Jak na věc


galerie art praha rytířská ulice

Párová křesla – Fa. Hynek Gottwald

    V nabídce Galerie se nachází prodejní kolekce děl současného výtvarného umění Dolmen contemporary 2019. Uvedené ceny jsou již koncové prodejní ceny.
    Dílo je zapůjčeno a vystaveno v Alšově jihočeské galerii, v Zámecké jízdárně v Hluboké nad Vltavou. Dílo je publikováno v doprovodném katalogu a na výstavě bude od 8. 6. - 6. 10. 2019. Dílo lze koupit, či rezervovat výhradně skrze Galerii Dolmen a fyzicky převzít po ukončení výstavy.


Bohdan Obrovský - 1957 (3-3109)

    Na stránkách antikpraha.cz naleznete  starožitný nábytek a další starožitnosti takřka všeho druhu. Prostřednictvím tohoto webu můžete realizovat nákup i prodej starožitností. S prodejci uvedenými na těchto stránkách si můžete dohodnout také výkup starožitností. Starožitnosti vybírejte v následujících kategoriích: bufety. starožitné hračky, kočárky, dětský nábytek, starožitný nábytek - etažéry, filatelie - poštovní známky, starožitné hodiny, starožitné hodinky, bazar hudební nástroje, starožitná kamna a krbové obestavby, keramické nádobí, starožitné knihovny, koberce, gobelíny, starožitné komody a prádelníky, obývací pokoje, jídelní sestavy, ložnice sestavy, sedací soupravy, nábytkové komplety, kovové nádoby a nádobí, kovové svícny, starožitná křesla, starožitné lavice a lavičky, lovecké trofeje, numismatika ceník, starožitné obrazy, plechové květináče, pohovky, sedačky, gauče, nástěnné police, poličky na zeď, porcelánové šálky a podšálky, starožitné hrnky na kávu i čaj , porcelánové ná

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00