Jak na věc


adrenalin domažlice atrakce

Biosyntéza a chemické vlastnosti

     Výlet na kánoiVýlety na kánoích po řece Moravě zorganizujeme podle Vašich požadavků. Máte jedinečnou možnost projížďky krásnou přírodou jesenického podhůří, při delší vyjížďce stojí za to navštívit CHKO Litovelské Pomoraví, kde můžete spatřit i bobry. V jarních měsících nebo po deštích trasa začíná v Hanušovicích, v létním období pak v Rudě nad Moravou, zast ... (více)
    Vyzkoušejte netradiční výlet. Připravíme pro vás kompletní výlet se vším všudy - dopravou, instruktorem, půjčením terénní koloběžky, ... Výlety organizujeme pro menší i větší skupinky. Kvalitní koloběžky zn. Tretroller vyráběné v Německu. Pokud chcete koloběžky vyzkoušet sami, rádi vám koloběžky zapůjčíme v naší půjčovně. Ceník 1/2 dne ... (více)
    Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě. Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). Samozřejmostí je zapůjčení dětské helmy a po celou dobu jízd přít ... (více)


Obří lanovka - Adrenalin Park Jeseníky

     Obří lanovka - Adrenalin Park JeseníkyObří lanovka je odměnou pro všechny, kteří se rozhodnou zdolat naši novou adrenalinovou věž. Ať už zvolíte nahoru jakoukoliv cestu, budete odměněni nejen jízdou dolů, ale i nádherným výhledem na okolí. Výlez je možno absolvovat pohodlně po žebříku, zábavně po smajlících, síti, nebo horolezecké stěně. Ceník Obří lanovka 120 Kč / sjezd; 170 ... (více)
    Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly. Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lanového centra není věkově nijak omezen, pouze výškou účastník ... (více)
     TrampolínyTato atrakce je opravdovou zábavou pro malé i velké!!! Máme pro Vás připraveny 2 trampolíny s ochranými sítěmi od německé firmy Jumping Star, každá o průměru 4,3 m. Zde je malý přehled výhod skákání na trampolíně: zlepšení orientace v prostoru a koordinace pohybů minimální zátěž kloubů a zapojení téměř všech svalů (opravdu pro všechny věkové ... (více)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00