Jak na věc


1.zš plzeň škola online přihlášení

Prvňáčci byli pasováni na čtenáře

    V pátek 25.10. se třídy 4.B, 4.D a 4.E zúčastnily výukového programu Naše příroda v plzeňské ZOO. Při procházce ve vybraných částech ZOO jsme se seznámili s různými zástupci naší fauny a flóry. Dozvěděli jsme se také velmi zajímavé informace o jednotlivých ekosystémech (les, louka, voda, okolí lidských příbytků). Celá...
    Na hodinách Informatiky a při Projektech se žáci pátých ročníků učí programovat. ​Pracujeme s těmito programy: Scratch, Scratch JR, Ligtbot. Dále programujeme Ozoboty a těšíme se na Mboty. 
    Prvňáčci byli v Knihovně města Plzně pasováni na čtenáře a zároveň dostali své první průkazky do knihovny. Většina z nich toho hned využila a vypůjčilasi první knihu. Více fotografií najdete v naší fotogalerii.
    Školní parlament 1.ZŠ se zúčastnil v úterý 12. listopadu  společného zasedání zástupců městského a krajského parlamentu dětí a mládeže ve Středisku volného času Radovánek. Tématem jednání bylo stravování na školách. Vyslechnout si názory mladých studentů přišli i zástupci města Plzně – primátor Martin Baxa, radní pro oblast školství...
    Jsme základní škola s prvním i druhým stupněm, školní družinou a jídelnou. Máme moderně vybavené učebny, účastníme se sportovních i vědomostních soutěží a zapojujeme se do široké škály projektů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00