Jak na věc


český svaz ledního hokeje hradecký kraj výsledky l

Týden hokeje zná termíny pro sezonu 2017 – 18. Zvítězí podruhé Milevsko a Strakonice?

    7 Ženy do 35 let - Krátká trať Jitka Zapletalová Městská nemocnice Litom 25 01:51: Kristýna Kalinová Litoměřice 12 01:52: Rozálka Novotná Atypik Terezín 1 02:19:50 Ženy nad 35 let - Krátká trať 1 8 Jitka Knoblochová Atypik Terezín 42 01:18: Marie Šifaldová Sokol Brozany 52 01:25: Helena Čamská Litoměřice 44 01:25: Marcela Soumarová Litoměřice 45 01:26: Jaraslava Chlupáčová Litoměřice 51 01:30: Alžběta Látalová Litoměřice 49 01:31: Stanislava Chálová Libotenice 44 01:34: Lada Holišová Terezín 43 01:35: Alena Klementová Libotenice 46 01:36: Naděžda Rýslerová Atypik Terezín 51 01:36: Jana Kadlecová Městská nemocnice Litom 47 01:51: Soňa Marešová Terezín 49 01:57: Ivana Boučková Terezín 42 02:01: Alice Kundrátová Tma Divadlo 57 02:36: Jana Letafková Tma Divadlo 44 02:36: Marie Peluňková Roudnice 64 02:36: Irena Vinšová Tma Divadlo 44 02:36: Drahomíra Kačírková Tma Divadlo 53 02:36:54 7
    1 Výsledky závodu Za pěnivou důvou Historické bicykly - Krátká trať Dominik Horvath Atypik Terezín 19 01:29: Jan Žilka Četníci Litoměřice 17 01:30:35 Horská kola - Krátká trať 1 25 Richard Zdeněk Megi bike team 39 01:14: Petr Boubal Megi bike team 40 01:14: Martin Honza VTR Bike Litoměřice 27 01:15: Roman Stibinger Litoměřice 32 01:16: Stanislav Egreši SKP Styl Litoměřice 42 01:17: Martin Vápeník 901 Bikesteam 17 01:17: Miloslav Kašpar Lovosice 38 01:17: Milan Sailer Litoměřice 31 01:18: Pavel Pokorný Bluehornet 29 01:18: Eda Vrzáček Erlich 52 01:18: Jan Bradáč Terezín 24 01:20: Jan Feigl ústí nad Labem 32 01:20: Josef Liška ČFK Brňany 32 01:21: Jan Plch FK Trávčice 33 01:21: Jiří Krejčí SKP Styl Litoměřice 32 01:21: Jan Chlupsa Stará Garda Terezín 44 01:22: Marek Plch Bič boží 37 01:22: Tomáš Šmíd Programátoři 25 01:22: Aleš Beránek Terezín 18 01:22: Pavel Beránek Terezín 17 01:22: Tomáš Kloub Programátoři 28 01:25:12 1


Týden hokeje určený nejmenším adeptům znovu zavítá na jihočeské stadiony

    6 Silniční kola - Krátká trať Jindra Šklíba Lovosice 31 01:17: Vladimír Liška SKP Litoměřice 52 01:18: Vladimír Urban KCR Roudnice 57 01:18: Petr Beránek Atypik Terezín 44 01:18: Josef Hofman KCR Roudnice 63 01:21: Josef Růžička Třebenice 68 01:21: Milan Bačák HC Lovosice 44 01:22: Vladimír Horák Terezín 46 01:22: Miroslav Závada Lovosice 41 01:24: Jiří Satran Stará Garda Terezín 40 01:28: Milan Halamíček Terezín 47 01:34:11 Ženy - Dlouhá trať Barbora Opavová CK Slavoj Terezín 19 02:13: Alena Reitmajerová Ráj Kol 24 02:22: Iveta Prošková KCR Roudnice 40 02:25: Lenka Misíková EMS Eltech Děčín 26 02:25:09 Ženy do 35 let - Krátká trať 1 14 Ivana Tylová Terezín 33 01:22: Marcela Kozáková FK Trávčice 31 01:25: Jana Pazderová Ředhošť 16 01:26: Ivana Takácsová Terezín 22 01:31: Petra Čapková Litoměřice 33 01:31: Šárka Petrželková Terezín 30 01:31: Alena Kloubová Programátoři 31 01:34: Jitka Mullerová Litoměřice 25 01:35: Zuzana Soumarová Litoměřice 24 01:35:57 6


Dvakrát zlato, jednou bronz braly žákovské výběry Jihočeského kraje na turnajích VTM

    4 Muži let - Dlouhá trať Jindřich Vinkler Sokol Libochovice 37 02:16: Jiří Kozák SKP Styl Litoměřice 32 02:16: Tomáš Tyle Terezín 34 02:16: Zdeněk Rous České Kopisty 40 02:16: Marek Blecha Litoměřice 35 02:16: Jaroslav Jira Terezín 35 02:17: Miroslav Kotrba KCR Roudnice 40 02:18: Jaroslav Mejta Lafarge Cement Čížkovic 32 02:18: Vlastimil Skokan KCR Roudnice 37 02:19: Martin Sládek ACK Louny 32 02:19: Tomáš Líska Straškov 33 02:19: Miroslav Hrstka Lafarge Cement Čížkovic 35 02:27: Vladimír Valtr Roudnice nad Labem 39 02:29: Josef Vlasák Stará Boleslav 32 02:39: Jan Rejf Litoměřice 37 02:41:32 Muži let - Dlouhá trať Zdeněk Krob KC Roudnice 43 02:05: Petr Vápeník BTT Libochovice 45 02:05: Zdeněk Pazdera BTT Libochovice 41 02:13: Jiří Menda CK Lovosice 46 02:16: Karel Hynek TSK Praha 48 02:16: Pavel Bauer KCR Roudnice 44 02:16: Jiří Kánský Sella Bike 42 02:18: Jiří Woš Roudnice nad Labem 44 02:19: Vít Kadlec CK Slavoj Terezín 49 02:20: Alexandr Karasz TEO Plus Litoměřice 46 02:22: Zdeněk B


