Jak na věc


dětský svět lvíček sleva

Zábava pro celou rodinu – děti se vyřádí a rodiče si odpočinou! Trampolíny, tobogány, šlapadla a další atrakce, součástí je také kavárna a pizzerie

    Vhodné všude, kde není možné filmovat.Podpora AVI video formátu.Umožňuje provést záznam obrazu s vysokým rozlišením za nízkého osvětlení.Podpora 30 fps na 720 * 480 bodů.Podpora USB1.1 a USB2.0.Podpora až 16GB T-flash kartu.
    Kompaktní extrémně malá a výkonná GSM štěnice- Malý a kompaktní design - lze volitelně skrýt do jakéhokoliv zařízení, či bytových doplňků... například krabička cigaret, panenka , počítač apod.- Jasně snímá hlasy a zvuky z 5 m okruhu (vyzkoušeno až 10 metrů) - Přenáší audio prostřednictvím GSM sítě mobilního telefonu- Snadné použití: stačí zasunout SIM kartu, čímž se zapne přístroj, pak již stačí pouze zavolat na číslo vložené SIM karty a začít monitorovat místnost apod. - Baterie se dobijí připojením k portu USB v počítači, nebo z přiložené USB nabíječky AC (230V)
    Všechny atrakce prošly přísným testováním, jsou zcela bezpečné a hygienicky nezávadné. Splňují nejpřísnější předpisy, a tak nemusíte mít o své dítko obavy! Nezapomeňte si také přečíst důležité pokyny:


Vstupenka je časově neomezená – užijete si zde třeba celý den!

    Velmi praktický MP3 přehrávač vestavěný ve slunečních brýlích. Uplatní se zejména při jízdě na moto, protože Vás nesvazuje žádnými kabely od sluchátek. Ta jsou totiž integrovaná přímo na obroučkách. Vestavěná Li-ion baterie zajistí až 8 hodin, nepřetržité hudby, kterou do přehrávače nakopírujete jednoduše z PC přes USB kabel.Skvělé je jednoduché tří-tlačítkové ovládání.
    MP4 hodinky jsou vlastně zároveň jedním z nejmenších mobilních GSM telefonů na světě, jsou vybaveny 1,3" TFT displejem, mají bluetooth, vestavěnou VGA kameru, multimediální přehrávač MP3, 3GP, MP4 souborů. Samozřejmostí je možnost odesílání SMS či MMS zpráv, jsou odblokovány na všechny operátory a jejich použití v ČR je tedy neomezené. Díky vestavěnému hlasitému hands-free lze volat i bez použití sluchátek, volání Vám tedy nebrání v pohybu a ničím neomezuje. Součástí balení je bohaté příslušenství včetně bluetooth sluchátka.
    Tato GSMspy II (druhé generace)štěnicemá velmi široký okruh mikrofonu. Ale hlavní předností je, že jako jediná svého druhu se dokáže aktivovat hlasem a zavolat na libovolné tel. číslo. Lze využít i jako bezpečnostní zařízení.


Motocyklový alarm MOTO 1200 s integrovaným pagerem

    Záhlavní sluchátka s MP3 přehrávačem a FM rádiem za báječnou cenu!Diskrétní design, ideální pro aktivní uživateleVysoce kvalitní stereofonní zvukSnadné a intuitivní ovládání pomocí 3 tlačítekPohodlné silikonové polštářkyKompatibilní s kartami micro SD s kapacitou až 128GB
    • 3,5’ TFT LCD monitor vhodný pro připojení bezpečnostní a auto-moto kamery, špionážní techniky, k připojení DVD apod.• 640x480 rozlišení• NTSC/PAL• Rozměry monitoru 11 x 7 x 1,5cm; 109g• Napájení 9-15VDC, odběr 2W• Možnost instalace do všech vozů, autobusů a kamionů, nebo k zabezpečovací technice doma pomocí obyčejného 12V napáječe• Snadná rychlá instalace, jednoduše se připojí na + - vozu, nebo pomocí napáječe do 220V• Skvělý design, kvalitní provedení
    Určeno k detekci a odhalování široké škály různých pásem RF.Detekuje všechny bezdrátové kamery a mini bezdrátové odposlechy do 10 m, zajišťuje Vaše absolutní soukromí. Účinně Vás brání před bezdrátovými špionážními přístroji ať při jednání či doma.


Štěnice GSM spy - mikro mobil na odposlech, 3 mikrofony

    Je jedno, jak dlouho ve Lvíčkovi v rámci jedné vstupenky zůstanete, je časově neomezená. Přijďte a užijte si zde třeba celý den! V místní pizzerii si vychutnáte vynikající jídlo, na kávu a pití si skočíte do příjemné kavárny. V celém parku je navíc Wi-Fi zdarma. Nic vám zde rozhodně nebude chybět!
    Dynamický laserový projektor hvězdné oblohy s ovládáním pomocí vestavěného mikrofonu a výkonem 150 mW! Balení obsahuje i nastavitelný stojánek pro laser. Ovládání rychlosti lze nastavit i manualně. Dále laserový efekt umožňuje zapnout strobo efekt s nastavitelnou rychlosti.
    Velmi praktický MP3 přehrávač vestavěný ve slunečních brýlích. Uplatní se zejména při sportování (in-line brusle, cyklistika, jízda na moto), protože Vás nesvazuje žádnými kabely od sluchátek. Ta jsou totiž integrovaná přímo na obroučkách. Vestavěná Li-ion baterie zajistí až 8 hodin, nepřetržité hudby, kterou do přehrávače nakopírujete jednoduše z PC přes USB kabel.Skvělé je jednoduché tří-tlačítkové ovládání.
    Je jedno, jak dlouho ve Lvíčkovi v rámci jedné vstupenky zůstanete, je časově neomezená. Přijďte a užijte si zde třeba celý den! V místní pizzerii si vychutnáte vynikající jídlo, na kávu a pití si skočíte do příjemné kavárny. V celém parku je navíc Wi-Fi zdarma. Nic vám zde rozhodně nebude chybět!


