Jak na věc


dělící skleněné interiérové příčky

Skleněná stěna jako moderní prvek interiéru

    Skleněné stěny najdou uplatnění v administrativních budovách, kancelářích, obchodních centrech, domech i bytech. Skleněné dělicí stěny se stanou nepřehlédnutelným prvkem ve vašem interiéru.
    „Skleněné dveře může mít doma snadno každý. Skleněné dveře a dveřní kování se průmyslově vyrábí i pro běžné kovové nebo obložkové zárubně ve standardních rozměrech. Jednoduše tak můžete vyměnit Vaše stávající dveře za skleněné bez výměny zárubní a bez nutnosti jakýchkoli stavebních zásahů.“
    Skleněné dveře nemusí být jen průhledné. Nejčastěji se používá matové sklo nebo čiré sklo se vzorem. Zajímavá je možnost aplikace individuální grafiky na skleněné dveře nebo příčky.


Skleněné otvíravé dveře

    Pokud vás zaujala možnost využití celoskleněné stěny jako moderního předělu místností, pak je nejprve třeba si ujasnit, zda budete preferovat variantu fixní příčky jako dělicí stěny, nebo dáte přednost celoskleněné stěně s vestavěnými skleněnými dveřmi. Do takovéto skleněné dělicí stěny lze zakomponovat dveře otočné, posuvné, ale i kyvné, a to v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Součástí celoskleněného systému mohou být i horní či boční světlíky. Záleží na velikosti daného stavebního otvoru a vašich představách. Celý skleněný systém je pak ještě opatřen kotvícími prvky a dveřním kováním v hranatém či kulatém provedení. Pro ověření, zda bude vybraná skleněná stěna ve vašem interiéru vypadat podle vašich představ nabízíme standardně zhotovení počítačového 3D modelu sestavy.
    Skleněné otvíravé dveře mohou být bezrámové či v zárubni, nebo vsazeny ve skleněné stěně. Při osazení skrytým podlahovým zavíračem nabízí opravdu komfortní užívání.
    Skleněné posuvné dveře mají jednu nespornou výhodu, šetří obytný prostor. Díky posouvání dveří podél stěny nebo podél pevného skla či do stavebního pouzdra se ušetří rádius, který opisují skleněné otvíravé dveře.
    Skleněné dělící stěny vyrábíme z kvalitního plaveného skla Float, tepelně tvrzeného síly 8, 10, 12, 15mm nebo lepeného v konstrukci VSG, 2xESG 66.4, 88.4, 1010.4, 1212.4 osazeného do značkového kování.
    Skleněné příčky a skleněné dveře jsou opravdovým trendem současných bytových interiérů. Ponechávají otevřené průhledy, propouští světlo, jsou trvanlivé, působí vzdušně a moderně.


Skleněné dveře a příčky

    Svým leskem a průsvitností dává prostoru křehké kouzlo šperku a přitom je jedním z nejodolnějších materiálů. Nepodléhá chemikáliím ani vysokým teplotám a jestliže je kvalitně zpracované a správně namontované, je téměř nerozbitné. Moderní technologie zpracování skla a široká škála kvalitního kování umožňují téměř neomezené aplikace v interiéru.
    Rádi Vám v rámci návrhu interiéru navrhneme řešení se skleněnými dveřmi a příčkami, předvedeme vzorky skel a kování a v rámci realizace interiéru skleněné dveře a příčky dodáme a namontujeme.
    Celoskleněné dělicí stěny jsou systémy otvíracích, posuvných a pevných prvků, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Skleněné příčky a dělicí stěny změní váš interiér k lepšímu. Vhodně navržená skleněná stěna vytvoří z velké místnosti několik menších, v nichž bude každý mít své soukromí. V naší nabídce naleznete 10 typizovaných řešení, ze kterého si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník.
    Použité bezpečnostní sklo převážně jednovrstvé kalené s leštěnou broušenou hranou, čiré nebo satinované provedení, popřípadě lepené bezpečnostní typu Connex.


Skleněná stěna - možnosti instalace

    Standardem pro oddělení dvou místností je použití sádrokartonové či zděné stěny. Velice žádanou a oblíbenou variantou je nyní oddělování místnosti pomocí skleněných příček. Taková celoskleněná stěna je designovým řešením, díky kterému se otevře a prosvětlí každý interiér.
    Skleněné dveře či skleněné stěny nám zajistí optické zvětšení a prosvětlení interiéru, které klasickými materiály nedocílíte. Proto se jak klasické skleněné dveře, tak i skleněné posuvné dveře těší čím dál větší popularitě a neměly by chybět v žádném moderním interiéru.
    Sklo jako takové je designově čisté a velice nadčasové. Velice snadno se kombinuje s jakýmkoliv materiálem či barvou. Sklo, které dodáváme pro skleněné stěny, skleněné příčky či dělicí stěny je díky novým technologickým postupům, jako je kalení, daleko pevnější a lze ho řadit mezi skla bezpečnostní. Tloušťka tohoto skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm (větší rozměry). Můžete si vybrat z různých druhů skel.


Skleněné posuvné dveře

    Nejběžnějším sklem je sklo float, které je čiré. Při výběru čirého skla je dokonale zachována propustnost světla. Toto sklo je možné pískovat nebo gravírovat. Kdy pískované sklo vzniká otryskáváním jemným pískem. U gravírovaného skla jsou motivy vytvářeny pomocí brusného kotouče. Dalším typem je sklo satinato, neboli jednostranně leptané sklo, takzvané „ledové“ sklo, které není průhledné, ale průsvitné. Dále nabízíme celoplošně tónované neboli sklo planibel, které lze tónovat do různých barevných odstínů (šedá, hnědá, aj.). Poměrně novou technologií je Grafosklo, což je systém dvou skel, mezi které může být zalaminována folie s grafikou, dle vašeho přání. Lze laminovat i látku, herbářované květiny či přírodniny. Posledním nabízeným typem skla je lakované sklo, které se opatřuje barevným odstínem přesně podle přání zákazníka.
    Společnost "J.A.P.", spol. s r.o., nabízí řadu produktů, které splňují vysoké požadavky na užívání skla v exteriéru či interiéru díky své kvalitě, funkčnosti, spolehlivosti a jedinečnému designu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00