Jak na věc


americka lednice hisense plzeň

Další výhody americké hypotéky bez registru u nás

    Víte o tom, že americká hypotéka, jakožto neúčelový úvěr, je levnější než běžný spotřebitelský úvěr? Pokud vás toto téma zajímá, najdete více informací na stránce Neúčelová hypotéka versus hotovostní půjčka. (Na textech zmíněné nové stránky pečlivě pracujeme. Její dokončení plánujeme max. do 26.8.2018).
    Zajímá vás více informací, co je to vlastně americká hypotéka, proč se jí říká americká, kdy a kde vznikla a kdy se dostala oficiálně do České republiky? A třeba i od kdy nabízíme tento finanční produkt v ČR my? Tyto pečlivě zpracované informace vč. různých možností využití americké hypotéky najdete na stránce Americká hypotéka - historie, současnost, využití.
    Naopak! Díky naší americké hypotéce si můžete pořídit vše, co potřebujete a zbývající část použít právě na doplacení všech zbytečně drahých půjček, kreditních karet a leasingů! A když vám něco zbude, můžete udělat ještě rodině radost hezkou společnou dovolenou.


Při posuzování žádosti o americkou hypotéku

    Peníze můžete využít také např. na koupi nového osobního automobilu, a to jak pro rodinu, tak i do podnikání. Po rekonstrukci bytu či domu si budete chtít určitě pořídit i nové vybavení. Koupit nové vybavení si můžete nejen do vašeho nově zrekonstruovaného domova, ale i do kanceláře. Nemusíte si tak brát několik různých typů půjček, jako např. zcela zbytečně úvěr na vybavení domácnosti a zvlášť úvěr na vybavení kanceláře, další úvěr na auto či ještě dražší variantu auto na leasing, dál půjčku na rekonstrukci, půjčku na podnikání, atd. atd., a tak mít zbytečně několik různých typů úvěrů a půjček, nebo dokonce k tomu všemu vyčerpat předražené kreditní karty.
    Naše americká hypotéka je opravdu úvěr neúčelový, to znamená, že peníze můžete použít doslova na cokoliv a nikomu nebudete dokládat, na co jste peníze z vyplacené půjčky použili.
    Velmi žádaným produktem je vyplacení zástav. Máte-li na nemovitosti nevýhodný úvěr, tento přeúvěrujeme úvěrem s nižší úrokovou sazbou, delší dobou splatnosti a celkově výhodnějších podmínek.Například: náš investor je jediný v ČR, který nevyžaduje podpis tiskopisů, které by pro Vás mohly být jakkoli nebezpečné, jako např. rozhodčí doložka, notářský zápis, směnka, atd.
    Pokud není na Vaší nemovitosti žádná zástava (bankovní popř. nebankovní úvěr) či exekuce, nic jiného pro posouzení reálnosti finančního produktu americká hypotéka nepotřebujeme! Přesto, že jsme řádně registrovaní u ÚOOÚ v tzv. Registru zpracování osobních údajů, nebudeme po Vás v žádném případě požadovat rodné číslo, číslo OP apod., a to až do doby, než bude půjčka 100% schválena!


Od koho je nejlevnější americká hypotéka?

    Výhodou neúčelovosti americké hypotéky je však nejen to, že stejně, jako u hotovostní půjčky lze peníze použít na cokoli, ale především mnohem nižší úroková sazba, než právě u hotovostních půjček, a to vč. bankovních!
    U nás Vám nebudeme pouze slibovat, že Vám "možná" odpustíme posledních pár splátek, tzn. až ke konci splácení, když budete včas splácet. Pokud u nás budete poskytnutý úvěr včas splácet, nastavíme Vám nižší úrok, a tím i nižší splátku hned od druhého roku splácení! To samé uděláme i druhý a třetí rok! Každý rok budete mít nižší a nižší splátku! A takto dále, až do pátého roku, kdy Vám bude úroková sazba snížena až na bezkonkurenčních 6,95 % p.a.! Při včasném splácení Vám tuto úrokovou sazbu garantujeme po celý zbytek doby splatnosti!
    Další, bezesporu bezkonkurenční výhodou je, že pokud Vám bude schválena půjčka ve výši např. 1 000 000 Kč, tak Vám přesně tato částka bude odeslána na Váš účet, a to do poslední koruny, aniž by z celkové výše schválené půjčky kdokoli strhával jakékoli nesmyslné poplatky v řádech desítek, či dokonce stovek tisíc!


