Jak na věc


ge money moje internet banka

Kontokorentní úvěry k bězným účtům

    GeMoney Bank je pro naši celou rodinu absolutní jedničkou ve všem.Zaměstnanci na pobočkách mají příjemné a vstřícné jednání a přestože jsme byli lákáni do jiných peněž.ústavů,zůstáváme a nadále budeme klienti GeMoney.
    I já jsem již dlouhodobým spokojeným klientem, mám zkušenosti i s jinými bankami a proto dávám svůj hlas zejména za internetbanking.Jsem také spokojen i s telefonickou pomocí, když se člověk dostane "do úzkých" třeba kvůli zablokování. PhDr. Zdeněk Chmel
    otisk prstu+kod a neotevřenost systému u Apple je podle mě také dostačující zabezpečení. Vzhledem k znalostem některých "mobilářů" je to možná u Androidu risk, ale když si dá člověk pozor, nebál bych se ani tam. Možná jiné by to bylo, kdybych na účtu měl třeba o dvě, tři 0 více :-)
    Aplikace s názvem Smart Banka nyní nabízí jednoduchou obsluhu účtů, šablony plateb a přístup do historie transakcí na všech vašich účtech nebo kreditních kartách. Platební operace stačí potvrdit libovolně zvoleným PINem, který si uživatel zadá při instalaci.


GE MONEY BANK internet banka, Gemoney.cz, Gemoneybank pobočky

    Na iphonu bych se nebal, jeste kdyz to jisti otisk a hardwerove šifrovane ios, ale na androidu bych si to neriskl je to jak postnout heslo a meno verejne na fb...win na tom nebude o moc lepe v tomhle
    S internet bankou jsem valice spokojený.Velmi příjemný přístup k účtu a zároveň bezpečný.Dále zaměstnanci banky v Kaplici jsou vždy velmi ochotní.P.Michel
    K samotnému přihlášení do aplikace postačí jeden klik. K přihlášení si zvolíte buďto svůj PIN, anebo otisk prstu (bohužel zatím pouze na telefonech iPhone od verze iOS 9). Mezi další funkce, které uživatelé často využijí, patří například vyhledávání poboček a bankomatů a navigace k nim, platby pomocí QR kódu nebo dobíjení kreditu mobilních telefonů.
    Ještě víc smajlíků , neodpovídáte ...když vám ukradne telefon s touhle aplikací tak co ?... Nic, nemáte pin, nemáte ani číslo účtu, nemáte certifikát. jinak vaříte z vody ale chápu Váš postoj je v jistých internetových kruzích hrozně in.


Více informací o GE Money bance

    Jednoduchá, rychlá a bezpečná komunikace s bankou odkudkoliv 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Profesionální přístup zaměstnanců banky při osobním jednání.
    Maximální spokojenost s možnostíInternetbanking plateb, rychlost, přehlednost, spolehlivost, to vše v pohodě domova a třeba i o půlnoci!!! Děkuji za perfektní službu GE MOney Bank. HH
    Perfektní, úplně nová aplikace. Vše je přehledné a intuitivní v pěkném material designu. Zatím na Androidu nefunguje přihlášení pomocí otisků prstů a správa více účtů, ale na obojím se pracuje. Přihlášení je pomocí PINu, který si zvolíte při prvním spuštění aplikace. Dále je nutné napoprvé Váš telefon zaregistrovat v Internet bance, vše je však rychlé a intuitivní (aplikace Vám ukáže jednotlivé kroky). Pak už si jen užíváte perfektní přehled o vašich účtech, kartách a půjčkách. Provádění plateb pomocí QR kódu je rychlé a intuitivní. Uvítal bych widget na plochu, který by zobrazoval zůstatek na běžném účtu a částku vyčerpanou (ne zbývající) z kreditní karty. Za mě palec nahoru a děkuji vývojářům.


informace o bankovních produktech a nabídkách

    Jsem velmi spokojená jak se zaměstnanci banky,vždy rychle vše a kladně vyřešíme,tak s internet bankou kterou často používám a ještě nenastal problém z jejich strany což je pro mě perfektní.Všem moc děkuji a přeji dále moc úspěchů
    Největší spokojenost se službou Internetbanky,mnohem přehlednější a podrobnější než u konkurenční,kterou má manžel.Jsem dlouholetým klientem,ihned od založení pobočky v našem městě.
    Elektronické bankovnictví jistě většina z nás zná a používá už pěkně dlouho. Poslední roky ale uživatelé přesedlávají z počítačů na dotykové tablety a hlavně telefony, které používají na všechno. Moneta (dříve GE) tak uvedla do akce novou generaci svého mobilního bankovnictví, včetně zbrusu nové aplikace a některých funkcí.
    Já teda nevím, jak je to u GE, ale tuzemské banky mobilní aplikace používají již několik let, trochu mi tedy uniká cokoli prevratneho a nějaká inovace nebo smysl clanku...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00