Jak na věc


bit závitový m6

Vytuněné fotografie s Adobe Lightroom

    RAW nebo JPEG, toť otázka. Pokud patříte do tábora nevěřících, tak přijďte a prozřete. Pokud chcete, a nebo musíte dál zůstat u JPEGu, i tak vám „Adobí světelná komora“ může hodně pomoci. Naučíte se importovat, třídit, vyvolávat, upravovat, přejmenovávat, organizovat, exportovat a tisknout. Budete připravovat tiskové sestavy a prezentace, jedním klikem pošlete fotky na Facebook nebo Flickr. A jako bonus si ukážeme, jak fotky upravovat na tabletu či telefonu a co dělat, když chcete pracovat a nemáte fotky po ruce.
    Někdo je na holky a jiný zas na vdolky. Někdo potřebuje tužku a papír, jiný je nenávidí a právě pro ty druhé jsme vyzkoušeli mnoho moderních postupů, nástrojů a aplikací, abychom vybrali ty nejlepší, které vám pomohou rychle a efektivně organizovat čas, projekty a úkoly. Zjistíte, jak využít mnoho stávajících pomůcek lépe a radostněji a objevíte další. Naučíte se chytit flow s větrem v zádech, i nakousnout rajče při odpočinku (pomodoro) a objevíte, že měřit čas strávený na zakázce není takový problém. Našim cílem bylo najít postupy, které čas neberou, ale vrací.
    Nabízíme certifikované vzdělávání Microsoft produktů. Jsme jediné oficiální Microsoftem uznávané školicí centrum na Vysočině s možností vzdělávání i mimo ni.
    Díky tradici a zázemí nadnárodní firmy můžeme nabídnout kvalitní vzdělávání z mnoha oborů. Naše know-how je podepřeno i partnerstvím s mezinárodní vzdělávací společností Global Knowledge.


Timemanagement s „chytrými hračkami“

    Podívejte se s námi do světa produktové fotografie. Vnímejte světlo jako spojence a pochopte, jak vznikly slavné reklamní a produktové fotografie. Naučte se, jak se fotí běžné předměty, ale i produkty z kovu, skla či porcelánu. Na konkrétních výrobcích si vyzkoušíte triky a fígle mistrů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00