Nebankovní americká hypotéka je u nás zajišťována pro všechny žadatele absolutně zdarma!

    Při výběru vhodného obchodního partnera (investora) je nutné posoudit několik věcí současně. Nezapomínejte, že s tímto obchodním partnerem uzavíráte smlouvu na několik let. Chcete mít klidný spánek, nebo po celou dobu úvěru bezesné noci plných obav a otázek, co se stane, když se zpozdíte o jeden den se splátkou apod.? Čtěte pozorně nejen podmínky samotné, ale i výši úroku, ale především i RPSN! Jistě byste si přáli nejlevnější americkou hypotéku. Věřte, že právě proto nesmíte hledět pouze na úrok, ale na údaj RPSN. Co je platné, že vám nějaký investor nabídne úrok 8 % p.a., když ve smlouvě o úvěru bude malým písmem RPSN 25%?
    Americká hypotéka je neúčelový úvěr, zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Získané peníze je možné použít na cokoliv, nikoli tedy výhradně na koupi, stavbu nebo úpravy nemovitosti, jako u klasického hypotéčního úvěru. Americká hypotéka tedy leží na pomezí hypotečního úvěru a spotřebitelského (hotovostního) úvěru.
    Naprostou většinu žadatelů o půjčku zajímá konsolidace půjček bez registru. V naší nabídce najdete produkty: konsolidace půjček, dále pak půjčky bez registru, kde nemusíte použít peníze pouze na sloučení půjček, a další.


Absolutně žádné poplatky před poskytnutím půjčky, ani po jejím vyplaceni!

    Samozřejmě, že se vždy podívejte nejen na úrokovou sazbu a RPSN, ale především porovnejte obecné podmínky. Je vám jiný investor schopen a ochoten úvěrovou smlouvu poslat, abyste si jí mohli v klidu domova přečíst? Trvá na podpisu rozhodčí doložky či notářského zápisu? Je ve smlouvě uvedena pokuta v nehorázné výši za včasné nedodání vinkulace pojistného plnění? Je RPSN vyšší např. o 10% oproti úrokové sazbě? Hned na první schůzce vám byla podstrčena zprostředkovatelská smlouva, ve které jste se měli zavázat zaplatit provizi ve výši 10 % z vyplaceného úvěru? Nebo bylo dokonce po vás požadováno zaplacení nějakého poplatku předem? Jsou ve smlouvě o úvěru jiné podmínky, než které vám byly sděleny původně?
    Dále, pokud máte negativní záznam v bankovním registru (BRKI), nebankovním registru (NRKI), nebo registru Solus, pak můžete na americkou hypotéku od jakékoli banky zapomenout. A jaká je tedy nejlevnější americká nebankovní hypotéka, tzn. americká hypotéka bez registru? Vzhledem k tomu, že výše úrokové sazby se u nás oproti bankám moc neliší, a především si nehrajeme na nějaké fixace, jistě i v tomto bude pro vás rozhodnutí o to snazší. Zvláště, když v naší kalkulačce splátek zjistíte, že nemáme co skrývat a kromě úroku uvidíte viditelně i RPSN. A co hlavně, navýšeno pouze o fyzické náklady spojené se zajištěním americké hypotéky, tzn. odhadce, právník, atd.
    Nejsme zastánci složité administrativy, vyřízení hypotéky u nás není zdlouhavý proces. Díky poměrně benevolentnímu přístupu a široce nastaveným podmínkám pro čerpání, dáváme možnost získat úvěr i klientům, kteří by na podobný finanční produkt, např. v bankovním sektoru, pravděpodobně nedosáhli.


Americká hypotéka od nás a její výhody

    Posouzení je možná pro laika složité, ale s trochou pečlivého čtení věříme, že vyberete správně. Mějte při výběru na paměti, že si nyní nesjednáváte úvěr ve výši pár desítek tisíc na např. pouze 2 roky, ale naopak se těchto malých půjček jistě chcete pomocí naší nebankovní americké hypotéky zbavit. Průměrná výše se u americké hypotéky pohybuje okolo 800.000 Kč s dobou splatnosti min. 15 let. A při těchto číslech se už vyplatí přemýšlet a nepodepsat hned první podstrčený papír!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00