Jak na věc


akce lázně aurora třeboň bazén provozní doba

Léčebný pobyt VITAL (7 dní / 6 nocí), od 12 336,-Kč

    15.08.13 10:38:06Hanka Dobrý den, v Lázních Aurora jsem byla na léčebném pobytu v loňském roce v říjnu. Trošku mi pobyt znepříjemnily moje zdravotní problémy, přesto na tento čas často a ráda vzpomínám a teď s odstupem času bych se velice ráda do Třeboně ještě jednou vrátila. Mohu jen pět chválu ...ubytování pěkné čisté útulné, strava bez připomínek, služby super, bazén skvělý a park a okolí pohádka. Všem vřele doporučuji, byť jen na pár dní, určitě budete spokojeni. Děkuji touto cestou personálu a paní doktorce Bednářové, která věnuje svým pacientům opravdu výjimečnou péči a velice lidský přístup.
    11.01.17 09:53:53Pavel Byli jsme nadmíru spokojeni jak s ubytováním tak i výborným výběrem stravy, dobře organizovaným, personál byl perfektní a procedury velmi příjemné. Silvestrovský večer se nám vydařil, měli jsme vedle dobrého jídla, pití a hudby (možnost tance byla fajn), také štěstí na příjemnou společnost u stolu. Podívali jsme se na pamětihodnosti Třeboně. Cesta byla přes roční období a zimu také bez problémů. Celkově - jednička.
    30.07.14 19:54:54Joana Stravování i ubytování velmi dobré, nápoje k dispozici i večer (káva, džus, pivo), partner měl zažívací potíže, nebyl však problém s dietním stravováním, personál mu vyšel vstříc. Jen malou připomínku bychom mohli mít k omezenému výběru čerstvého ovoce. Procedury byly v pohodě, bazén i saunu jsme využívali, fitnes k našemu věku už ne.


Senior PLUS (7 dní / 6 nocí), od 11 076,-Kč/osoba

    07.01.17 14:04:18Pavel Dobrý den, s pobytem jsme byli spokojeni a určitě doporučujeme ostatním. Lázně Aurora jsou vynikající hotel a lokalita Třeboňska je místo k navštívení. Děkujeme za krásné vánoce 2016.
    30.06.15 14:28:22Jarmila Dobrý den, včera jsem se vrátila. Jako loni, i letos jsem byla 100% spokojená, pěkný pokoj, jídlo jak v interhotelu, personál balneoprovozu i jídelny milý a vstřícný, není nic, co by se dalo vytknout. Mé hodnocení klidně použijte, oni si v Auroře všichni zaslouží, aby si to zájemci o pobyt přečetli. S pozdravem Jarmila Štolbová.


