Jak na věc


anglicky dobrou chut

Fantastické štěňata Anglický buldok (buldok)

    6 psů anglicky bullly milující a mazlivá anglický Bullly, samec, dodávka je připraven.Malý je čipování, odčervená a očkovaná. Krásné English bullly 12 týdnů věku. očkovaná a odčervená a hledají nový domov, V případě zájmu či dotazů, těšíme se na Váš e-mail.
    Prodám štěňata anglického buldoka s průkazem původu, narozená 29.9.2014. Štěňata jsou odchovaná v bytě, budou vakcinovaná, čipovaná, odčervená. Euro pas a kupní smlouva samozřejmostí. Cena na dotaz, doprava možná dle dohody, preferujeme odběr u nás. Matka: Junior šampion ČR. Otec: na mezinárodních výstavách vždy excelent. Jsme registrováni v FCI.
    Z těžkým srdcem, musíme pro akutní (teprve nyní došlo k) Pes alergie našeho malého oddělení. Ona je 11 týdnů, očkovaná, odčervená a zvládl základní příkazy. Má velmi milující, aktivní a společenský charakter. Pravidelně jít s ní do psí školy. Papers, jen vybavení, koš, přepravní box je all inclusive.


Více informací o plemeni Anglický buldok

    Tyto krásné čistokrevná Anglický buldok štěňata se narodila 5. listopadu a bude připraven jít do svých nových domovů 30. ledna. Jsou to rodiny chovaných; velmi přátelský s dětmi a ostatní domácí zvířata. Byly vet zkontrolovány, odčervená a vzhledem k jejich první snímek. Tito psi jsou velmi loajální a přátelský a dělají skvělé společníky. Prosím, kontaktujte pro více informací.
    Šlechtěním se podařilo bojovníka změnit v kamarádské, mírumilovné až apatické zvíře. Anglický buldok je přátelský, trochu tvrdohlavý pes, který si vytváří velmi silné pouto se svým pánem. Je vhodný k dětem, které miluje. Navzdory svému zevnějšku umí být energický a temperamentní, nadšený při činnosti, ale klidný doma, odvážný, nikoli však agresivní. Je to přirozený hlídač a ochránce. Na cizí psy reaguje mírně, a když se musí bránit, dělá to neústupně, ale šetrně. Nesnáší chov ve venkovních kotcích. Potřebuje být doma a cítit přátelskou atmosféru. Když má radost, vydává poněkud nemocně znějící chrčení a funění.
    Anglický mastif je největším psem, který dosahuje hmotnosti až 160 kg. Díky své mohutné konstrukci mívá potíže s kloubním systémem, proto není vhodné psa přetěžovat zvlášť ve štěněcím věku. Ani v dospělosti nejsou nutné dlouhé procházky. Vhodnější je zvolit několik kratších procházek během celého dne než jednu dlouhou.


Rozkošný Čistokrevná Anglický buldok štěňata na pr

    Anglický buldok je středně velký pes s robustní postavou a krátkými končetinami. Průměrná výška v kohoutku je od 38 do 40 cm a váží kolem 22 až 25 kg. Má mohutnou hlavu se „splácnutým čumákem a zřetelným spodním předkusem. Má mohutnou hlavu, krátký a silný hřbet, kulatý hluboký hrudník, statné končetiny a tzv. „vývrtkový ocas. Srst je krátká, hladká a jemná, poměrně hustá. Barva srsti je ve variantách červenohnědé se žíháním nebo bez, někdy s bílými znaky a černou maskou. Vyskytují se i téměř celobílí jedinci, nejedná se však o albíny. Anglický buldok se bohužel nedožívá vysokého věku, průměr je 11 let.
    CHS Rendog zadá pejska a fenku s odběrem konec dubna.Otec štěnátek Mechas Rembombory import Španělsko syn dvojnásobného světového vítěze a multichampiona Tricheta Rembombory.Matka Agnes Rendog dcera Ocobo King Auther /Anglie/.Štěnátka maji předpoklad velmi typického vzhledu.Jedná se o opakované spojení.Pro zájemce o kvalitu. Nazávazná návštěva vítana.vice info:rendog.ic.cz
    Anglický mastif je doslova obr s dobrým srdcem. Je to velký rodinný pes, který miluje svoji rodinu a vyžaduje její blízkost. Proto není dobré anglického mastifa (v rozporu s jeho velikostí) chovat venku v kotci. Anglický mastif je inteligentní pes, který členům své rodiny (zvláště dětěm) dovolí téměř vše. Je klidný až apatický. Z míry ho dokáže vyvést pouze ohrožení jeho rodiny nebo teritoria, kdy se stává nebezpečným.


Informace o plemenu Anglický mastif

    Okouzlující anglický buldok štěňata real záplaty na vzácný bílo-černá, na prodej s mezinárodními VDH papíry pouze zodpovědným rodin. Malé zvýšení láskou na v domě a zahradě s ostatními psy a kočky. Má všechny očkování je otlučené s pasem EU, má osvědčení o zdravotní nezávadnosti a mezinárodní VDH papíry. Rodiče jsou přiznány mít předepsaný souhlas VDH s testováním chování a jsou PL a DNA testovány. Pokud máte vážný zájem o naše velmi speciální malý, pak dejte nám vědět!!!! EU
    CHS Rendog nabízí krásného zlatého pejska s velmi pěknym rodokmenem. otec : Mechas Rembombory / Import Španělsko / matka : Agnes Rendog / dcera Ocobo King Auther - UK/ . Pro zájemce o kvalitu. Více info : 603708389 . Pejsek je k odberu.
    Engl. Bulldogs k predaju vo veku 12 týždňov! Máte pas EÚ opakovane očkované, odčervené a mikročip. Bitkári sú láskyplný, pozorný a inteligentný. Páči sa vám ísť na prechádzku, ale nie sú moc šťastné beží psi. Ideálny City alebo spoločník psy staršie lidi.Známý je možné, 7 dní v týždni 10 až 18 hodín. Cena v závislosti na farbe 4000 Sk.
    Anglický buldok - nádherná štěňátka s pp, po zdravých rodičích s přátelskou komunikativní povahou. Štěňátka vyrůstají v rodině, zvyklá na běžný domácí provoz, ostatní psy, jiná domácí zvířata, odčervená, očkovaná a čipovaná, kupní smlouva je samozřejmností. Odběr možný ihned, České Budějovice

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00