Jak na věc


bylinné čaje proti zácpě

Další bylinky proti zácpě - senna

    V lékárnách můžete také zakoupit různé čajové směsi, které jsou přímo určeny proti zácpě. Obsahují takovou kombinaci bylin, které slouží jako přírodní projímadla, přitom jsou však pro vaše tělo šetrné.
    Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.
    Senna – bylina, označovaná jako přírodní projímadlo. Lze zakoupit čajové přípravky z lusků senny, které pomohou od problémů s vyprazdňováním. Čaje z lusků senny se užívají ke krátkodobé léčbě zácpy, užívejte jeden až dva týdny.
      Vejce bez obsahu chemických látekOznačení bio nebo eko obecně na potravinách je v posledních letech trendem a námětem diskuzí. Důležité je také vědět,...


Rezervace e-Recept: eRp můžete přeposlat na mobilní číslo +420 602 156 222

    Bez řečí okolo představíme bylinu, která vám při potížích se zácpou pomůže nejlépe. Len setý je jednoletá rostlina, která se pěstuje nejen pro lněné vlákno, ale právě pro lněné semínko. Ačkoliv chuť semínek není příliš výrazná, lze si ji zpříjemnit.
     Bylinky jsou lékem po mnohá staletí a často svými vlastnostmi předčí drahé léky, které jsou ne vždy šetrné pro lidské tělo. Na každý zdravotní problém lze najít bylinu, která může pomoci nebo dokáže preventivně chránit. Představme si léčivky, které vám pomohou při problémech se zácpou.
    Lněné semínko obsahuje celou řadu léčivých látek, které vám při střevních potížích pomohou. Jsou to především vláknina, omega 3 mastné kyseliny a fotoestrogeny, které pomohou ženám k redukci projevů v menopauze.
    Rezervujte si léky z Vašeho receptu předem a ušetřete si dvojí cestu do lékárny! Stačí přeposlat SMS na naše mobílní číslo nebo napsat ID e-Receptu a my Vám dáme vědět, kdy budou Vaše léky připraveny k vyzvednutí. Můžete si zarezervovat i další volně prodejné přípravky.


Lněné semínko – nelepší pomocník

    Aby byly účinky lněného semínka patrné, je potřeba jej pořádně rozkousat. V opačném případě by byl účinek nulový. Pokud vám vadí mdlá chuť semínek, je možné je rozdrtit na prášek a přidávat do jogurtů, ale také do polévek či müsli. Ani se lněným semínkem by se to nemělo přehánět, doporučené množství při zácpě je asi 2 – 3 lžičky.
    Při krátkodobých potížích se zácpou můžete využít některé z výše míněných bylin. Vaše tělo se vám odvděčí, rozhodně nemusíte hned sahat po chemicky připravovaných lécích, které mohou být drastické. V případě, že vás zácpa trápí delší dobu, je nutná návštěva lékaře a konzultace problému. Za dlouhodobou zácpou mohou stát i velké zdravotní problémy.
      Výživově vydatnějšíDost důležitou informací, zvláště pak pro sportovce, ale i jiné osoby je i to, že vejce z biochovů je výživově vydatnější. Takže...
      Z vlastních zdrojůBez nutnosti nějakých složitých vyhledávání a označován log, rozpoznávání, co je a co není bio v prodejně, je návodem, jak poznat...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00