Lázeňská siesta (7 dní / 6 nocí), od 11 784,-Kč/osoba

    13.11.12 12:38:44Vladislav Dobrý den, s pobytem v Auroře jsem byl velice spokojen. Ubytování i stravování bylo na vysoké úrovni, neshledal jsem ani nejmenších závad. Stravování dokonce mohlo být i poněkud skromnější (a tím pádem i levnější!), výběr jídel byl někdy až přehnaný. Lázeňské procedury všechny proběhly také bez závad. Volný vstup do bazénu - paráda! Takže celková spokojenost: VELKÁ! Pokud bych měl přece jenom něco nepatrně namítnout: jízda vláčku Třeboňáček, který byl v rámci pobytu zdarma, byla pěkně odfláknuta, očekával jsem nějaký výklad o Třeboni, o místních památkách a zvláštnostech, ale kromě asi dvou ryze komerčních upozornění na nějakou restauraci (téměř nesrozumitelně oddrmolených "průvodkyní") jsme se nedozvěděli vůbec nic. Při cestě "tam" vláček bez jediného vyjádření zastavil na náměstí, po deseti minutách jel beze slova dál. Průvodkyně se jenom otočila, jestli někdo nevystoupil. Při zpáteční cestě tam opět zastavil a bylo jen oznámeno, že "ve 13:20 odjíždíme". To
    Apartmáobývák, ložnice, pracovna, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, bidet, fén, lednice, varná konvice, trezor, telefon, SAT-TV, DVD, rádio s CD, WiFI, župan, pantofle, balkon
    10.01.19 18:43:06Jaroslav Byli jsme velice spokojeni jak po celý čas pobytu, tak o Štědrém dnu a Silvestru, kdy vše bylo velmi dobře přichystané, jídlo po celou dobu velmi dobré a procedury neměly také chybu. Všichni pracovníci byli příjemní a milí.
    10.01.18 14:36:28Pavel Dobrý den, zhodnocení pobytu s ubytováním, stravováním i procedurami bylo v naprostém pořádku. Všude Vás chválíme a doporučujem. Jediná výtka byla na hudbu na silvestra, tam bych volil jiný hudební žánr. Jinak velká spokojenost.
    17.08.16 10:31:22František S lázeňským pobytem v Lázních Aurora jsme byli velice spokojeni.Stravování, lázeňský pobyt i ochota personálu je na velice dobré úrovni, vřele doporučuji všem kteří si chtějí odpočinout, vyjet si na kole po okolí, nebo jen tak si prohlédnout pěkné městečko.


Připravuje se. Silvestrovský pobyt, 26.12.2020 - 01.01.2021

    13.01.16 09:37:54Jiří Vážení na vaši žádost odpovídám: Vše bylo dobré až na jednu věc, která mně scházela, jednalo se o vánoční pobyt a proto bych očekával, že na místech, kde jsme se shromažďovali ke společnému stolu budou znít vánoční melodie, aby vytvářely příslušnou atmosféru, která se vyskytuje jen jednou v roce. A většina hostů, jak jsem pochopil , také vyhledala váš hotel, aby se vyhnula vánočnímu shonu nebo případné samotě ve svých domovech .Avšak duch Vánoc pro ně jistě byl významný. Tak to alespoň cítím já. To byl jediný kaz na celém pobytu. Navíc počasí bylo skvělé, ale to nebylo vaší zásluhou. Přeji mnoho úspěchů v roce 2016.
    19.06.17 09:56:29Vlasta V lázeňském komplexu Aurora, budova A se mi líbilo. Bylo tam vše potřebné včetně, trezoru, ledničky, županu a vše čisté. U jídla byl pestrý výběr a bylo ho hodně. Bylo tam také ovoce a zelenina, výběr nápojů a výrobků z masa a ryb. Ze všeho nejvíce mě okouzlily bazény s vlažnou, mírně slanou vodou a bublinkové atrakce. Také park okolo budovy byl pěkně udržovaný. Byla jsem v lázních poprvé a žádnou lékařskou konzultaci jsem tam neabsolvovala. Proto mi jako seniorce některé procedury nevyhovovaly, jako skupinové cvičení. Personál areálu byl příjemný, mohu tuto léčbu doporučit.


