Jak na věc


cukroví ze ztuženého tuku

Linecké cukroví ze špaldové mouky

    Také máte pocit, že obchodní řetězce začínají nabízet vánoční zboží každý rok o něco dříve než ten předchozí? Zatím se ještě nemusíte stresovat sháněním kapra a vyvalováním lineckého těsta, přesto je ale dobré se na vánoční pečení začít připravovat už teď, a sice výrobou domácích extraktů a vanilkového cukru. Čas na uležení jim jedině prospěje a vy budete rádi, že jste začali včas.
    Cukroví milujeme stejně jako vy! Rohlíčky, hvězdičky, srdíčka, kuličky... Upečete letos osvědčené kousky a oprášíte léty prověřené receptury nebo se s námi pustíte do experimentů? Klasika na našich svátečních stolech rozhodně nesmí chybět, bez těch by Vánoce nebyli Vánocemi. Přesto, nebo právě proto, vsadíme nejen na tradici, ale i na originální a neotřelé kousky. Protože rovnováha musí být zachována i při pečení cukroví. Letošních vánočních příprav už se nemůžeme dočkat. Naše cukroví totiž fakt stojí za to!
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Obchody už nás od začátku listopadu upozorňují na blížící se Vánoce. V nabídce nejsou jen dárky pod stromeček, ale i různé druhy vánočního cukroví. Určitě to s námi myslí v současném uspěchaném světě dobře, ale vůni a chuti domácího pečiva se nic nevyrovná. I pečení cukroví je ovšem potřeba alespoň trochu naplánovat…


Přes 60800 receptů na jednom místě

    Lámete si hlavu, čím letos ozvláštnit cukroví, které pečete každé Vánoce a už vám trochu zevšednělo? Nemusíte kupovat drahé cukrářské zdobení, vystačíte si i s tím podomácku vyrobeným. S jeho přípravou vám mohou pomoci i děti, jistě budou mít z originálních kousků radost. A ještě větší, až si na nich budou moci smlsnout!
    Na mísách a talířích se objevuje cukroví pečené i nepečené, plněné i polévané, linecké, třené, medové… druhů je skutečně velmi mnoho. Mezi nejčastěji připravované cukroví u nás patří vosí hnízda a vanilkové rohlíčky. Zajímavé je, že právě vosí hnízda mají v oblibě především muži, ženy v posledních letech dávají přednost tzv. zdravému cukroví, které se připravuje například i z ovesných vloček nebo mrkve.
    Cukroví patří k Vánocům stejně jako smažená ryba s bramborovým salátem, nebo ozdobený stromeček a pod ním betlém a dárky. Bez cukroví si Vánoce snad ani neumíme představit.
    Ochutnejte báječné cukroví všech druhů, vynikající polévky, smažené ryby, bramborové saláty, dezerty a mnoho dalších vánočních jídel - vybírejte z tisíců našich receptů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00