Jak na věc


domov pro seniory zastávka u brna volná místa

Místní dostupnost

    Dostupnost auty je velmi dobrá, sídlo služby se nachází bezprostředně u hlavní silnice, před budovou je dostatek míst k parkování
    Domov pro seniory Vrbno, p. o. se nachází v Mnichově, místí části města Vrbno pod Pradědem v malebné zalesněné oblasti podhůří Hrubého Jeseníku, necelé 3 km od města Vrbna pod Pradědem a 9 km od lázní Karlova Studánka. Poskytování péče seniorům zde má tradici od padesátých let minulého století.
    Běžná pracovní doba vedoucích pracovníků je od 6:30 do 15:00 mimo víkendů a státem vymezených svátků.
    Kvalitou poskytovaných služeb v Domově pro seniory Vrbno, p. o. je především komfort využívání této služby. Domov je zařízen bezbariérově a umožňuje uživatelům využívat veškeré zázemí dostupné v areálu i mimo něj. Domov je umístěn v klidné části obce, zhruba dva kilometry od centra města. Dostupnost veřejných služeb je u uživatelů se zhoršenou mobilitou zajištěna bezplatným využitím služebního auta, u mobilních uživatelů využitím dostupné veřejné dopravy.


Místo poskytované služby

    K budově je možno dojít z přímo z Vrbna pod Pradědem pěšky frekventovanou cestou, klidnější cestou přes místní část Železná, či autobusovou dopravou, přičemž autobusová zastávka se nachází zhruba 100 metrů od budovy.
    Domov má vlastní stravovací provoz, prádelnu, kotelnu a výtah z přízemí do 1. poschodí. Služba je pobytová, poskytována celoročně, 24 hodin denně. Objekt Domova je čtyřpodlažní, a to včetně sklepu a půdních prostor. Kolem budovy se nachází velká zahrada se záhony, okrasnými keři, posezením pro uživatele, ohništěm, kuželkami a trenažery pro cvičení. Vstup do zahrady i celé budovy Domova je bezbariérový.
    Pro vstup osob do Domova je určen hlavní vchod směrem od hlavní cesty, hned vedle vchodových dveří je umístěna recepce. Recepce je zpravidla v provozu každý den od 6:30 do 18:00. V případě, že je budova uzamčena slouží ke vstupu do budovy zvonek, kterým je možno přivolat pracovníky.
    Kanceláře vedoucích pracovníků se nachází v prvním patře, kanceláře pracovníků v přímé péči v přízemí a prvním patře. Sesterna zdravotnických pracovníků je v prvním patře.
    Sídlo poskytované sociální služby se nachází na adrese Mnichov 262, Vrbno pod Pradědem při hlavní cestě z Vrbna pod Pradědem do Zlatých Hor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00