Jak na věc


caveman divadlo u hasičů

ZMĚNA: CAVEMAN 30.8.2018 – ZLÍN

     ZMĚNA: Z technických důvodů dochází ke změně místa konání a začátku představení CAVEMAN, které se uskuteční dne 30.8.2018 ve Zlíně. Představení se uskuteční v Městském divadle Zlín od 19:30 hod.
    ZMĚNA: Z technických důvodů dochází ke změně termínu představení CAVEMAN, konajícího se dne 30.1.2019od 19:30 hod. v Přerově. Představení se nově uskuteční dne 20.3.2019. Začátek představení je beze změny.
    2/ platba vstupenek po internetua/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.
    ZMĚNA: Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu představení CAVEMAN konajícího se dne 23.2.2019 od 19:00 hod. v divadle Palace. Představení se nově uskuteční dne 24.3.2019 od 17:00 hod.


Přihlásit se k odběru novinek

    One man show, které vtipně pojednává o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví. ROB BECKERRežie Patrik Hartl Hudba David KrausProdukce POINT s.r.o.Komedie, u které nezůstane Vaše bránice v klidu!Málokterý autor se může pochlubit takovým úspěchem, jako Rob Becker - vyprodat divadelní sály v USA stejně jako ve Slovinsku, v Německu jako ve Francii - to už chce hodně talentu a správného citu pro žhavé téma.Pojem "sexuální harašení" se šíří světem z Ameriky. Ve Spojených státech nehovoří o ženách či o mužích, ale o "lidských bytostech", aby se vyhnuli možnému nařčení z diskriminace toho či onoho pohlaví. Rozdíly mezi muži a ženami a s tím spojené komplikace jsou ovšem vpravdě globální. Rozumí jim stejně Belgičané jako Kanaďané, Italové jako Nizozemci. Porozumí jim i Češi? Jistě k tomu přispějí i protagonisté 90ti minutového představení jednoho herce Jan Holík nebo Jakub Slach. http://fotogalerie.osobnosti.cz
    1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejcevstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny. V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.9.2018.
    2/ platba vstupenek po internetu a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.


Ústí nad Labem-centrum

    Kladno, Praha 1-Nové Město, Praha, Pardubice, Opava-Město, Brno, Třinec, České Budějovice 1, Kolín, Ústí nad Labem-centrum, Vlašim, Hradec Králové, Liberec - Vratislavice, Sedlčany, Tábor, Nymburk, Znojmo, Hodonín
    ZMĚNA: Z technických důvodů dochází ke změně termínu představení CAVEMAN konajícího se dne 22.9.2018 v divadle Bolka Polívky v Brně. Představení se nově uskuteční dne 27.10.2018 v 19:00 hod.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00