Jak na věc


airsoft. guns

Vojta Štajf koupil novou Škodu Fabii R5 od Petra Čtvrtníčka

    V blázinci jsou dva nerozluční blázni Áda a Éda. Ti bez sebe neudělají ani krok. Ale život je život a stane se, že Áda jednoho dne zemře. Éda chodí po blázinci a hledá ho. Zajde za sestřičkou a ptá se jí: Kde je Áda?..sestřička: Víš, Édo, já bych ti to řekla, ale nevím jak. A pošle ho za panem primářem. Ten mu řekne: Víš, Édo, já nevím jak bych ti to řekl.... běž se podívat do márnice. Éda tam dojde a vidí jak Áda leží uprostřed a kolem něj hoří svíčky. Všechny sfoukne a s úsměvem říká: Všechno nejlepší, Ádo!!!
    Laska je mocna carodejka. Ma plno podob a dokaze rozehrat i to srdce z nejtvrdsiho kamene. Nic neprikazuje, nema zadna pravidla, zadny rad. ONA SAMA JE TOTIZ ZAKONEM ZIVOTA!!!
    Hustým lesem pomalu kráčejí dva bratři. Jdou popřát ke své babičce, která má dnes narozeniny. Jeden z nich je slepý a druhý má jen jedno oko. Jdou a jdou a v tom ten s jedním okem šlápne na spadlou větev, která se vymrští a to oko mu vyšlehne. Mrzutě se zastaví a povídá tomu slepému: Brácho, tak jsme došli. Slepý rozpřáhne široce náruč a vesele zvolá: Ahoj babi, všechno nejlepší k narozeninám.
    Jde tak prdel s hovnem a najednou vejdou do jeskyně. Hovno říká tady je tma jak v prdeli! Prdel říká co máš z toho já taky hovno vidím!
    Je muž a žena o svatební noci a muž říká: Mohu ti říkat sněhurko? Žena: A proč? No, protože jsi moje první a já tě tak miluji! Žena na to: A mohu já Ti říkat boeingu? Muž: A proč? Žena: Protože jsi můj sedmset čtyřicátý sedmý.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00