Jak na věc


hotel rybářská bašta jablonec nad nisou

Všeobecné platební a storno podmínky

    Netrváte-li na ubytování v penzionu a může být ubytování hotelového typu můžete nahlédnout a vybrat si wellness hotel v katalogu s více než 2500 hotely z celé ČR.
    Nabízí Penzion Rybářská Bašta kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Rybářská Bašta na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Rybářská Bašta můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Rybářská Bašta z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.
    Restaurace nabízí bohatý výběr minutkových jídel. V restauraci je 50 míst a dva salónky 25+30 míst. V letním období Vás potěší terasa s kapacitou 50 míst.


Reference na ubytování Penzion Rybářská Bašta

    Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Rybářská Bašta a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Rybářská Bašta nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00