Jak na věc


ge money bank.cz internet banka přihlášení

Interbanka moneta přihlášení? Internet banka je správně

    Pokud nevíte jak se přihlásit do Vašeho bankovnictví a pletete si výrazy internet banka a interbanka, čtěte prosím pozorně celý článek a příště se již nespletete.
    Mám zkušenosti s MBank, Zuno, Č. Spořitelnou, AXA, ING, Creditas a s GE. Musím řici, že z těchto IB je u GE nejlepší, klientstky nejpřívětivější, jak je teď v módě pravit. Vše je přehledné a srozumitelné. Navíc bych vyzdvihla zcela bezkonkurenční nástroj GE Money Manager - Osobní rozpočet. Tuto funkcionalitu jsem dosud nikde jinde neviděla. Lze zde jednoduše nastavit pravidelné i mimořádné výdaje a mít tak absolutní přehled o příjmech a výdajích. Přihlášení do IB je dostatečně chráněné a přitom jednoduché (narozdíl od např. AXA, či ING. Ještě šikovnější to snad mají v Creditas, kde si stačí pamatovat jen heslo, neboť přihlášení je možné po vložení emailu, hesla a následně potvrzením autorizační SMS. Na druhou stranu u GE nemusím čekat na žádný kod a přihlašovací údaje jsou jen dva. Načítání stránek je rychlé (narozdíl od ČS - možná se zlepšili), či AXA. Takže velká spokojenost.


Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

    Určitě ale nezadávejte do adresního řádku prohlížeče adresu www.interbanka.cz dostanete se na nejmenovaný bulvární deník. WWW adresa je totiž přesměrována na jiný web než hledáte.
    Výborně fungující internetové bankovnictví. 100% spokojenost.Jen při pohybu na účtě by SMSka mohla někdy přijít dřív ... kolikrát si na účtě platbu odkontroluji a SMSka přijde až po nějkém čase.
    Stála jsem u zrodu Agrobanky,předchůdce GE Money Bank,a.s.,takže mohu zhodnotit pokrok, kterého tato banka dosáhla, jsem na ni hrdá,strávila jsem tam pěkných 5 let života v bezva kolektivu.Dnes mi na účet už dochází důchod, ze kterého si mohu zaplatit prostřednictvím Internet banky všechny potřebné výdaje bez toho,abych musela běhat do banky s doklady.Stále udržujte krok s vývojem,jen tak můžete dosáhnout ještě lepších výsledků.Kdo se bojí,nesmí do lesa a ničeho nedosáhne!


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Pokud zadáte do adresního řádku ve vašem prohlížeči adresu internetbanka.cz automaticky budete přesměrování na web: https://www.moneta.cz/lide/prime-bankovnictvi/internet-banka toto je samozřejmě správná adresa, takže se ničeho nelekejte. Někoho to může trochu zmást, protože pokud se poté budete přihlašovat do internetového bankovnictví budete znovu přesměrování na jinou adresu a tou je: https://ibs.internetbanka.cz/ibs/ControllerServlet
    Stránka www.moneta.cz/interbanka neexistuje a ani nikdy neexistovala. Ten kdo ale pracuje pro IT v Monetě si asi všimnul často špatně zadávané adresy a vytvořil přesměrování na správnou přihlašovací stránku. Je to stejná stránka, která vám vyjede po napsání správné adresy a tou je: internetbanka.cz
    Můžete kliknout na jakýkoliv z odkazů které vidíte výše. Oba vedou přímo na internetové bankovnictví. V prvním vidíte správnou adresu která je ibs.internetbanka.cz a ve druhém před názvem dokonce vidíte i logo Monety.
    Nevím kde se slovo „Interbanka“ vzalo jestli ho Moneta (bývalá Ge Money) používá v nějakém letáku, návodu nebo je to čiste jen fantasie klientů Moneta money bank, ale výraz internet banka někteří klienti Monety zaměňují s výrazem interbanka. Co se mi ale líbí je reakce Monety.
    Internet banka je vedena přehledně,srozumitelně a hlavně jednoduše,je bezpečná díky mobilnímu klíči a hesla. Se službou jsem velmi spokojen a doporučuji ji ostatním. S pozdravem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00