Jak na věc


bazary dodávky praha

Dodávky a užitkové vozy s dlouholetou tradicí

    Dodávky a užitkové vozy s dlouholetou tradicí Primex Plus se sídlem ve Slaném a zaměřujeme se na dovoz a prodej užitkových a nákladních vozů. Dále v autobazaru naleznete  nové vozy Volvo, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Více jak 14 let nakupujeme a dovážíme dodávky a užitkové vozy z EU.
    Při nákupu se zaměřujeme na prokazatelný  původ každé dodávky a užitkového vozidla. Staráme se, aby dovezená vozidla do ČR byla převážně od prvního majitele, aby měla servisní knihu a jednalo se o motorová vozidla nehavarovaná. Zákazníkům zabezpečujeme 100% garanci na prověření původu osobních vozů a dodávek a o roku jejich výroby v systému CEBIA nebo CARDETEC. Bazar Primex Plus sídli ve Slaném u Prahy, je však schopen pokrýt poptávky z lokalit jako Brno a Ostrava.
    Pořiďte si ojeté užitkové vozidlo, které vás nezradí. Náš bazar dodávek mnoha značek klade důraz na kvalitu prodávaných vozů. U všech vozidel dáváme doživotní záruku na původ automobilu a počet najetých kilometrů. Nabízíme vám zodpovědný prodej dodávek v Praze a Liberci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00