Pobyt Relax (7 dní / 6 nocí), od 11 262,-Kč/osoba

    11.01.19 09:52:44Božena V Lázních Aurora jsme já i moje kamarádka byly velmi spokojené. Ubytování, strava i procedury, vše bylo v naprostém pořádku. Jen jsme byly zklamané tím, že jsme o Silvestru seděly u stolu, který byl za sloupem,/ jediný v celém sále / a tím jsme byly úplně mimo dění na parketu. Když s sebou nemáte partnera, tak se chcete aspoň na tančící dívat. Při kouzelnické show jsme stály před sloupem, aby jsme z toho měly aspoň něco, ale ostatní hosté na nás pokřikovali, že jim překážíme. Ale nás to neodradilo, a letos, pokud budeme zdravé, pojedeme zase.
    13.08.13 10:21:45Irena Dobrý den, náš pobyt v Třeboni v Lázních Aurora musíme hodnotit pouze kladně. Vše bylo v naprostém pořádku, byli jsme moc spokojeni. Celému personálu patří dík.
    12.05.14 17:01:51Helena Včera jsme se vrátili z Třeboně - z Aurory a musím Vám říci, že vše bylo jako vždy perfektní. Můj manžel byl nadšen bazénem k dispozici celý den a oba jsme ocenili úroveň stravování a kvality procedur. Ubytování bylo bezchybné i služby s ním spojené .
    13.06.19 09:32:19Eva Dobrý den,v lázních jsme byli s manželem poprvé. Moc se nám u Vás líbilo. Zhodnocení pobytu - ubytování velmi pěkné, měli jsme pokoj s balkonem v přízemí. Stravování - velký výběr a chutné. Personál u procedur ochotný a příjemný.Určitě budeme opakovat.
    21.04.17 09:49:22Karel Poskytované procedury byly bezchybné, ubytování na úrovni, stravování pestré. Byl jsem tam s manželkou velice spokojen, využití relaxu včetně bazénu super. Díky doporučuji.


Tento lázeňský hotel Vám nabízí tyto lázeňské pobyty

    18.03.15 11:47:37Daniela V Aurore jsem vzdy spokojena, proto se tam jiz temer 20 let vracim. Ubytovani na Acku skvele, stravovani formou buffetu vynikajici, procedury s volnym vstupem do bazenu a sauny tez vyborne.
    02.06.17 10:53:34Eva Všechno se nám líbilo, ubytování bylo perfektní, jídlo i procedury také. Nelíbil se nám však rozpis procedur, jelikož jsme byli jako platící hosté, myslím, že nám mohli, alespoň trochu vyjít vstříc.
    18.01.17 14:10:56Jarka Děkujeme za příjemný silvestrovský pobyt v Lázních Aurora, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak se stravováním i s ochotou lázeňského personálu.
    14.05.15 09:38:46Jindřiška Srdečně Vás zdravím. Vrátila jsem se z týdenního pobytu v Třeboňi, který jste mi doporučil. Chci Vám poděkovat, byla jsem velmi spokojená absolutně se vším. S ubytováním, stravou, procedurami a ostatními službami. Byl to úžasný týden. Takže, díky, díky a bude -li příští rok vše ok, opět se na Vás obrátím. Přeji Vám hodně úspěchů, vše z Vaší strany bylo na vysoké profi úrovni.


Nezávazná objednávka lázeňského pobytu

    14.10.16 10:47:30Jordán Dobrý den, hodnocení jsme vyplnili již na lečebně. Byli jsme moc mile překvapeni a velice spokojeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veškeré procedury byly na profesionálni urovni. Stravováni též na vysoké urovni. Čistota a uklid také dobrý. Jsme moc rádi, že jsme navštívili lázně Aurora a již se těšíme na příšti rok jak si objednáme znovu.
    16.06.16 09:33:41Miroslav Dobrý den, právě jsem se vrátil z lázní AURORA, kde jsem měl typ pobytu Viva Exklusiv. Byl jsem velice spokojen s kvalitou ubytování, stravou a zejména s přístupem personálu ke klientovi a kvalitou prováděných procedur. Měl bych ale jednu připomínku - areál sauny by bylo vhodné rozšířit ještě o kabinu infrasauny - vzhledem k tomu, že do lázní jezdí převážně starší klienti a finská sauna jim pro vysokou teplotu nevyhovuje. Jinak vše podle mne bez chyby.


