Jak na věc


časopis lékařů českých impact faktor

ČASOPIS ČESKÉ STOMATOLOGICKÉ KOMORY

    4 z představenstva ČSK Informace z jednání představenstva ČSK Standardně strukturovaný program obsahoval informace za uplynulé období, o plánovaných událostech a zprávy o činnosti orgánů ČSK. Podrobné informace určené výhradně členům ČSK jsou zveřejněny na www. dent.cz v chráněném odkazu Jednání představenstva. Na základě únorového zasedání jsme ve spolupráci s viceprezidentem ČSK MUDr. Robertem Houbou, Ph.D., zpracovali následující důležité a aktuální informace: zstrategie postupu Komory před dohodovacím řízením na rok Představenstvo projednalo návrh dopisu, který upozorňuje na ekonomicky neudržitelnou situaci v oboru stomatologie. Dopis, doplněný o ekonomické údaje a grafy, bude zaslán členům zdravotního výboru parlamentu ČR, ministru zdravotnictví a dalším poslancům a politikům. Na přípravě dopisu se podílejí dr. J. Banková, dr. R. Jakl, dr. T. Vrbková, dr. M. Řezáč, dr. P. Chrz, dr. R. Houba, ve spolupráci s Mgr. J. Kovaříkem. zjednání ČSK. Dne jednal dr. P. Chrz na MZ ČR s Mgr. Z.
    1 ČASOPIS ČESKÉ STOMATOLOGICKÉ KOMORY 2015 ročník 25 č. 3 RECENZOVANÝ ČASOPIS. Indexováno: Bibliographia Medica Čechoslovaca, Index Copernicus. ISSN
    2 NOVINKA PUMA ELI R Cena od: ,- Kč vč. DPH LIEHMANN CZ, s.r.o. Výhradní autorizovaný zástupce Castellini pro ČR Petrohradská 6/7, , Praha 10 Vjezd pro parkování ulicí Novgorodská 6 Česká republika Tel./fax:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00