Anti SPY - detektor skrytých bezdrátová kamer a odposlechů

    Špičkový motocyklový alarm renomovaného výrobce s citlivým digitálním náklonovým a otřesovým senzorem s nastavením citlivosti, miniaturní sirénou, dálkového (radiového) hlášení poplachu do ovladače LCD, grafické znázornění, imobilizace.
    Prožijte nezapomenutelné chvíle s vašimi nejmenšími, vezměte je do Dětského světa Lvíček! Atrakce si zde mohou užít všichni, jediným limitem je hmotnost do 100 kg! S vašimi ratolestmi si parádně zařádíte na prolézačkách, trampolínách a skluzavkách, případně budete v klidu popíjet kávu a užívat si zasloužené volno. Projděte si Dětský svět Lvíček ve virtuální prohlídce.
     Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.
    Univerzální vodotěsná/otřesuvzdorná čelní nebo couvací kamera s rychlouchycením nad SPZ bez nutnosti vrtání, snímacím úhlem 120 stupňů a nočním viděním se 6x vysokovýkonným IR přísvitem pro vnější montáž na automobily, nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Vysoce kvalitní snímací senzor. Možnost připojení k palubnímu video rekordérů, GPS nebo monitoru (máme v nabídce).


Redukce samice BNC, samec CINCH pro bezpečnoctní kamery

    Inovativní GSM hodinky. Nově jsou vybaveny numerickou klávesnicí pro pohodlné vytáčení telefonních čísel. Samozřejmostí je však dotykový displej a bluetooth.
    Univerzální vodotěsná/otřesuvzdorná čelní nebo couvací kamera s rychlouchycením nad SPZ bez nutnosti vrtání, snímacím úhlem 135 stupňů a nočním viděním se 7x vysokovýkonným IR přísvitem pro vnější montáž na automobily, nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Vysoce kvalitní snímací senzor. Možnost připojení k palubnímu video rekordérů, GPS nebo monitoru (máme v nabídce).
    Specifikace:Video rozlišení: 640 * 480 VGAVideo frame rate: 30 snímků za sekunduFormát fotek: JPG 1280 * 960Baterie kapacita: 300mAhPracovní hodina: cca 120 minut
    Univerzální mikro vodotěsná/otřesuvzdorná barevná kamera se snímacím úhlem 170 stupňů s rychloupnutím pro vnější montáž na automobily, motocykly, nákladní vozy, autobusy, karavany či dodávky. Vysoce kvalitní snímací senzor. Možnost připojení k palubnímu video rekordérů, GPS nebo monitoru (máme v nabídce).


Praha v Hotelu Golden Golem *** jen 20 minut od centra v…

    Na rozloze okolo 900 m2 se nachází množství atrakcí, které vám vezmou dech! Některé z nich dokonce nenajdete na žádném jiném místě v ČR. Vaše zlatíčka tak zde prožijí to, co nikde jinde!
    Připojení k počítači: USB 2.0Peměť: 4GBNapětí lithiové baterie: 4.2VKapacita baterie: 270mHAAC power supply: 100V ~ 230VVýstupní video formáty: AVIProvozní teplota: 0 ~ 40 C Skladovací teplota: -10 až 60 CVelikost: 52x52x17mm
    Zatímco děti budou dovádět na atrakcích, vy si můžete užívat příjemné posezení nad dobrým jídlem nebo pitím. Nachází se zde pizzerie i kavárna. V celém parku je navíc WiFi zdarma. Nic vám zde rozhodně nebude chybět!
    Jedná se o pravý Xexun GPS tracker TK102GPS+GSM+GPRS+SMS LOKALIZÁTOR -14 FUNKCÍSkryjte lokalizátor kamkoli, pod sedačky do auta, do batohu, pod kapotáž motorky... a stále získávejte přesnou pozici sledovaného objektu!SATELITNÍ SLEDOVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE přímo z vašeho mobilu nebo PC:motocyklůautomobilůosobdomácích mazlíčkůlodí, letadel, skůtrůstavební technikynákladních vozůjakýchkoliv předmětů zájmu.+ také funguje jako diskrétní GSM ODPOSLOUCHÁVAČ PROSTOR.


Mini kamera auto-moto sportovní vodotěsná, noční vidění s přísvitem, couvací nebo čelní, viditelnost 120 st.

    „Dětský svět Lvíček jsem navštívila se 4 vnoučaty ve věku 6 –9 let a dost se tam všichni vyřádili, ani se jim nechtělo domů. Díky nákupu přes Vykupto byla cena přiměřená.“ Jana, zákaznice Vykupto.cz

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00