Léčebný pobyt SPA (8 dní / 7 nocí), od 17 542,-Kč

    05.04.12 11:33:29Josef Dobrý den, i za manželku Vám sděluji, že celkově hodnotíme pobyt jako velice zdařilý jak při hodnocení stravování, tak procedur (bez ohledu na probíhající rekonstrukci Lázní Aurora), s určitou výhradou i ubytování. Ubytováni jsme byli v aprtmánu č.12 v Novém Světě. Jeho kvalitu silně znehodnocuje špatná regulace vody při používání sprchy neboť teče buď studená či extrémně horká - důsledky snad nemusím upřesňovat. Domníváme se, že to není problém jen daného apartmánu, ale celého objektu či fungování nekvalitních ohřívačů vody. Může být, že již jen v daném pokoji je problém s televizorem, který již má odslouženo, nejen proto, že jde o starší typ, ale hlavně obrazovce již dochází síly, takže barevnost je nevěrohodná, z poloviny fialová. Objednali jsme i balkon, hlavně proto, abychom měli kde uschovat kola. Na rozdíl od Vaší mylné informace je to však zakázané, takže jsme si museli v místě ubytování připlatit garáž, kde jsme kola parkovali spolu s autem. Celkově však
    14.05.15 09:39:01Stanislav Dobrý den, Lázně AURORA jsou i dle zpráv našich přátel na výborné úrovni a naše představa to jen potvrdila. Rádi bychom vás v příštím roce opět navštívili.
    21.07.14 13:43:55Jarolímovi a Lenochovi Děkujeme za prožití báječného pobytu v Auroře. Skvělé ubytování, výtečná strava, procedury excelentní. Nikde jsme nezažili tak důkladně prováděné masáže jako právě zde. Dokonce i my důchodci jsme si zdejší pobyt v bazénu užili jako za našich prázdninových dětských let a sjížděli tobogán mokrá hlava nehlava..Přejeme spoustu dalších spokojených klientů jako jsme byli my.


Připravuje se. Krátký Silvestr v Auroře, 28.12.2020 - 01.01.2021

    02.01.18 15:14:37Lída Dobrý den. Vánoce v Auroře byly klidné a příjemné. Procedury byly bezchybné, personál všude milý. Bazén také neměl chybu. Jídlo výborné, zvláště na Štědrý večer, kdy byla též nelimitovaná konzumace piva a vína:-). Denno denně svařák, už ho nechceme aspoň rok vidět:-))). V baru personál taktéž milý a úslužný. V recepci milí a profesionální, ubytování pohodlné. Koncert Jana Jakuba Ryby byl krásný. Vadilo nám jen, že za našeho pobytu nebyl ani jeden taneční večer. Pobyt v Auroře můžeme doporučit.
    30.05.18 10:32:26Vlasta Dobrý den, v Auroře jsem strávila velmi příjemný týden. Ubytování, strava i procedury byly na vysoké úrovni. Procedury mi načasovali podle přání na objednávce. Jednolůžkový pokoj je prostorný a má 2 postele. V den odjezdu lze za 200,- kč prodloužit pobyt do 13 hod., takže se dá ještě využít bazén, popř. fitko. V listopadu pobyt určitě zopakuji.
    09.01.17 13:31:15Dagmar Dobrý den, v Lázních Aurora jsme byli velice spokojeni, krásné ubytování, příjemný personál, strava formou bufetu byla perfektní. Rádi takové lázně znovu navštívíme.


Prodloužený víkend Harmonie (3 noci), od 5 577,-Kč/osoba

    16.07.14 16:16:36Jarmila Dobrý den, byla jsem spokojená na 1*****, pokoj pěkný (nakonec dvoulůžkový), vybavení plně uspokojující i pro náročnější klienty, než jsem já. Personál vlídný, laskavý a profi na výši. Dokonce mi i na poslední chvíli vyměnili koupel za zábal, jelikož můj dr měl obavy z horké slatinné koupele na celé tělo. Jídlo jednoduše skvělé, když jsem doma líčila, co jsme ten týden měli, tak "děti" jen zíraly. Ještě gratis lístek na vláček...
    16.04.15 09:55:30Marie Dobrý den, v lázních Aurora bylo z Vaší strany vše v pořádku, ubytování jsme měli pěkné s výhledem do parku, byl tam naprostý klid, procedury také proběhly tak jak byly naplánované, ve všech prostorách čisto a pořádek. Připomínku jsme měli ke stravování a sice k večeřím - malý výběr pokud jsme nepřišli hned v dobu kdy se otevřela jídelna, nebylo si kde sednout a jídlo nebylo doplňováno jak jsme u bufetového stravování zvyklí. Také s velikonoční večeří jsme nebyli spokojeni, představu o sváteční večeři jsme měli trochu jinou, ale napravili jsme to v restauraci Šupinka, kde jsme si pochutnali.
    11.09.12 16:37:28Božena V lázních bylo vše k mé úplné spokojenosti. Byla jsem mile překvapena, o proti loňskému roku, s ubytováním, které bylo na jedničku. Jídlo i procedury bylo také fajn.


