Jak na věc


čapí hnízdo u benešova wellnes

Popis okolí hotelu, Olbramovice a Střední Čechy

    Hotel disponuje 31 dvoulůžkovými pokoji (15× twin, 16× double). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchovými kouty a fénem, TV se satelitním příjmem, PAY TV, telefonem, minibarem, pokojovým trezorem. Pokoje v patře disponují klimatizací. Pokoje lze propojit a vytvořit tak apartmán například pro rodinné pobyty. Snídaně je zahrnuta v ceně. Parkování v areálu k dispozici. Wi-fi připojení v celém areálu zdarma.
    Farma Čapí hnízdo, a. s. je nově otevřený unikátní víceúčelový areál vhodný pro firemní akce i pro trávení volného času jednotlivců a rodin. Nachází se necelých 50 km jihovýchodně od Prahy, mezi Benešovem a Olbramovicemi.
    Nabízí Farma Čapí hnízdo kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Farma Čapí hnízdo na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Farma Čapí hnízdo můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Farma Čapí hnízdo z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Nástup na ubytování a ukončení pobytu

    Necelých 50 km jihovýchodně od Prahy mezi Benešovem a Olbramovicemi naleznete Čapí hnízdo - místo jako stvořené pro jedinečné firemní akce i neopakovatelnou dovolenou s rodinou a přáteli.
    K poskytovaným hotelovým aktivitám patří wellness (bazén, sauna, parní komora, whirlpool), fitness centrum vybavené, bowling – 2 profesionální dráhy, 2 nekryté tenisové kurty, multifunkční hřiště s umělým povrchem, půjčovna jízdních kol, projížďky na lodičkách na místním rybníce, venkovní dětské hřiště s mnoha herními prvky, golfová akademie Agro aktivity: vyjížďky na koních – lonž i do přírody, jezdecký výcvik v moderní originální jízdárně, vyjížďky na ponících pro děti, jízdy v kočáře, návštěvy stájí s koňmi, poníky a domácími zvířaty, návštěvy venkovních pastvin a výběhů s hospodářskými zvířaty, rybaření na místním rybníce, návštěva Ekocentra
    Čapí hnízdo Vás také překvapí svými kontrasty. Nabízí výbornou gastronomii i možnost nechat si připravit venkovní piknik. Má moderní wellness i přírodní rybník, kde je možné si zaplavat. Poskytuje ubytování v nejvyšším standardu i nerušený odpočinek na louce. Potěší Vás naprostým soukromím, ale také pozorností přívětivého personálu.


Fotogalerie ubytování Farma Čapí hnízdo

    Chcete mít na svém webu také zmínku na Farma Čapí hnízdo a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Farma Čapí hnízdo je? Zkopírujte si celý následující kód:
    Naleznete zde nadstandardní ubytování, skvělou kuchyni a celou řadu relaxačních, sportovních a agroturistických aktivit. Čapí hnízdo je ideálním místem pro trávení volného času jednotlivců i rodin.


Čapí hnízdo je nově otevřený unikátní resort, který nabízí prostory pro pořádání akcí, ale i odpočinek v krásné přírodě.

    Původní hospodářský statek a lihovar Dvůr Semtín z druhé poloviny 17. století byl citlivě zrekonstruován. Dostavba nových budov se přizpůsobila charakteru celé bývalé historické usedlosti. Zvláště architektonicky nápaditá je jízdárna, konstrukčně pojatá jako čapí hnízdo. Dominantou farmy je bývalý lihovarský komín, jenž léta poskytuje domov rodině čápů. Součástí je i rybník Slavníč, do kterého se díky rekultivaci opět vrátil život. K Vaší relaxaci a odpočinku poslouží wellness centrum s bazénem, saunou, párou a whirpoolem. Nejsou opomenuty ani sportovní aktivity, jako tenisové kurty, multifunkční hřiště s umělým povrchem, bowling, fitness centrum. V okolí se nachází spousta cyklostezek, proto Vám nabízíme půjčovnu jízdních kol. Areál je postaven uprostřed přírody na území přírodního parku Džbány-Žebrák a najdete u nás též řadu agro aktivit. Nabízíme projížďky na koních ve volné přírodě či jezdecký výcvik v moderní jízdárně, jízdu v kočáře, aktivní návštěvy hospodářských objektů s ustáj

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00