Jak na věc


ge money bank.cz internet banka přihlášení

Interbanka moneta přihlášení? Internet banka je správně

    Jsem spokojená s internetovou bankou GE Money. Poskytuje mi služby, které potřebuji, a je spolehlivá. Občas mě nervují telefonáty, kterými banka nabízí nějaké další produkty, a klade proto otravné otázky. Když jsem je ale požádala, aby s tím přestali, stalo se. Jsem díky tomu spokojená už bez výhrad.
    Měl jsem zneužitou platební kartu na internetu a celá částka 990Kč,mě byla vrácena.Doporučuji po platbě kartou na internetu,zákazat povolení internetové transakce.Jinak internet banku využívám plně,poštu znám jenom na odeslání dopisů,balíčků,atd.Zadávám si i trvalé příkazy,v internet bance,samozřejmě je můžu také sám zrušit.Nemusím chodit do banky.
    Pokud vám vyjede tato stránka ideální je kliknout hned na první odkaz Internetové bankovnictví MONETA Money Bank popřípadě pod odkazem je menší odkaz Web MONETA Money Banka.
    Výborně fungující internetové bankovnictví. 100% spokojenost.Jen při pohybu na účtě by SMSka mohla někdy přijít dřív ... kolikrát si na účtě platbu odkontroluji a SMSka přijde až po nějkém čase.
    Určitě ale nezadávejte do adresního řádku prohlížeče adresu www.interbanka.cz dostanete se na nejmenovaný bulvární deník. WWW adresa je totiž přesměrována na jiný web než hledáte.


Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

    Internet banka dle mého názoru nemá chybu, člověk se nemusí plahočit do banky, kde většinou ještě vystojí nějaký čas ve frontě a někdy při tom neobstojí. Zapomene doma OP a je vymalováno,doma sednu k PC kdy chci, přihlásím se, převedu obnos a jdu si po svém. Zkrátka spokojenost.
    Nevím kde se slovo „Interbanka“ vzalo jestli ho Moneta (bývalá Ge Money) používá v nějakém letáku, návodu nebo je to čiste jen fantasie klientů Moneta money bank, ale výraz internet banka někteří klienti Monety zaměňují s výrazem interbanka. Co se mi ale líbí je reakce Monety.
    Škudlínek je tu od toho aby Vám ušetřil. Pomůže Vám vybrat tu správnou banku, půjčku nebo poradí, kde nakoupit dovolenou ve slevě. Obsah postupně přibývá, takže doufáme, že časem zde najdete všechno co budete potřebovat k tomu, aby jste na tom byli finančně lépe.
    Stránka www.moneta.cz/interbanka neexistuje a ani nikdy neexistovala. Ten kdo ale pracuje pro IT v Monetě si asi všimnul často špatně zadávané adresy a vytvořil přesměrování na správnou přihlašovací stránku. Je to stejná stránka, která vám vyjede po napsání správné adresy a tou je: internetbanka.cz


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Internet banka je vedena přehledně,srozumitelně a hlavně jednoduše,je bezpečná díky mobilnímu klíči a hesla. Se službou jsem velmi spokojen a doporučuji ji ostatním. S pozdravem.
    Interbanka moneta přihlášení: Tato stránka slouží pouze jako informační článek o překlikovém slovu a není oficiální ani jinou prezentací Monety money bank.
    Pokud jste si nezvykli na to, že ge money bank se přejmovanala na Moneta money bank a zadáváte pořád adresu www.gemoney.cz tak to také nevadí, přesměrování na nový web funguje i zde.
    Můžete kliknout na jakýkoliv z odkazů které vidíte výše. Oba vedou přímo na internetové bankovnictví. V prvním vidíte správnou adresu která je ibs.internetbanka.cz a ve druhém před názvem dokonce vidíte i logo Monety.
    Pokud nevíte jak se přihlásit do Vašeho bankovnictví a pletete si výrazy internet banka a interbanka, čtěte prosím pozorně celý článek a příště se již nespletete.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00