Připravuje se. Vánočně-silvestrovský pobyt, 22.12.2020 - 01.01.2021

    26.03.15 10:10:03Bohumil Dobrý den, k Vašemu dotazu uvádím následující: s pobytem, procedurami, stravováním a ostatně vším jsme byli s manželkou velmi spokojeni, možná je to slabý výraz. Poněvadž sám jezdím do jiných lázní po operaci plic, mohu porovnávat a tak říkám znovu p e r f e k t n í .
    15.08.13 10:50:35Pavel Dobrý den, s ubytováním a stravováním jsme byli všichni velmi spokojeni, akorát nás překvapila délka procedur 15 minut. V jiných lázních jsme byli zvyklí na délku 25-30 minut. Welness centrum bylo taky bezvadné.
    18.11.13 16:30:44Hana Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o mou spokojenost v Třeboňských lázních. Byli jsem já i můj manžel velice spokojeni, jak s personálem lázní, tak s ubytováním, stravou a pod. Jediná věc, která ale byla problémem pouze mým, byla strašně!!! měkká martace na spaní. Nic to ale nemění na skutečnosti, že si podobný lázeňský pobyt opět rádi zopakujeme


Připravuje se. Vánoce v Auroře, 20.12. - 26.12.2020

    10.01.18 20:55:51Milena Aurora asi skutečně patří k tomu nejlepšímu. Ubytování, služby, strava, vše na vysoké úrovni. U stravy by akorát chtělo vylepšit moučníky, pořád stejné kynuté a tvrdé. To jsem také napsala vedení lázní do dotazníku. Údajně je pečou sami v Bertiných lázních. Katastrofa tentokrát byl Silvestr. To nebylo jen naše mínění, ale většiny lidí naší generace. Zcela nevhodná hudba, repertoár  slovenský konferenciér. Většina byla otrávená, tak jsme raději chodili do restaurace, kde byla diskotéka. Vše jsem opět napsala vedení lázní. Manžel konstatoval, že program dostali asi gratis. Napsali jsme oba, že to bylo totální selhání managementu, který se stará o kulturu. Manžel napsal, že by to chtělo okamžité odvolání z funkce. Jinak vše fajn závěrečné hodnocení nás obou - nic lepšího jsme dosud nenašli.
    08.01.15 21:09:56Viktor Dobrý večer, s ubytováním, službami ve wellnes i hotelu, stravováním jsme byli velmi spokojeni. Silvestrovský večerní program byl slabší (jeden kouzelník je málo), s hudbou i diskotékou spokojeni. Co nás však šokovalo, když jsme při odchodu museli zaplatit za vypůjčené župany 600 Kč.
    23.05.12 14:58:06Milena Babičky byly velmi spokojené, říkaly, že to nebylo dobré, ale bezvadné. Jak ubytování, tak jídlo i procedury. To nás potěšilo a zároveň láká také někdy přijet na prodloužený víkend. Snad na podzim bude více času.
    17.09.14 21:20:18Naďa Dobrý den, co se týče pobytu v Třeboni, tak jedním slovem - vše super. Byli jsme moc spokojeni. Ubytování na vysoké úrovni, stravování přímo excelentní a procedury poskytované profesionálním personálem, co víc si přát.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00