Jak na věc


dámské černé společenské triko

Společenské dámské tričko - černá

    U nás najdete oblečení pro všechno roční období. V zimě nás čekají společenské akce jako plesy, návštěvy divadel. Proto od nás určitě využitejete krásné společenské šaty XL/XXL, plesové šaty pro plnoštíhlé ve všech možných barvách. Na vrch šatů patří kabát XL/XXL. Na ven se hodí lyžařské kalhoty, mikiny XL/XXL, bundy pro plnoštíhlé.
    Více informací o vybraném zboží, které pro Vás připravujeme na tuto sezónu, obdržíte zasláním tohoto dotazu prodejci. Stačí vyplnit Váš email a kliknout na "Odeslat dotaz". Co nejdříve Vás budeme kontaktovat zpět.
    Zadejte svůj e-mail a získejte informace o slevách a novinkách. Na Váš email Vám obratem zašleme kód a po jeho zadání v průběhu nákupu ihned získáte slevu 100,- Kč. Podrobnosti zde.
    Lehce průhledné a poddajné elastické provedení z krajkového materiálu. Toto společenské tričko se velice dobře nosí a je vhodné jak do společnosti, tak i do zaměstnání.^Snadná údržba: Ruční praní.
    Ptáte se mě hodně na rezervace, je možno nakupovat 14 dní. Po 14 dnech prosím o platbu jen s 1 poštovným, v případě dobírky posíláme po 14 dnech také s jedním poštovným (prosím o zprávu, že budete nakupovat dál). Děkuji Monika


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00