Jak na věc


autoškola zícha most

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO STUDENTY ZA ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B

     Doufám, že potřebné informace jsem napsala, pokud máte další dotazy, volejte, případně využijte kontaktní formulář, druhý den volám zpět.
    Možná jste si měli nejdříve přečíst tyto stránky a řídit se radami zde uvedenými. Možná ještě není pozdě!
     Instruktorem skupin A je můj muž, Ivan Mergl, hlavním povoláním sestra záchranář. Rovněž pro sk. A platí omezení na 5 žáků měsíčně.
    Dne 15.ledna 2005 získala Autoškola Kříž certifikát systému jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001. Certifikaci firmy provedl Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.
    Dne 15.ledna 2005 získala Autoškola Kříž certifikát systému jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001. Certifikaci firmy provedl Výzkumný ústav pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.
    V internetových aukcích lze pořídit kdeco, třeba i auta. Představa, že se v nich dají sehnat jen ojetiny, které mají to nejlepší dávno za sebou, je ale mylná. Narazit můžete třeba i na pořádnou perličku v podobě kvalitního SUV. A navíc za dobrou cenu!


Stránky s radami pro budoucí i současné žáky autoškol.

    Při cestování automobilem nám hrozí celá řada rizik. K nehodě může dojít i ve chvíli, kdy si počínáme naprosto zodpovědně, přesně dodržujeme dopravní předpisy a dbáme na zásady bezpečnosti. Stačí chvilková nepozornost jiného řidiče, nečekaná překážka na silnici v nepřehledné zatáčce či padlý strom. A velké riziko představuje i volně pobíhající divoká zvěř.
    Víte, že podle zákona máte absolvovat při dálkovém výcviku skupiny B 28 hodin jízdy a k tomu 17 hodin další výuky teorie, údržby a zdravovědy ?Chcete se dozvědět, kolik asi stojí hodina výcviku ?
    Bezkonkurenční poloha uprostřed Prahy, stabilní tým zkušených učitelů, individuální přístup k vašim časovým a dalším možnostem, velmi slušné ceny s možností splátek, a především ochota se vašemu výcviku opravdu věnovat znamená, že po absolvování výcviku v pražské Autoškole Kříž řidičák nejen získáte, ale hlavně se nebudete bát jej využívat!
    Autoškola Kříž byla jako jedna z prvních soukromých autoškol v České republice založena počátkem roku 1990. Do dnešního dne úspěšně připravila k získání řidičského oprávnění desítky tisíc žadatelů. Díky velkému důrazu na kvalitní přípravu budoucích řidičů patří jednoznačně mezi úzkou špičku těch škol, jejichž žadatelé nedělají ze zkoušek pro získání řidičského oprávnění seriál na pokračování.


AUTOŠKOLA KŘÍŽ JE AKREDITOVANÝM STŘEDISKEM PRO VÝCVIK A ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ

     Nabízíme ke každému žáčkovi a žačce individuální přístup v probíhajícím výcviku.
    Víte o tom, že po neúspěšné zkoušce v některých autoškolách mnohdy zaplatíte až 1000 Kč za každou dílčí opakovanou zkoušku ?
    věnujte, prosím, čas a pozornost těmto informacím, které radikálně ovlivňují proces získání řidičského oprávnění.
    Díky velkému důrazu na kvalitní přípravu budoucích řidičů patří jednoznačně mezi úzkou špičku těch škol, jejichž žadatelé nedělají ze zkoušek pro získání řidičského oprávnění seriál na pokračování.
    Tyto stránky si kladou za cíl pomoci Vám, budoucím žákům, při výběru kvalitní autoškoly. Tyto stránky doporučuje Asociace autoškol ČR.
    Autoškola Kříž je členem prestižního společenstva Sekce autoškol ÚAMK ČR. Autoškola Praha - Kříž je rovněž zakládajícím členem profesního živnostenského společenstva Unie autoškol ČR.


