Jak na věc


elastické potahy na rohovou sedačku

potah na 4-dílnou sedací soupravu Martin terakota

    Přemýšlíte o novém potahu pro vaši sedací soupravu, křesla nebo židle? Nechce se vám investovat do nového nábytku a chcete si ho raději sami snadno zrenovovat? Použijte napínací potahy, které se snadno natáhnou do všech směrů a jednoduše vám obalí sedací soupravu nebo křesla během chvilky. Vyberte si potah který se vám líbí.
    Výměna samotná je velice jednoduchá a převléknout sedačku nebo křeslo tak zvládne opravdu každý. Je to jako oblékat místo sebe pro změnu váš oblíbený nábytek.
    Natahovací potahy na křesla můžete jednoduše použít pro běžná křesla, křesla s dřevenými područkami, křesla typu „ušák“ či křesla s vytahovací podnožkou – relaxační křesla.
    Na malé sedačky o velikosti dvoj nebo trojsedáku se nabízí široké spektrum odstínů a textur potahů v různých kolekcích. Veškeré potahy jsou jednoduše aplikovatelné a roztahovací, takže je natáhnete do pár minut.
    Natahovací potahy jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu – obsahují směs vláken – přírodní bavlněná vlákna spolu s umělým elastickým vláknem zaručí perfektní roztažnost potahu. Potahy se vyrábí v zemích evropské unie a výrobci nesou certifikát kvality pro výrobu zdravotně nezávadného textilního zboží.


Elastický natahovací potah na sedací soupravu Petra gold, 240 – 270 cm

    Větší nabídku natahovacích elastických potahů naleznete na webu dekoreo.cz, kde najdete širokou nabídku bytového textilu, povlečení a bytových dekorací. Díky tomu si můžete z pohodlí domova doladit váš interiér k dokonalosti.
    V nabídce naleznete napínací potahy také na sedačky s otomanem – opěrkou pro nohy v provedení s levou a pravou stranou. Tyto sedačky jsou oblíbené pro svojí pohodlnost a do dnešní doby nebylo zcela snadné tyto sedačky nějak rozumně levně renovovat a dávat jim nový vzhled. Díky potahům to nyní jde snadněji.
    Na sedací soupravy můžete aplikovat nový potah buď na menší pohovky nebo sedačky pro tři – trojkřesla, ale také na oblíbené sedací soupravy do elka tedy jako potahy na rohové sedačky, či pokud máte sedačku s otomanem (vpravo i vlevo), lze zakoupit i takový potah.
    Napínací potahy jsou vyráběné v různých délkách a díky své elasticitě skvěle kopírují původní povrch sedací soupravy. Celková délka takové sedačky může být v rozmezí od 350 cm (3.5m) do 530cm (5.3m) což jistě uznáte je značně univerzální a díky tomu můžete potah natáhnout takřka na jakýkoliv tvar.


Potahy na sedací soupravy, křesla a židle

    Natahovací potahy na sedací nábytek jsou velmi flexibilní – jednoduše se roztáhnou do všech směrů a po natáhnutí obalí povrch sedačky. Vaše sedačka tak bude zase jako nová!
    Atraktivní potahy na sedací nábytek pro vás.Pohovky, rohové sedací soupravy či relaxační křesla - to vše můžete potáhnout novým bielastickým potahem během okamžiku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00