Jak na věc


horoskop na celý rok podle tarotových karet

Vodnář( 21.01 - 20.02 ) Horoskopy na měsíc

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Horoskop pro rok 2017 praví, že pro následující období nám hvězdy chystají akční období, kdy si budeme užívat radostí života. Tento čas však zároveň přináší i celkové zklidnění a volnější tempo, než tomu bylo v roce předcházejícím.
    I v oblasti vztahů slibuje rok 2017 pozitivní energii. Hvězdy budou přát jak dlouhodobým vztahům, tak i těm nezadaným jedincům, co svůj protějšek nyní hledají. Hlavní šance na seznámení lze očekávat hlavně na jaře a v létě.
    V rámci kariéry bude v roce 2017 přáno těm, kteří se nebojí občas zariskovat a těší se na pokrok. Nyní bude také snadnější než loni najít jasná a zřetelná řešení i složitých problémů a situací.
    Díky pomalejšímu tempu se nám budou podle horoskopu v roce 2017 lépe zvládat stresové situace. Klidné tempo je přesně tím, co už dlouho potřebujeme, proto odpočívejme a nechme se nést na jeho vlnách. Rok 2017 nás podle horoskopu nabádá také k tomu, abychom nic nehrotili a nelámali přes koleno, vyplatí se si na některé věci počkat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00