Jak na věc


blitzkrieg v tanku tiger

Recenze Blitzkrieg II | Demo Blitzkrieg II | Čeština Blitzkrieg II

    "Blitzkrieg II se řadí mezi nejlepší real time strategie zasazené do období druhé světové války a to zcela po právu. V této hře vás čekají tuhé boje ve čtyřech kampaních za čtyři mocnosti a to za Třetí říši, Sovětský svaz, Velkou Británii a spojené státy. Setkáte se s mnoha zvučnými jmény té doby jako například se sovětským ostřelovačem Vasilijem Zajcevem či s německým tankovým esem Michaelem Wittmannem. Těšit se můžete na 270 typů bojové techniky, 60 druhů pěchoty a chybět nemůžoz samozřejmě ani letadla a lodě. ..."
    1. Foceni me bavi a nebranim se skoro zadne spolupraci. 2. Nefotim akty/glamour/pradlo.3. Pri dojizdeni vyzaduju proplaceni cesty.4. Mluvim cesky, rusky, anglicky a polsky.5. Mam 3 tetovani a 9 piercingu.6. Nestydim se rict svuj nazor. Uprimnost nade vse.7. Tykam.8. Konstruktivni kritika je vitana, ale vylozene negativni nazory me nezajimaj.9. Nejradsi mam dark style s vsechno co s tim souvisi.10. Ne, nejsem ani gothic, ani emo. Nepatrim do zadne subkultury.
    Fotky by mohly být kvalitnější a nejen ze strany fotografa, je ve Vás vidět, že máte na víc. Ale jinak je Váš profil jasný a príma. Věřím, že o Vás v budoucnu ještě bude slyšet. Přeji mnoho úspěchů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00