Jak na věc


celadna hotel u holubu recenze

Beskydské rehabilitační centrum

    © 2011 Čeladná.eu Všechna práva vyhrazena. Publikovat, kopírovat a rozšiřovat jakoukoliv část stránek je povoleno výhradně s písemným souhlasem autora stránky.
    Čeladná zažívá v posledních letech bouřlivý rozvoj, podařilo se zde vybudovat jedinečné zázemí pro bydlení i volný čas. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
    Cream Snow Aréna Čeladná je novou rodinnou sportovní atrakcí na Čeladné v překrásné krajině Beskyd a s panoramatickými výhledy na nedalekou Lysou Horu, Smrk a Ondřejník. Snow Aréna se nachází v areálu Prosper Golf Resort Čeladná, které rovněž klientům Snow Arény poskytne veškeré klubové zázemí včetně parkování, šaten pro ženy a muže, sprch, restaurace a nově i ubytování. Konec partyzánského převlékání na parkovištích a běhání na běžkách v mlze na hřebenech hor. Užijte si během běžkování a bruslení výhledy na hory a zázemí jednoho z nejlepších golfových hřišť v České republice.


100. výročí založení Československé republiky

    1. Bydlení v příroděZdejší mimořádně příznivé klimatické podmínky objevil již v roce 1902 MUDr. May, zakladatel místních lázní. Díky krásné přírodě a zdravému vzduchu je Čeladná vyhledávaným místem pro život. 2. Výborná dostupnostDo centra krajské metropole to autem zvládnete za méně než půlhodinu. Čeladná také nabízí pravidelné vlakové a autobusové spojení.3. BezpečnostO Vaše klidné bydlení se stará místní bezpečnostní služba, jednotlivé objekty jsou střeženy buďto elektronicky, nebo přímo pracovníkem ostrahy. 4. Zázemí pro bydleníBydlení pod horami nemusí vždy znamenat, že za nákupy a dalšími službami je nutné dojíždět. V Čeladné nechybí obchody, kavárny, restaurace, moderní lékařské středisko, pekárna, dětské hřiště ale také škola s řadou sportovišť, mateřské školy či klub pro matky s dětmi.5. Volnočasové aktivity Čeladná je úžasným místem pro milovníky aktivního odpočinku, zdravého životního stylu, romantiky, pro jednotlivce, rodiny s dětmi ale i seniory. Vedle vyhlášeného golfovéh
    Vítejte v Čeladné, malebné vesnici ležící v samém srdci Beskyd. Najdete u nás krásnou, mnohde člověkem nedotčenou přírodu, nádherné údolí řeky Čeladenky, potoky a říčky s čistou průzračnou vodou, ale také mnoho příležitostí, jak aktivně strávit rodinnou dovolenou, víkend ve dvou nebo se pobavit s přáteli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00