Jak na věc


chirurgie přeštice hrdina ordinační hodiny

Abdominoplastika – plastika břicha

    Naši ordinaci naleznete v Trutnově v Poliklinice Masarykův dům - Palackého 201, Horní Předměstí. Parkování pro pacienty je omezeně možné přímo za domem. Vjezd na parkoviště je první odbočkou před poliklinikou (musíte přejet chodník) směrem od náměstí. Další přilehlá městská parkoviště jsou v ulici Na Struze a na Krakonošově náměstí.
    Naším cílem je individuální přístup k pacientům, který umožní najít způsob, jak vyhovět jejich potřebám a požadavkům. Při operačním řešení daného problému se vždy zaměřujeme na detail problému, protože věříme, že výsledek – ať funkční, nebo estetický, případně kombinovaný – je právě odrazem pečlivého řešení i drobných, zdánlivě nevýznamných detailů.
    O vstřícnosti vůči klientovi bezpochyby svědčí i možnost konzultací krom českého a slovenského jazyka také v německém, anglickém a ruském jazyce. Díky zákrokům plastické chirurgie jako je modelace prsou, zvětšení prsou nebo naopak zmenšení prsou se ženy mohou cítit lépe a být sami sebou. Nabízíme široké portfólio služeb oboru plastická chirurgie. V našem Body navigátoru najdete služby dle umístění na těle modelu na obrázku.


Facelift – MACS nebo SMAS lifting obličeje

    V případě složitějších a časově náročnějších zákroků, které vyžadují pooperační dohled nad pacientem, spolupracujeme se známým Ústavem chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou (www.ruka-kosmetika.cz), kde jsou pacienti po zákrocích sledováni po potřebně dlouhou dobu. Následná péče potom probíhá opět v naší ambulanci v Trutnově. Od roku 2017 spolupracujeme dále s Klinikou Dr. Pírka v Mladé Boleslavi a Nemocnicí v Trutnově. 
    Konzultace a zákroky probíhají na našem pracovišti v Masarykově poliklinice v Trutnově. Je zde možné provést zákroky jak v lokální, tak i celkové anestezii. 
     Již od roku 1999 provozujeme kliniku estetické a plastické chirurgie GiSant (Karlovy Vary), která poskytuje prostřednictvím vynikajícího kolektivu vysoce specializované služby v oboru estetické a plastické chirurgie, laserové chirurgie, korektivní dermatologie a dalších souvisejících nadstavbových lékařských oborech. Za dobu své činnosti nabyla klinika plastické chirurgie GiSant nejen předního postavení mezi pracovišti estetické medicíny, ale především získala velmi kladné referenční renomé jak u českých, tak i zahraničních klientů z Německa, Ruska, Itálie, Rakouska, Švýcarska, Slovenska, USA, Francie a Velké Británie, o čemž svědčí nejen rostoucí zájem klientů o konzultace, ale také tisíce úspěšně odoperovaných a spokojených pacientů naší plastické chirurgie.


Plastická operace dolních očních…

    Plastická chirurgie se v poslední době značně rozvíjí a dostává se blíže k těm pacientům, kteří bydlí daleko od velkých center. Naše ambulance plastické chirurgie je toho příkladem, protože jako první v regionu poskytuje široké spektrum zákroků jak léčebných, tak i čistě kosmeticko-estetických.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00