Jak na věc


řídící systémy it

Průmyslová automatizace - CNCsystémy MITSUBISHI - FVE elektrárny EZS-CONCEPT 4000

    Řídící systém společnosti iControl, integruje veškeré přednosti inteligentního systému a je vyvinutý tak, aby jej bylo možné instalovat do novostaveb i již zrealizovaných staveb bez nutnosti úpravy stávající kabeláže. Řídící systém iControl je navíc velmi flexibilní a za velmi příznivé ceny.
    CRESTRON je systém, ke kterému je možné připojit jakékoliv elektrické zařízení a poté jej jednoduše, jak jen to lze, ovládat z určených ovladačů: tlačítkových nebo dotykových panelů (drátových/bezdrátových-přenosných RF-IR-Wifi/na stůl/do zdi/s video vstupem či PC). Systém je vhodný instalovat do práce, domova, zábavního nebo relaxačního střediska pro jednoduchou obsluhu a úsporu energií.


Komplexnost, dostupnost, flexibilita

    Spojení moderních dotykových panelů systému Control4 by nemohlo fungovat bez kvalitní plně inteligentní výkonové části silnoproudých instalací – českého výrobce INELS. Systém iControl využívá elektroinstalaci Inels, která je ekonomickou alternativou sběrnicového systému EIB / KNX. Hlavními přednostmi tohoto systému jsou komplexnost (systém dokáže ovládat celou silovou elektroinstalaci – od osvětlení, přes topení až po audio / video techniku), cenová dostupnost a nekonečná flexibilita z hlediska výběru ovládacích prvků (systém je kompatibilní se všemi značkami: od nejrozšířenější ABB až po luxusní ovladače Gira).
    Již řadu let jsou nám ze všech stran nabízeny inteligentní řídící systémy pro ovládání našich domů a bytů, které za nás dokážou rozsvěcet a zhasínat svítidla, regulovat topení, zabezpečit dům a pustit si oblíbený film nebo hudbu z centrální videotéky. Nové trendy v této oblasti sledujeme většinou jen z povzdálí, jelikož se jedná o řešení, která pro většinu z nás jsou cenově nedostupná, nebo vyžadují náročné zavedení v objektech, kde jsou již zrealizovány standardní elektrorozvody.
    CRESTRON nabízí řešení na špičkové úrovni v oblasti dodávek, projekce a  integrace řídících systémů a Audio-Video komponentů od renomovaných výrobců, zabezpečení (EZS, EPS, kamer), ozvučení, audio-video technice Videokonference, osvětlení, topení,  elektroinstalaci, vzduchotechnice, výtahů, telefonech,  satelitní technice, software, designu. Realizace projektů na vysoké úrovni.


Aktuální informace na našem webu:

    Předáním hotového díla naše práce nekončí. Aby výsledek předčil očekávaní, je nutností se postarat o jeho správné nasazení do praxe, zajištění servisu 24/7, neustálé sledování, analyzování a optimalizace. Pro plnění dlouhodobých cílů je třeba také vytvářet silnou marketingovou podporu.
    Vytváříme řídící systémy, administrační systémy, skladové a prodejní aplikace, e-shopy a webové prezentace. Preferujeme systémy ovládané přes webové rozhraní, ale dodáváme i aplikace přímo pro platformy Windows, Mac OS, Android, IOS.
    Realizujeme komplexní reklamní kampaně a propagaci na internetu. Navrhujeme grafický design, vytváříme loga, letáky, katalogy, reklamní bannery, billboardy, webdesign, internet marketing. Vytváříme tiskové dokumenty včetně sazby. Zajistíme výrobu a tisk veškerých propagačních materiálů určených k vizuální komunikaci. Poskytujeme konzultace, poradenství a školení.
    Vyvíjíme informační a řídící systémy, aplikace pro organizaci, skladové hospodářství, distribuční, databázové a bezpečnostní systémy, webové aplikace, webové stránky a portály, eshopy. Spravujeme IT technologie, sítě a servery. Provozujeme hosting na míru každému projektu, dodáváme a zajišťujeme servis hardware.


