Jak na věc


adipex retard na hubnuti prodej

ADIPEX retard: zaručeně budete bez hladu

    Hoj, hoj, tak já jsem se k adipexu dostala úplně náhodou. Kamarádka, která jej brala a zhubla asi 15 kg, mi jej doporučila. Nejprve jsem chtěla zkusít na týden, co to se mnou udělá. Nyní ho beru už 15 dní, občas mám po něm žízeň, někdy se mi stane, že se mi zamotá v kebuli a také mám takové divné pocity, jako by se mi hrnula krev do nosu. Zhubla jsem zatím 3 kg. Není to moc, ale zas na druhou stranu při tom nedržím dietu, jím normálně jako vždy. Možná jen se snažím jíst méně na večer. Ráda bych zhubla 25 kg, co jsem nabrala po dvou dětech. Tak snad se povede.
    Adipex beru už po několikáté, nikdy jsem si váhu neudržela, takže jsem pak začala znova ….Vždy jsem něco zhubla, ale nikdy to nebylo tolik, kolik jsem si přála ….Sucho v ústech a sem tam nespavost zažívám pokaždé, když Adipex užívám, avšak nikdy jsem necítila bušení srdce … proto bych se chtěla zeptat jestli někdo z vás to také cítí a jestli nevíte zda je to velký problém … ? Děkuju
    ahojte,pocula som na adresu lieku adipex retard len same chvaly….chcela by som sa spytat,kedze som zo slovenska ako sa da zohnat v cechach…surne totiz potrebujem schudnut a cez internet sa bojim adipex objednavat,kedze moje zname sa uz stretli s podvodnikmi…viete mi poradit,alebo pripadne adipex zohnat?


„Prodám Adipex retard (fentermin)…“

    Ahoj,je mi 23 mám 175cm a 86 kg (FUJ!!) , dnes je to 4 den co užívám adipex, motá se mi hlava, připadám si tak nějak zfetovaná, hlad vůbec nemám,jím 2x denně hrozně málo a hlavně zeleninu a ovoce. Hóóódně piju vodu a neslazené čaje. První 2 dny jsem měla hrozné deprese. Dneska je to celkem fajn, jen se mi motá hlava, hodně piju. Ještě jsem se nevážila, asi očekávám zázrak. Depresi jsem dnes ani včera neměla. Věřím, jak popisují tady jiní, že vedlejší účinky vymizí. Hubnutí zdar, ať jsme všichni krásní, hubení a spokojení..
    Nikol,rada ..četla jsem tvůj problém ,že nemůžeš v pohodě spát, léky si ber hodně ráno a pokoušej se je brát hodně pravidelně ,hodně bumbej nejlépe vodu a čaj,a neboj se něco sníst i když není chuť ,tak je dobré pravidelně jíst malé dávky stravy pak je úspěch že kg zase nenabereš.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00