Jak na věc


dopravní zpravodajství on-line

17 Dopravní značení - obrázky značek

    Portál obsahuje krátkodobou i dlouhodobou předpověď počasí pro ČR, Evropu, turistická letoviska i lyžařské střediska. Pravidelně aktualizovaný přehled.
    Informace o městské a příměstské dopravě. Městská doprava domácí i zahraniční, autobusy, trolejbusy, tramvaje a metro. Dále lanovky, lodě a železnice. Ankety, fotogalerie, návštěvní kniha, kniha inzercí a RSS.
    Nehoda, osobní x chodec se zraněním Kraj: Jihomoravský, Komunikace: II/422Úsek: mezi Svatobořice-Mistřín a Směr: Hovorany záp. - Kyjov-StrážovskáDoba platnosti: 30.01.2019 do 30.12.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Havarované těžké nákladní vozidlo, porucha vozidla Kraj: Ústecký, Komunikace: I/7Úsek: Hora Sv. ŠebestiánaSměr: Chomutov - Hora Sv. ŠebestiánaDoba platnosti: 25.11.2019 do 25.11.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Na stránkách tolls.eu naleznete informace o aktuálních cenách dálničních známek i poplatků za průjezd silnic, tunelů a mostů ve většině státech Evropy. Informace včetně map s vyznačením zpoplatněných úseků.


Nehoda nákladního vozidla, se zraněním osob

    Logistický portál, na kterém jsme pro Vás připravili zpravodajské novinky a přehledný souhrn informací z oblasti logistiky a dopravy. Naleznete zde také praktické informace pro vaše cesty.
    Pokud vás aplikace zaujala, případně chcete nahlásit chybu nebo námět na novou funkcionalitu, můžete nás kontaktovat na adrese [email protected].
    Informace o aktuálním počasí a předpovědi až na 10 dní dopředu. Archív analýz a meteorologické zajímavosti včetně textů o meteorologii a klimatologii. Aktuální počasí, předpověď počasí, meteorologické zprávy, kvalitní odkazy, meteorologické texty.
    Oprava povrchu vozovky, zúžení vozovky na dva jízdní pruhy Kraj: Ústecký, Komunikace: I/15Úsek: mezi Korozluky a Skršín záp.Směr: Most - LovosiceDoba platnosti: 16.10.2019 do 30.11.2019Zdroj informací: Národní dopravní informační centrum
    Poskytujeme veškeré informace o počasí, meteorologii, hydrologii a klimatu zejména ohledně ČR či jejího blízkého okolí na odborné a kompetentní úrovni. Nabízíme hlavní, vedlejší a případně speciální služby na několika místech.


Nehoda nákladního vozidla, osobní x nákladní, 40,3 km

    Nehoda nákladního vozidla Kraj: Olomoucký, Komunikace: I/55Úsek: mezi Kokory JV a KokorySměr: Přerov - OlomoucDoba platnosti: 28.01.2019 do 28.12.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Webkamery z celé České Republiky. Slouží jako online obrazové zpravodajství a informační portál těm, kteří se chtějí rychle a snadno dozvědět jaké panuje počasí v různých koutech naší republiky. Lyžařská střediska, města a turistická místa.
    Budeme také rádi, když nás podpoříte na Facebooku klikem na Like tlačítko. Zde Vás také budeme pravidelně informovat chystaných nebo uvolněných nových funkcích aplikace.
    Aktuální počasí a předpověď pro Rakousko na červen, červenec i srpen. Na stránkách najdete stále aktuální předpovědi z Rakouska a máte na výběr množství měst.
    Seznam dopravních značek používaných v České republice, rozříděný do příslušných kategorií. Detailní obrázek každé dopravní značky s jejím kódem a přesným názvem.
    Už nikdy nestůjte v dopravní koloně na dálnici. Buďte informování o každém dopravním incidentu na vaší dálnici jako první a najděte si včas alternativní objížďku.


16 Počasí u moře, teploty vzduchu

    Stavební práce, zúžená vozovka na jeden jízdní pruh, stavební práce v rámci akce „Dopravní napojení - sjezd“, Kraj: Jihomoravský Město: TroubskoÚsek: Jihlavská Doba platnosti: 15.10.2019 do 30.11.2019Zdroj informací: Národní dopravní informační centrum
    Na webu se podíváte na aktuální předpověď počasí v České Republice a českých městech. Jsou tady předpovědi počasí pro Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice, Pardubice, Zlín a Most.
    Hromadná nehoda, zdržení, neprůjezdný levý jízdní pruh, nákladní x 3 x osobní, 197 - 197,2 km Kraj: Jihomoravský, Komunikace: D1Úsek: mezi Brno-Slatina (201 km) a Brno-jih (196 km)Směr: Bohumín - BrnoDoba platnosti: 21.11.2019 do 21.12.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Aktuální počasí, teploty vzduchu a moře ve známých světových letoviscích a letních destinacích. Předpověď počasí, průměrné teploty vzduchu, moře a vody.
    Aktuální a seriózní informace z oborů hydrometeorologie, klimatologie a čistota ovzduší zaměřené zejména na území ČR a jeho okolí. Jaké bylo, je a bude počasí a zejména proč se takové odehrává. Odborné informace i zajímavosti.


