Jak na věc


bašta litoměřice

Silvestrovské pohoštění trochu jinak - připravte si crostini!

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Výstava prací významného českého fotografa Josefa Koudelky je uspořádána k jeho 80. narozeninám a představí průřez jeho celoživotní tvorbou. Základ expozice tvoří rozsáhlý soubor cca 400 děl, která se fotograf rozhodl velkoryse věnovat Uměleckoprůmyslovému museu v Praze.
    Včera nám vrchní "Pavel" nedokázal ani dodat stejné sklenice na víno, pivo točil podmíru a celkově to jde s mojí dříve oblíbenou restaurací zkopce! Možná jen obněnit obsluhu! Majitel by se měl zamyslet na osudem svých investic.


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Obsluha spíše pomalejší (řešení emailů je důležitější), hovězí vývar dělají z pravého nefalšovaného masoxu s mraženou zeleninou. Pravá svíčková na steak je pouze na jídelním lístku, na talíř dostanete nevábnou krkovičku. U dalšího objednaného jídla chyběla jedna deklarovaná ingredience (brusinky). Teplota jídla spíše pokojová. Místo pro restauraci parádní, celkový dojem ale hodně špatný. Nedoporučujeme.
    neskutečně arogantní obsluha.jako společnosti šesti lidí nám číšník nedovolil přistavit ke stolu pro čtyři další dvě židle a při odchodu (aniž bychom se vůbec posadili či si objednali, protože jiný stůl nebyl volný) nás druhému číšníkovi nahlas popsal jako "socky".
    V této "restauraci" jsem měl tu možnost navštívit. Opravdu ji nedoporučuji. Obsluha vám hned od začátku dává najevo jak jste jí ukradený. Pokud si nedáte jídlo tak si vás pomalu ani nevšimnou ba naopak vám dávají najevo, že je nevyšší čas spát. Když už si někdy dáte něco k jídlu tak je to v lepším případě studené v horším nedovařené. Minule jsem požádal zda by mi nemohli něco usmažit víc než normálně. Bylo mi řečeno, že dostanu to co dostávájí ostatní. Sám bych tuto hospodu doporučil jen někomu kdo je naprostej flegmatik nezajímá ho kvalita jídla ani obsluhy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00