Jak na věc


cropp town praha

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Pod značkou Cropp Town funguje po světě více jak 140 obchodů a butiků, které najdete ve více jak 10 evropských zemích. Značka nabízí každoročně několik kolekcí s moderním a trendy oblečením, které se hodí nejlépe do klubu, na party či na jakoukoliv jinou městskou akci. Potěšující dozajista je to, že Cropp Town se v ničem neomezuje a v jejich obchodech najdete oblečení pro kluky i holky od spodního prádla, přes trička, mikiny, kalhoty, až po boty a doplňky.
    Zákazníky značky Cropp Town jsou především mladí lidé ve věku 17 – 25 let, kteří si potrpí na kvalitní design a mají rádi módní oblečení. V domácím Polsku se značka těší velké obliby a pravidelně s ní spolupracují špičky tamější graffiti scény či jiní soudobí streetoví umělci. Vytříbený cit pro design, popkulturu a humor ukazují i domovské stránky značky, jejichž návštěva je jeden velký umělecký zážitek.
    Rádi bychom vám pomohli se trochu zorientovat ve světě módy. Na našem webu najdete profily oblíbených značek i jiné zajímavé informace týkající se oblečení. Pokud nám budete chtít něco sdělit, tak nám napište.
    Cropp Town je značka pro pravé individualisty, kteří se snaží své postoje a názory reprezentovat prostřednictvím módy. Jedná o značku určenou především pro mladé nejenom věkem, ale i duchem. Zhruba taková je v kostce filosofie této značky, která původně pochází ze sousedního Polska.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00