Jak na věc


hotel florentina praha dvořákovo nábřeží

JEDNOLŮŽKOVÁ KAJUTA EXECUTIVE S FRANCOUZSKÝM OKNEM - FLORENTINA BOAT hotel

    Pokoje na hlavní palubě, označené jako SUPERIOR TWIN nebo SUPERIOR SINGLE mají okna s výhledem na hrad nebo na Staré město, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem.K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvojlůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV, satelitní programy, radio, bezpečnostní schránka.
    Restaurace a bar s kapacitou přes 90 míst a překrásným výhledem na Pražský hrad. Velká, částečně zakrytá sluneční paluba nabízí možnost příjemného trávení pobytu a je určena i široké veřejnosti. Nový PANORAMA bar na přídi lodi.
    Doprava z letiště: Autobusem č. 119 na stanici metra Veleslavínská, pak trasou A na stanici Staroměstská, odtud pěšky (5 minut) přes Palachovo náměstí na Dvořákovo nábřeží ke kotvišti lodí pod Čechovým mostem, přístaviště č. 0.
    Enjoy your travels with new luxury cars by Car Rental Europcar. Europcar - Car Rental Praha offers you a discount of 10EUR. To use discount on Europcar.cz, you have to fill in discount code "HOTEL" and the price of your reservation will lower automatically.


Ubytování v sousedních městech:

    MS Florentina Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v moderně zařízených 49 kajutách,každá s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem, pro celkem 92 cestujících. Většina pokojů je dvoulůžkových.Pokoje na horní palubě mají francouzský balkon, ostatní pokoje nacházejíci se na hlavní palubě mají okno. Cena za ubytování zahrnuje bufetovou snídani, DPH a místní ubytovací poplatek. Karlův most, Staroměstské náměstí pouze 5 minut chůze recepce je otevřena 24 hodin Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby.
    (*) Abychom zabránili anonymům, doporučujeme uvedení platného emailu, který nebude zveřejněn, ani poskytnut provozovateli restaurace (Restaurace florentina). V případě vložení negativní recenze je uvedení emailové adresy povinné - pro možnost zpětné reakce provozovatele.
    Vaše nevšední ubytování na Praze 1 nabízí příjemné posezení s výhledem na Vltavu a panorama Prahy, českou i mezinárodní kuchyni, bohatou nabídku nápojů, značkových vín, ale především nejlepší české pivo Plzeňský Prazdroj. Restaurace je plně klimatizovaná.


FLORENTINA BOAT hotel – Dostupnost

    Karlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most
    Kotviště v historickém centru Prahy, 5 minut chůze ze zastávky metra Staroměstská, 5 minut chůze ke Karlovu mostu. Překrásný výhled na Pražský hrad. 40 minut cesty na letiště ( metro- trasa A + autobus č. 119) ,
    Ubytování Praha - Hotel Florentina Boat, z kategorie tříhvězdičkové hotely v Praze, se nachází téměř v centru města. Pražský Hotel Florentina Boat je první plovoucí hotelovou lodí kotvící v centru Prahy.
    Nabízíme služby  prádelny, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží, přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná) příjezd od 14:00, odjezd do 11:00 tramvajová,
    Hotelová loď Florentina nabízí romantické ubytování v Praze v 50 moderně zařízených kajutách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, SAT- TV a rádiem. Většina pokojů je dvoulůžkových, 4 pokoje jsou s přistýlkou.


KAJUTA EXECUTIVE TWIN DE LUXE S VÝHLEDEM NA ŘEKU - FLORENTINA BOAT hotel

    Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.
    Staroměstské náměstí (dříve také Velké náměstí, lidově dnes Staromák) je náměstí v Praze v centrum Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta. Historická radnice, Týnský chrám, Husitský kostel sv. Mikuláše na Starém Městě, palác Kinských, dům „U kamenného zvonu“ a další pozoruhodné stavby obklopují náměstí. Uprostřed Staroměstského náměstí stojí pomník mistra Jana Husa. Ve sklepeních domů, jež náměstí lemují, můžeme najít románské a gotické základy. Na nich stojí renesanční, barokní a rokokové domy.Ubytování blízko Staroměstské náměstí


Praha - Zajímavosti poblíž FLORENTINA BOAT hotel

    Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad
    Pokoje nacházející se na horní palubě, ozačené jako EXECUTIVE TWIN  nebo EXECUTIVE SINGLE, mají balkon s výhledem na hrad nebo na Staré město, WI-FI připojení, koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je vysoušeč vlasů. Jsou dvoulůžkové a jednolůžkové. Na pokoji je TV , satelitní programy, radio,bezpečnostní schránka.Pro tento typ pokojů je v ceně zahrnuto použití WI-FI,
    Nabízíme snídaňové balíčky, nekuřácké pokoje, úschovnu zavazadel. Děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00