Jak na věc


dámské černé společenské triko

Společenské dámské tričko - černá

    Léto na nás dýchá lehkostí nejen materiálů, ale i záplavou barev. Můžete se těšit na letní šaty pro plnoštíhlé, průhledné tuniky XXL jak stvořené k moři a k tomu samozřejmě patří plavky XL/XXL . Léto je i období svateb nemusíte navštěvovat svatební bazar - u nás najdete svatební šaty pro plnoštíhlé, šaty pro svatební hosty, šaty pro svatební maminky .
    A přehoupneme se do podzimu a chladného počasí. Pro tento čas v barvách podzimního listí máme pro vás připraveny kalhoty XXL, dámské kalhoty pro plnoštíhlé, podzimní kostýmky pro plnoštíhlé, svetry XL/XXL, svetrové šaty pro plnoštíhlé, teplé podzimní šaty pro plnoštíhlé, lyžařské kalhoty.
    U nás najdete oblečení pro všechno roční období. V zimě nás čekají společenské akce jako plesy, návštěvy divadel. Proto od nás určitě využitejete krásné společenské šaty XL/XXL, plesové šaty pro plnoštíhlé ve všech možných barvách. Na vrch šatů patří kabát XL/XXL. Na ven se hodí lyžařské kalhoty, mikiny XL/XXL, bundy pro plnoštíhlé.
    Ptáte se mě hodně na rezervace, je možno nakupovat 14 dní. Po 14 dnech prosím o platbu jen s 1 poštovným, v případě dobírky posíláme po 14 dnech také s jedním poštovným (prosím o zprávu, že budete nakupovat dál). Děkuji Monika


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00