Pojistěte si vlastní vozidlo, a ještě na tom ušetřete

    V autoškole se s maximálním úsilím věnujeme našim žákům. Při teoretických hodinách používáme moderní techniku pro zobrazení modelových situací a největší důraz klademe na samotný praktický výcvik. Na rozdíl od jiných autoškol v Olomouci upřednostňujeme osobní získání zkušeností. Namísto simulátoru od prvního seznámení s vozem preferujeme skutečnou jízdu, při které se našim žákům věnuje tým profesionálních učitelů. Ve snaze zpřístupnit náš výcvik co nejvíce potřebám žáků nabízíme flexibilní termíny jízd.
    Autoškola Kříž je členem prestižního společenstva Sekce autoškol ÚAMK ČR. Autoškola Příbram - Kříž je rovněž zakládajícím členem profesního živnostenského společenstva Unie autoškol ČR.
    Víte o tom, že se s nekalými praktikami můžete setkat zejména v autoškolách, které Vás nalákají právě na nízkou cenu ?
    Autoškola Příbram - Kříž je členem prestižního společenstva Sekce autoškol ÚAMK ČR. Autoškola Příbram - Kříž je rovněž zakládajícím členem profesního živnostenského společenstva Unie autoškol ČR.
    Zajímá Vás naše nabídka autoškoly v Olomouci? Chcete si vyplnit přihlášku ? Rádi byste se nás na něco zeptali? Pokud ano, budeme rádi, když se nám ozvete na kontaktní stránce autoškoly.


Test pravidel silničního provozu

     /komentář J.M.: Zákon bohužel nezkoumá, proč žadatel potřebné znalosti nemá – kupř. liknavou prací instruktora se žákem, nebo nedodržením obsahu výcviku a dokonce nedodržením počtu předepsaných hodin výcviku. Tak jsme se dočkali uzákonění praktik autoškol s nízkými cenami, teď se dozvíte, že vám v autoškole zkoušky ještě nedoporučují a abyste si doplatili jízdy navíc, dokud se váš výkon nebude instruktorovi zdát dost dobrý. To, že jste původně zaplatili nízkou cenu, hravě dožene autoškola právě těmi jízdami navíc.
    Autoškola Kříž byla jako jedna z prvních soukromých autoškol v České republice založena počátkem roku 1990. Do dnešního dne úspěšně připravila k získání řidičského oprávnění desítky tisíc žadatelů.
     Na druhou stranu je opravdu nutné, abychom /instruktoři autoškoly/ s Vámi výcvik vedli důkladně, a eventuálně navrhovali jízdy navíc. Závěrečné zkoušky z jízdy komisaři provádějí důsledně a už není nic neobvyklého, když zkoušku opakujete několikrát.
     Závěrečnou zkoušku,bohužel, můžete opakovat i z takovýchto příčin, slovy , naštěstí jen jednoho zkušebního komisaře: „Tuto zkoušku jste neprospěl, viděl jsem, že jste to auto neviděl, to byla náhoda, že jste dnes jel bezchybně, proto jste neprospěl, tu dvojku /zařazená rychlost/ jsem vám minule vyčetl a vyhodil vás za to, dnes si myslím, že jste měl tu dvojku nechat a proto jste opět neprospěl.“/.


Podle čeho vybíráte autoškolu ?

    Povinné ručení není tím jediným pojištěním, které můžete využít v silničním provozu. Zvolte produkt, s nímž se budete chránit nejenom v okamžiku, kdy způsobíte nehodu někomu cizímu. Dejte přednost také ochraně vlastního majetku. Využijte havarijní pojištění.
    Hledáte kvalitní autoškolu v Olomouci? Autoškola Korený právě v Olomouci nabízí cenově výhodný řidičský výcvik. Naše autoškola a školicí středisko také nabízí zkoušky k vrácení zadrženého řidičského oprávnění a dopravní psychologické testy! Samotná školení provádíme v našich učebnách ve Šternberku nebo v Olomouci. V Olomouci na Vás čeká také atraktivní prostředí motokárové dráhy, kde si můžete vyzkoušet první usednutí za volant.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00