Projekty skladů a dopravních zařízení:

    Máme dlouholeté zkušenosti s reklamou nejen v oblasti internetu, ale i v oblasti propagačních materiálů a tiskovin. Naše grafické studio pro Vás vytvoří jakýkoliv grafický návrh či dokument. Navrhneme pro vás nejvhodnější způsob výroby tiskovin a propagačních materiálů, nebo výrobu jako agentura přímo realizujeme.
    Řídící systém iControl je kombinací 3 systémů: inteligentní elektroinstalace Inels, systém pro ovládání médií (audio, video) a bezdrátové dotykové rozhraní, což představuje jedinečné spojení vysokého komfortu za výhodnou cenu. Díky produktu iControl se tak přínos inteligentních systémů stává dostupný nejen pro luxusní rezidence, ale i pro běžné domácnosti.
    Při vývoji systémů a aplikací používáme nejnovější dostupné technologie a využíváme naše letité zkušenosti. Výsledný produkt musí být propacovaný do každého detailu, bezpečný, jednoduchý na obsluhu, spolehlivý a rozšiřitelný. Do vývoje dáváme to nejlepší z nás, jako bychom pracovali pro sebe.
    Produkty systému CRESTRON pocházejí od amerického výrobce, který se problematikou připojení, sjednocení a jednoduchého ovládání všech elektronických zařízení v objektu zabývá přes 35 let.


Razící lis MIOS - úprava pohonu ražení a řízení lisu

    Mozkem systému iControl je americký systém pro ovládání domů Control4, který je vedle značek Crestron a AMX nejmladším ze tří předních produktů v oblasti řídících systémů. Jedná se o plně funkční systém, prověřený v rezidenční, kancelářské i hotelové oblasti, který je ve srovnání s obdobnými produkty plnohodnotný avšak cenově mnohem dostupnější.
    Design zaměřujeme a vytváříme především pro uživatele. Ať už se jedná o uživatele systému, aplikace nebo webových stránek, naším cílem je pro něj vytvořit funkční design pro usnadnění orientace a procházení uživatelským prostředím, případně zaujetí a jednoduché přivedení uživatele k požadovanému cíli.
    Připravíme pro Vás soubor metod, pomocí kterých dosáhnete lepších výsledků v oblasti marketingu na internetu. SEO, PPC, AdWords, bannerová reklama, obsahová reklama, posílení pozice ve vyhledávačích, e-mail marketing a reklama na sociálních sítích. To vše je klíčem k vašemu úspěchu.
    Od letošního roku je software Control4 plně disponibilní i na našem trhu a má vynikající technickou podporu. Řídící systém iControl umožňuje zvyšovat komfort, bezpečnost a efektivitu.


Individuální přístup a důvěra jako základní kámen

    Za jednu z nejdůležitějších částí procesu považujeme analýzu výchozího stavu a návrhu řešení přesně pro potřeby klienta. Proto klademe velký důraz na tuto část každého projektu. Sebelepší produkt nebude mít úspěch, pokud nesedne do správného místa, jako dílek z puzzle.
    Nejsme prodavači hotových řešení. Nepřizpůsobujeme klienta produktu, ale produkt maximálně přizpůsobujeme klientovi. Za 15 let působení v oboru již bezpečně víme, že ivestice do řešení na míru je vždy výhodnější než použít zdánlivě levnější hotové řešení, které v budoucnu pouze omezuje. Zakládáme si na principu dlouhodobé spolupráce s klienty. Většina našich nových klientů přichází na základě kladných doporučení.
    Záměrem firmy OPSOFT je udržovat krok s vývojem a trendy v oblasti informačních a internetových technologií, a co nejkvalitněji uspokojovat rostoucí potřeby klientů.>  Více o naší společnosti
    Potřebujete pro svůj rozvoj profesionální grafické služby? Dle přání pro vás vytvoříme moderní grafické návrhy, webdesign, bannery, ikony a vizualizace. Vytiskneme letáky, katalogy, plachty, brožury nebo vyrobíme reklamní předměty.


Elektrická instalace vulkanizačních lisů SGT1

    Potřebuje Váš bussines pořádně nakopnout? Pak vsaďte na řízenou internetovou reklamní kampaň vyladěnou pro nejlepší výsledky. Mimo propagace Vám pomůžeme najít a organizovat spokojené a dlouhodobé zákazníky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00