Jak na věc


háčkované hračky návody zdarma

Háčkovaná čelenka červeno-bílá s kytičkou a krystalem Swarovski

    Exkluzivně Vám nabízíme originální dárky pro miminka v podobě dřevěných dekorací ve tvaru čápa. Dětské dekorace jsou ideálním dárkem pro novorozené miminko. 100% ruční práce! Podívejte se na nabídku dárků pro miminka.
    Kojenecké a dětské háčkované čelenky od nás zaručeně promění každou holčičku v princeznu. Háčkované čelenky úžasně oživí oblečení na vítání občánků, oblečení na křtiny a hodí se i k dětskému oblečení na svatbu.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku kojeneckých čelenek. Čelenky pro miminka jsou velmi slušivým dětským módním doplňkem vhodným k oblečení na vítání občánků, k oblečení na křtiny nebo jako součást dětského oblečení na svatbu. Nabízené háčkované čelenky jsou 100% ruční výroba. Podívejte se na nabídku kojeneckých čelenek.
    Vyrobili jsme pro Vás novou dětskou háčkovanou čepičku se zdobenou háčkovanou kytičkou pošitou celkem 87 kusy perliček, korálků a flitrů. Háčkovaná čepička je vyrobena z kvalitní příze (55% bavlna a 45% akryl). Brzy i v růžové barvě. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských háčkovaných čepiček.


Háčkovaná čelenka žluto-hnědá s kytičkou a krystalem Swarovski

    Autorské, ručně háčkované a šité šperky v podobě módních, háčkovaných náhrdelníků, broží, krajkových a korálkových náramků, naušnic, prstýnků a ostatních módních doplňků.
    Nabízíme dívčí čelenky ručně vyrobené v České republice. Nyní v novém hezčím balení! Čelenka je upevněna na perleťovém papíře formátu A6 se dvěmi perličkami a je zabalena do celofánového sáčku. Originální čelenky pro miminka i větší slečny jsou skvělým dětským módním doplňkem vhodným ke svátečnímu oblečení pro děti, jako doplněk oblečení na vítání občánků a na křtiny, dětský doplněk na svatbu, ale hodí se i na běžné nošení. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Háčkované čelenky jsou doplněny precizně uvázanými luxusními mašlemi nebo látkovými kytičkami a zdobeny krystaly Swarovski, štrasovými přeskami a perličkovými aplikacemi.
    Exkluzivně Vám nabízíme háčkované čelenky ruční výroby (vyrobeno v ČR). Čelenky jsou vyrobeny z bavlněné stužkové příze Marlen, která je z čisté bavlny a v trendy odstínech. Háčkované čelenky mají v sobě po obvodu ukrytou tenkou kulatou gumičku, která zaručuje čelence elastičnost a poddajnost.


Háčkovaná čelenka bílo-růžová s kytičkou

    Všechny zde vystavené šperky jsou ručně vyrobeny, podle vlastních návrhů, výhradně z přírodních materiálů a s maximálním důrazem na kvalitu provedení a originalitu.
    Novinky můžete sledovat na našem Facebooku , najdete zde i fotogalerii háčkovaných doplňků v albu Háčkované šperky.
    Nyní máte šanci získat ke každému nákupu nad 150 Kč luxusní ručně vyrobené mašle do vlasů na pinetce (1 ks). Podívejte se na aktuální nabídku dárků. Mašle do vlasů lze zakoupit i na e-shopu v sekci mašle do vlasů.
    Rozšířili jsme pro Vás nabídku dívčích čelenek. Originální čelenky pro miminka i větší slečny budou slušivým dětským módním doplňkem vhodným nejen ke svátečnímu oblečení pro děti. V naší nabídce naleznete kojenecké čelenky na vítání občánků, kojenecké čelenky na křtiny, čelenky na svatbu a spoustu dalších luxusních čelenek pro Vaše malé princezny. Prodáváme čelenky s kytičkou nebo spoustu čelenek s mašlí. Podívejte se na naši aktuální nabídku čelenek.
    Vyrobili jsme pro Vás nové barevné vzory luxusních bavlněných čelenek s uzlem. Čelenky s uzlem jsou vyrobeny z úpletové bavlny. Podívejte se na naši kompletní nabídku dětských bavlněných čelenek s uzlem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00