Jak na věc


aktualizace android auto u opel insignia 2017

12. Jak dále spravovat aktualizace Windows 7

    Aktualizace, které nechceme, aby nám již byly v budoucnu nabízeny, můžeme skrýt. Klikneme na vybranou aktualizaci pravým tlačítkem myši a z kontextové nabídky vybereme volbu: "Skrýt aktualizaci".
    Jestliže známe označení aktualizace, tak k odinstalování aktualizace můžeme také použít příkazový řádek: Jak pracovat s příkazovým řádkem. Použijeme příkaz "wusa", tedy například:
    Ke hromadnému odinstalování můžeme využít dávkové soubory: Jak pracovat s dávkovými soubory.Mnoho uživatelů netouží po aktualizacích, které jsou uvedené v tomto dávkovém souboru. Hotový dávkouvý soubor si můžete stáhnout pod tímto odkazem: odinstalovani_KB971033_az_KB3135445.bat
    Na vybranou aktualizaci klikneme pravým tlačítkem myši a klikneme na tlačítko: "Odinstalovat". Budeme vyzváni k potvrzení naší volby. Po odsouhlasení, že chceme aktualizaci opravu odebrat, bude aktualizace odinstalována.
    Jestliže nechceme instalovat všechny nalezené aktualizace, klikneme na položku: "K dispozici: Důležité aktualizace". (Volitelné aktualizace není třeba do systému instalovat.)


Nainstalované aktualizace - Odinstalovat aktualizaci

    Také můžeme například použít vyhledávací pole operačního systému a zadat slovní spojení: "Windows Update" a v seznamu výsledků kliknout na položku "Windows Update".
    Pod touto položkou nalezneme všechny v operačním systému nainstalované aktualizace. Pokud například nějaká aktualizace působí v systému potíže, můžeme ji odinstalovat.
    Náš výběr ještě musíme potvrdit kliknutím na tlačítko OK. Pokud Vás operační systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00