupracujeme přitom s výrobci technologií na úpravu vody, které považujeme za ty nejkvalitnější. Z našich služeb zmíníme zejména pravidelný servis navrženého způsobu ochrany Vašich vodních a parních systémů, vyhodnocení kvality ošetření a dosažených úspor, nastavení měřidel, regulačních a dávkovacích zařízení.
    Chemická obchodní společnost s.r.o., poskytuje pravidelné služby v úpravě vody, dodávky chemických přípravků na úpravu vody pro energetiku, průmyslové chladicí okruhy, parní kotle, horkovody, úprava vody v topném okruhu, centrální vytápění, klimatizace objektů, apod. Vyčištěním teplosměnných ploch a nastavením optimálního provozního režimu zlepšujeme ekonomiku provozu Vašich zařízení.


06/2019 Změna právní formy společnosti

    Filtrace, změkčení, odsolení, dezinfekce a další úpravy vody provádíme především pro průmyslové procesy, energetický, chemický, potravinářský a farmaceutický sektor. Samozřejmostí jsou však jakákoliv odvětví kde je vyžadována úprava. Proto se na nás neváhejte obrátit s dotazy a žádostmi o případný návrh vhodného řešení Vašeho problému, nebo se podívejte na náš eshop a vyberte si z méně náročných zařízení sami. Máme bohaté zkušenosti z oboru a disponujeme potřebnými technologiemi i profesionály, kteří vám rádi poskytnou odborné poradenství.
    Realizujeme spolehlivá, mnoha zákazníky ověřená řešení na ochranu proti tvorbě minerálních usazenin, růstu biologie a proti korozi na zařízeních pro výrobu páry, průmyslového chlazení, vytápění budov, klimatizaci výrobních hal, obchodních center apod.
    Tvrdou vodou se rozumí voda s vysokým obsahem minerálů, které jsou v ní rozpuštěny. Čím větší množství jich je, tím je voda tvrdší. Jedná se zejména o ionty vápníku a hořčíku.
    VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA mobilní kontejnerové jednotky o výkonu 240 m3/h, vyrobené pro účely úpravy průmyslové vody membránovým procesem ultrafiltrace, ke shlédnutí zde.
    Dnešní požadavky na úpravu vody do průmyslových procesů jsou velmi rozdílné. Úprava vody tak vyžaduje individuální řešení na základě charakteru, dispozic a potřeb daného provozu.
    Společnost BKG - úprava vody a.s. je profesionálem na technologie a realizace úpravy vody a nabídne vám vždy to nejlepší a nejekonomičtější řešení uzpůsobené přesně na míru.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00