Jak na věc


fresh festival plzeň 2019

Jak často a jak dlouho by se měl HYLO FRESH používat?

    V případě další doplňkové medikamentózní léčby jinými očními kapkami by měl být dodržen interval mezi jednotlivými aplikacemi nejméně 30 minut. HYLO FRESH je pak třeba vždy podávat jako poslední. Oční mast je třeba v každém případě aplikovat až po vpravení přípravku HYLO FRESH do spojivkového vaku.
    Hylo Fresh je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Obsahuje 0,3 mg/ml hyaluronátu sodného, tradiční tinkturu z Eufrasia officinalis, boritanový pufr a vodu.
    Indikace > Smyslové orgány > Suché a unavené očiZdravotnický materiál a prostředky > Zdravotnické prostředky s léč. účinky > Oční kapky a masti


Kdy by se HYLO FRESH používat neměl?

    HYLO FRESH se používá ke zklidnění podrážděných očí. Podráždění oka nebo „suché oko“ mohou být vyvolány důsledkem zatížení podmínkami vnějšího prostředí, jako je průvan, zesílené sluneční záření, prachové částice nebo pyl, rovněž tak nošením kontaktních čoček. Již po staletí se přípravky ze světlíku lékařského (Euphrasia officinalis) tradičně používají u zánětů spojivek, provázených zčervenáním a pálením očí, při zvýšeném slzení, otocích a zčervenání očních víček nebo okrajů víček. HYLO FRESH obsahuje navíc natrium hyaluronát. Natrium hyaluronát zvyšuje viskozitu zvlhčujícího roztoku, který je pak hustší než voda. V důsledku toho déle drží na povrchu oka. Použitím očních kapek se podrážděné oči a oční víčka zklidní a zvlhčí se tekutinou podobnou slzám. Léčí všechny příznaky, vznikající vysycháním povrchu oka, např. v důsledku toho, že tělo neprodukuje dostatečné množství přirozených slz.
    HYLO FRESH se dávkuje individuálně. Obvykle se aplikuje 3krát denně 1 kapka přípravku HYLO-FRESH do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších potížích lze HYLO FRESH kapat víckrát denně. Chcete-li HYLO FRESH používat častěji (např. více než 10krát denně) nechte si vyšetřit oči očním lékařem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00