Jak na věc


hnědouhelné brikety ostrava

Ceny ceny hnědouhelných briketřěboňsko, novorhradsko

    Pokračování tradice v moderním styluBriketování hnědého uhlí má v Lužici již téměř 150letou tradici. Nadnárodní Švédská společnost Vattenfall pokračuje v tradici na místě, kde existovalo více než 100 továren na výrobu briket. Továrna na výrobu briket Schwarze Pumpe je dnes jedinou na východě Německa. Vyrábí brikety z uhlí těženého v této oblasti.Celý výrobní komplex je nejmodernější svého druhu v Evropě. Splňuje ty nejpřísnější požadavky na kvalitu výroby. Zpracováním, sušením a tvarováním hnědého uhlí je během výrobního procesu dosaženo zvýšení výhřevnosti a zlepšení užitných vlastností.Lužické brikety obchodní značky REKORD jsou vyráběny bez použití pojiv. Obsahují přirozený nízký podíl síry a popílku a vyznačují se vynikající výhřevností. Lze je snadno zapálit, optimálně hoří a dlouho uchovávají žár. Jejich dlouhodobá tvarová stálost a nízký otěr umožňují snadnou manipulaci.
    Dopravu zajišťujeme kamiony, vagony a kontejnery. Kontejnerová doprava kombinuje vlakovou a kamionovou dopravu, s tím, že cenově optimalizuje náklady na přepravu do místa určení v určitých obdobích roku.
    Hnědouhelné brikety UNION jsou klasické tradiční pevné palivo pro spotřebiče paliv, které jsou určeny pro spalování v automatických kotlích, pecích i krbových kamnech. Dnes jsou často používány v kombinaci se dřevem v moderních spotřebičích na pevná paliva. Tento výrobek je lisován ze sušeného surového uhlí bez použití pojiva. UNION hnědouhelné brikety mají vysoký obsah energie a zajistí dlouhotrvající tepelný efekt.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00