Ručně tříděný český katalog www stránek

    Web Meteo Aktuality poskytuje zprávy o počasí a informace, co s počasím souvisí. Najdete tady webové kamery, meteorologické snímky a výstrahy, aktuality a předpovědi počasí, zajímavosti, teorie, fotky a videa, YoWindow, chat, on-line sledování extrémního počasí a další. Staňte se také našimi členy!
    Aktuální Mrakoplašova předpověď počasí. Aktuální teploty a trendy, srážky a bouřky. Pro vaše pohodlí­ jsem sloučil linky z teletextu České televize, CNN (synoptická mapa), ČHMÚ (detekce blesků) a Meteoservises - Belgie.
    Předpověd počasí v ČR, předpověd kratkodobá i dlouhodobá. Počasí ve městech informuje o možném vývoji počasí v aktuální den. Jsou udávány nejnižší ranní a nejvyšší denní teploty a stav oblačnosti.
    Uzavřeno, nehoda nákladního vozidla, nákladní x osobní , na místě PČR a HZS, 40,7 km Kraj: Středočeský, Komunikace: D4Úsek: mezi Dobříš-jih (34 km) a Příbram (42 km)Směr: Praha - PříbramDoba platnosti: 25.11.2019 do 25.11.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Nehoda nákladního vozidla, osobní x nákladní, 40,3 km Kraj: Středočeský, Komunikace: D4Úsek: mezi Dobříš-jih (34 km) a Příbram (42 km)Směr: Praha - PříbramDoba platnosti: 25.11.2019 do 25.11.2019Zdroj informací: Policie ČR


23 Dálniční známky - informace

    Na webu dálniční-známky.com naleznete kompletní přehled cen dálničních známek a poplatků za průjezd rychlostních komunikací v Evropě. Pro náročné jsme připravili plánovač tras se zvýrazněním placených úseků.
    Cílem webu je dodat návštěvníkům důležité a kvalitní informace o počasí na jednom místě. Předpověď počasí na 14 dnů pro ČR i Evropu, na první dva dny předpověď po hodině. Meteorologické zprávy, encyklopedie, archiv, družicové snímky a mnoho dalšího.
    Na našich stránkách naleznete aktuální informace o počasí, silné bouřky u nás, předpovědi počasí a radarové snímky téměř z celé Evropy. Můžete si zde stáhnout software na měření úhrnu srážek a mnoho dalších věcí.
    Nehoda nákladního vozidla, se zraněním osob Kraj: Královéhradecký, Komunikace: I/14Úsek: mezi Bílý Újezd a Bílý Újezd/BrocnáSměr: Nové Město nad Metují - Rychnov nad KněžnouDoba platnosti: 21.02.2019 do 02.12.2019Zdroj informací: Policie ČR
    Obsahem webu jsou informace o využívání placených úseků rychlostních silnic a dálnic v jednotlivých evropských zemích, nákupu a cenách dálničních známek (kuponů). Placení mýtného a další informace užitečné při cestování osobním vozidlem po Evropě.


29 Meteo Aktuality - počasí seriózně

    Online aktualizovaná doprava na dálnici a českých silnicích. Co se děje na cestách právě teď, jaký je stav vozovky, uzavírky, kolony, dopravní nehody aktuálně, situace na D1. Cestujte v pohodě a bez zbytečných komplikací.
    Na webu najdete zprávy z autobusových přepravních společností, vlakových, ale i leteckých firem. Zprávy jsou přehledně rozděleny do jednotlivých rubrik pro lepší přehlednost.
    Poskytovatel mezinárodní asistenční pomoci motoristům včetně komplexního dopravního zpravodajství a organizátor sítě dopravních zpravodajů "Zelený Anděl". 1230 - Jistota pomoci na cestách.
    On-line počasí z Volar - teplota, vlhkost a tlak vzduchu. Předpověď počasí pro Prachaticko, mapy a grafy. Dále webové kamery z nejhezčích koutů jižních Čech, fotogalerie šumavské přírody, aktuální fotky z Volar a blízkého okolí a zajímavé odkazy.
    Aktuální počasí v České republice a ve světě. Předpověď na dva dny dopředu, počasí na Slovensku, v Německu, Polsku, Rakousku, Chorvatsku a v Maďarsku. Přehledné mapy, podnebí v jednotlivých zemích a informace o státech.


Nehoda, osobní x chodec se zraněním

    Internetový portál nabízející informace o počasí v jednotlivých regionech České republiky, ale také po celém světě. Možnost umístění informací o aktuálním počasí na váš web zdarma.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00