Vítězná trofej pro 5. ročník Memoriálu Jana Marka putovala z Hradce do Hradce

    5 Muži let - Dlouhá trať Libor Pardubický SKP Styl Litoměřice 43 02:29: Milan Knobloch Atypik Terezín 43 02:32: Vladimír Dlouhý Roudnice 46 02:33: Zdeněk Černý Repre 46 02:39: Petr Kodys Litoměřice 50 02:39: Petr Vaněk Brozany 49 02:41: Jiří Čejka Lovosice 50 02:44: Petr Ženíšek Roudnice nad Labem 45 02:45: Václav Zíbr KCR Roudnice 49 02:53: Vladimír John Lovosice 44 02:58: Josef Jakš Režný újezd 49 02:58:23 Muži let - Dlouhá trať Pravoslav Vaněk Dubí 55 02:13: Jiří Zelenka Ben Car 60 02:13: Robert Kahoun CK Lovosice 51 02:16: Jiří Malý AC Česká Lípa 52 02:18: Jaroslav Opava Litoměřice 53 02:19: Petr Hájek KCR Roudnice 55 02:20: Ivo Beránek HC Lovosice 56 02:22: Jiří Malík KCR Roudnice 58 02:24: Zdeněk Štastný SK Mondipackaging 51 02:25: Pavel Kalous KCR Roudnice 59 02:29: Miroslav Bouček Budvar 52 02:29: Jiří Ponrt ústí nad Labem 51 02:32: Miroslav Kutzler Sokol Malé Žernoseky 54 02:40: František Krejčí BTT Libochovice 52 02:40: František Řebíček Sokol Brozany 54 02:44: Ivo Andrle Lit


Junioři budějovického DDM otočili skóre v duelu s dvacítkou Austrálie těsně před koncem

    3 Muži let - Dlouhá trať Tomáš Lisec CK Slavoj Terezín 25 02:01: Vlastimil Veverka KL Sport Děčín 26 02:01: Vít Mužík CFC Kladno 30 02:01: Miroslav Živný Ramar 24 02:01: Michal Volf CK Slavoj Terezín 24 02:05: Miroslav Zeman Rajka 24 02:05: Josef Prchlík CK Slavoj Terezín 28 02:05: Ladislav Vojtěchovský Top Ten Team Teplice 26 02:05: Miroslav Kubík Ramar 28 02:06: Honza Krátký Terezín 27 02:16: Lukáš Harvánek Lovosice 22 02:16: Josef Kalina Litoměřice 28 02:23: Ondřej Jelínek Roudnice nad Labem 28 02:44:01 Muži let - Dlouhá trať 1 1 Petr Šinágl CK Slavoj Terezín 40 01:59: Miloš Trux KCR Roudnice 34 02:01: Jiří Macháček CykloMax ústí nad Labem 32 02:01: Tomáš Papež Messenger 36 02:01: Ondřej Pšenička HC Lovosice 37 02:05: Marek Bušek BTT Libochovice 32 02:05: Josef Semerád M+S Minařík 36 02:05: Martin Čech Atypik Terezín 37 02:05: Přemysl Rous Litoměřice 38 02:05: Marcel Příhoda Lovosice 32 02:13: Roman Štěrba AC Lovosice 38 02:13: Tomáš Bělka Nový Bor 37 02:13: Vlastimil Tlašek VTR Bik


Náborová akce Týden hokeje zavítá koncem ledna poprvé na jihočeské stadiony

    2 Horská kola - Krátká trať Petr Skála FK Trávčice 26 01:25: David Hilmer SKP Styl Litoměřice 33 01:25: Koskuba Jaroslav SK Malé Žernoseky 58 01:25: Koskuba Jaroslav SK Malé Žernoseky 35 01:25: Zdeněk Malypetr Terezín 22 01:26: Petr Jakš Režný újezd 22 01:26: Petr Ševčík Kaza Kladno 22 01:31: Bohuslav Spálený Stará Garda Terezín 34 01:33: Miroslav Horváth Stará Garda Terezín 41 01:33: Milan Kloub Programátoři 34 01:34: Jindřich Kroupa Litoměřice 31 01:34: Michal Tůma Kocanda Litoměřice 36 01:34: Zacharie Bako ČFK Brňany 36 01:36: Josef Čapek Litoměřice 14 01:37: Roman Kačírek Stará Garda Terezín 32 01:41: Jiří Kalina Litoměřice 43 01:52: Michal Letafka Terezín 22 01:55: Zdeněk Bouček Terezín 46 02:01:06 Muži let - Dlouhá trať 1 47 Jan Peluňka M+S Minařík 16 02:13: Pavel Šíp Sokol Libochovice 19 02:16: Jan Tunkl BTT Libochovice 19 02:16:55 Muži let - Dlouhá trať 1 80 David Jeřábek EMS Eltech Děčín 26 01:59: Jan Bureš CK Slavoj Terezín 23 02:01: Radek Zelenka Rock Machine Cyklomax 28 02:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00