Jak na věc


co je elektronicky podpis v emailu

Poslání do Sbírky listin e-mailem - elektronický podpis

    Co se týká změny souboru, tak změnit můžete jakýkoliv soubor, třeba i PDF (máte-li potřebný SW). Nezměníte jedině zakryptovaný soubor. Jenže ten můžete změnit před zakryptováním případně po jeho rozkryptování, takže to vyjde nastejno. Navíc byste potřeboval pro kryptování nějaký software, česká pošta má například Cryptu. A výhoda datových schránek je právě v tom, že další speciální SW pro kryptování apod. již nepotřebujete.
    Struktura XML je vždy podrobně popsána. Pro EPO je definice na http://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/epo2_info/popis_struktury_seznam.faces Bez popisu by výrobci SW nebyly schopni do XML data exportovat. Je mi jasné, že né každý tomu technickému popisu rozumí, ale to je stejné, jako že né každý rozumí účetnictví.
    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.
    Kontrolovat to můžete načtením do software, ve kterém jste to zpracoval. Když Váš soubor (doplněn o několik chybějících znaků na začátku a změnou uvozovek na ") nahrajete do EPO2, tak se Vám zobrazí formulář a krásně se Vám zobrazí chyby červeně - např. IČO.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00