Jak na věc


amarilis kytka prodej

Palác Lucerna (ve vzdálenosti 0.36 km)

    Hotel nabízí luxusní ubytování v centru Prahy v celkem 63 plně klimatizovaných a komfortně vybavených hotelových pokojích. Součástí každého z nich je mmj. LCD televize se satelitním příjmem a přípojkou na internet, minibar a osobní trezor. K dispozici je taktéž moderní wellnes centrum s vířivkou, saunou, whirpoolem ve stylu jacuzzi, kosmetický salon Gernétic a široká nabídka masáží (čokoládová, medová masáž, relaxačně regenerační masáže...). Samozřejmostí v dnešní době jsou profesionálně vybavené konferenční prostory s kapacitou 120 míst (vhodné nejen pro konference či menší kongresy, ale též pro Vaše semináře, školení či firemní prezentace). Součástí hotelu hotelu Amarilis je gourmetská italská restaurace Palatino, pyšnící se vynikající italskou kuchyní.
    Flexibilní konferenční prostory hotelu pojmou až 150 konferujících, technické vybavení, ozvučení sálů, projetkory, wifi, klimatizace i catering jsou samozřejmostí.
    Enjoy your travels with new luxury cars by Car Rental Europcar. Europcar - Car Rental Praha offers you a discount of 10EUR. To use discount on Europcar.cz, you have to fill in discount code "HOTEL" and the price of your reservation will lower automatically.
    Konferenční sál je multifunkční s možností konání konferencí, kongresů, VIP akcí, seminářů, školení, prezentací, tiskových konferencí, pořádání plesů, oslav a večírků. Všechny tyto akce Vám připravíme NA KLÍČ včetně zajištění doprovodného programu. Sál konferenčního centra je klimatizovaný.
    Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.


Hlávkovy nadační domy (ve vzdálenosti 0.28 km)

    Konferenční centrum je situováno v 1. podlaží hotelu Amarilis. Celková kapacita konferenčního centra je 120 míst. Centrum je možno rozdělit na 3 samostatné konferenční salonky posuvnými příčkami, které jsou zvukotěsné. Každý salonek má vlastní LCD TV. Samotný sál je vybaven nejmodernější audiovizuální technikou, která je velmi jednoduše ovladatelná. Zabudovaná kamera umožňuje pořídit záznam na DVD a videopřenos přes internet.
    Nový Hotel v Praze, Amarilis, projektovaný ve funkcionalistickém stylu, z kategorie čtyřhvězdičkové hotely v Praze je situován v samém historickém centrum Prahy 1, jen pár kroků od Václavského náměstí a Národního Muzea. Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze vysokého standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu.
    Hotel Amarilis je díky své centrální pozici (cca 200 metrů od Václavského náměstí) v pěší dostupnosti významných pamětihodností jako například již zmíněné Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Národní muzeum, Staroměstský orloj, Karlův most, Pražský hrad, Obecní dům, Novoměstská radnice, Prašná brána, Josefov a Ungelt.
    Již od započetí přestavby celý tým pečlivě dbal na zachování architektonického návrhu budovy dle plánu významného českého architekta Ludvíka Kysely. Budova byla postavena kolem roku 1928 pro úrazovou pojišťovnu Patria.


Kostel sv. Štěpána v Praze (ve vzdálenosti 0.19 km)

    Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 3 let se neplatí.Za dětské postýlky pro 1 děti do 2 let se neplatí. Maximální počet přistýlek povolených v pokoji je uveden v rezervačním formuláři.
    Healthy Restaurant Amaryla je otevřena pondělí - sobota od 7:00 do 21:00 hod, nachází se v přízemí hotelu a je nedílnou součástí koncepce hotelu ve stylu Feng Shui. Naleznete zde širokou nabídku chutných pokrmů, které vaříme zásadně z čerstvých surovin. Nabízíme jídla bez lepku, i vegetariánská, bez laktózy a příležitostně jídla připravená dle ajurvédských zásad. Všechna jídla naleznete patřičně označena v týdenním menu.
    V přízemí hotelu se nachází restaurant Energia s vybranou mezinárodní kuchyní, zaměřenou na zdravý životní styl a nově i na ajurvédskou kuchyni. Restaurant Energia je nedílnou součástí koncepce hotelu ve stylu Feng Shui a spolu s hotelovým wellness vybaveným infra a parní saunou, masážními sprchami, jacuzzi, jsou ideálním místem pro odpočinek, relaxaci a regeneraci.
    Hotel Amarilis nabízí ubytovaní v Praze v **** standartu - jak pro obchodní cestující, tak i pro náročnější turistickou klientelu. A to v 67 plně klimatizovaných a komfortně vybavených hotelových pokojích.


Pomník sv. Václava (ve vzdálenosti 0.36 km)

    Tento nekuřácky hotel nabízí ubytování 67 pokojích, individuálně navržených a laděných do svěžích svěltých odstínů. Pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které poskytují maximální komfort a pohodlí. V hotelu naleznete pokoje v těchto kategoriích: Standard, Superior, Suite které se navíc může pochlubit jacuzzi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00