Jak na věc


cikánské karty věštba zdarma online

Položte otázku a vytáhněte si 2 karty

    Vyzkoušejte nejznámější výklad na 4 karty.Není úplně tak srozumitelný, jako ostatní výklady, které tady nabízíme - ale o to více dává prostoru k vlastní interpretaci, na které je klasické vykládání karet postaveno.
    Vyložit si karty sám může opravdu každý člověk. Karty vám odpovídají skrze vyšší energie, na které jsme všichni napojeni, k tomu nepotřebujeme prostředníka. Důležité je se těmto energiím při výkladu otevřít, uvědomit si je kolem sebe a důvěřovat svému nitru.V této sekci vám nabízíme k online výkladu různé sady karet. Vyberte si tu, která je vám nejsympatičtější, nebo která se nejvíce hodí k zodpovězení vaší otázky.
    Základní kombinace je výklad ze dvou karet, jde o nejsnadnější formu vykládání z cikánských karet. Je vhodný k získání odpovědi na vaše otázky, či objasnění problému.


Věštění z karet - Cikánské karty

    Dvě karty na otázku - Základní kombinacePrvní písemná zmínka o cikánských kartách pochází již ze 13 století, ovšem jejich používání je mnohem starší.Existuje mnoho variací karet, které se liší jak grafickým zpracováním,  svým významem, tak i počtem listů (24, 32, 36 a dokonce i 52 listů).Cikánskými kartami se s velkou pravděpodobností nechala inspirovat i Marie-Anne Lenormand, která vytvořila vlastní vykládací sadu Lenormand.
    Přesto, že existuje velké množství divinačních nástrojů, výklad karet se řadí jednoznačně mezi ty nejoblíbenější. V současnosti najdete více druhů systémů vykládacích karet, které se liší jak počtem karetních listů, tak třeba i zaměřením na specifický typ výkladu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00