Jak na věc


adriana bobeková foto

Penzion Adriana - ubytování Dobruška

    Společné prostory penzionu se dají využít k organizování různých akcí. Nabízíme vám snídaně formou švédských stolů (50 Kč/os.). Naši hosté mají k dispozici také parkoviště a zahradu s venkovním posezením. Součástí penzionu Adriana je tenisový kurt. Nahlédněte do naší fotogalerie.
    Rodinný penzion Adriana nabízí pohodlné ubytování v Dobrušce v Orlických horách. Přesněji v podhůří Orlických hor, protože městečko Dobruška je jejich nejkrásnější vstupní bránou. Penzion poskytuje nadstandardní ubytování, apartmány mají ložnice, kuchyně a sociální zařízení, prosvětlené pokoje jsou vybavené novým dřevěným nábytkem. Cena ubytování od 550 Kč/osoba/noc. Hledáte-li ubytování ve městě Dobruška nebo v blízkosti okolních měst Opočno či Nové město nad Metují, zarezervujte si u nás pokoj!
    Sedmitisícové městečko Dobruška má dlouholetou tradici a je jedním z nejpříjemnějších míst v celé republice. Z Orlických hor vane čerstvý vítr, velmi blízko jsou přírodní krásy Orlických hor i historické zajímavosti v podobě hradů a zámků. V létě můžete sbírat houby, vykoupat se v přírodních jezerech či na koupalištích nebo prochodit Orlické hory. V zimě je zde možnost lyžování, ať už pro sjezdaře nebo běžkaře. Užijte si krásy Podorlicka a Orlických hor se zázemím v penzionu Adriana.


Ubytování Orlické hory, Podorlicko

    Penzion Adriana má k dispozici 1 apartmán a 3 dvoulůžkové pokoje. Všechny 4 pokoje zahrnují ložnici, dobře vybavenou kuchyň, obývací pokoj a koupelnu s WC a sprchovým koutem. Na pokojích je vkusný dřevěný nábytek, pohodlné postele, televize se satelitem a internet zdarma. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00