Jak na věc


ceník bourání kamenného zdiva

Ceník ubytování pro hotelový pobyt

    Při vstupu do zóny AQUAPARK ze zóny PLAVÁNÍ - jednorázový poplatek 65,- KčPři vstupu do zóny WELLNESS ze zóny PLAVÁNÍ - jednorázový poplatek 125,- KčPři vstupu do zóny WELLNESS ze zóny AQUAPARK - jednorázový poplatek 60,- KčDebet na čipu pro platbu v areálu - 500,- KčPoplatek za ztrátu čipu - 500,- Kč
    Vstupné RODINA - věk dítěte do 15 let. Nutno prokázat jeho věk.Vstupné STUDENT a SENIOR. Pro slevu nutno prokázat věk a doklady uvedené v návštěvním řádu.
    Jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje kategorie *** superior s vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), televize, lednice, telefon, připojení na internet. Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za osobu /noc. Pokoje jsou k dispozici v den nástupu od 11.00 hodin v den odjezdu do 9.00 hodin.V ceně není zahrnutý lázeňský poplatek 15 Kč/osoba a den. Změna cen a služeb vyhrazena. Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu a noc. Změna cen vyhrazena.
    Jednolůžkové a dvoulůžkové klimatizované pokoje kategorie *** superior s vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchovým koutem, WC), televize, lednice, telefon, připojení na internet. Ceny za ubytování jsou uvedeny v Kč za osobu /noc. Pokoje jsou k dispozici v den nástupu od 11.00 hodin v den odjezdu do 9.00 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00