Jak na věc


interiér obývacího pokoje inspirace

Fotogalerie realizovaných vestavěných skříní

    Víte, jak by měla vaše nová vestavěná skříň vypadat? Nebo vás napadlo spoustu otázek k technickému či designovému řešení? Nejlepší bude, když nás právě teď kontaktujete! Jsme český výrobce nábytku JN Interiér a rádi si s vámi na téma vestavěné skříně popovídáme!
    Fotky moderních a designově povedených vestavěných skříní povzbudí vaši fantazii a lépe si dokážete představit, jak by mohla být vaše nová skříň řešena. Začnete rozmýšlet nejen její tvar, ale také barvu, která bude ladit s podlahou a celkovým zařízením vašeho bytu. Promyslíte si velikost úložných prostorů, protože vestavěná skříň může nabídnout opravdu hodně místa!
    Vestavěné skříně jsou populárním řešením úložného prostoru a staly se nedílnou součástí moderního interiéru. Dokážou se přizpůsobit místu, požadavkům i designu. Vestavěná skříň může být klasická, rohová nebo šikmá, aby se vešla do podkroví nebo pod střešní okna. Zásadní je výběr vestavěné skříně, proto pro vás máme inspiraci v podobě fotografií z realizací.
    Při plánování vestavěné skříně na zakázku pak zvažte i specifické potřeby vaší rodiny. Jste vášniví sportovci a potřebujete uskladnit vybavení na sport? Nebo máte hodně párů bot či zimních a jarních kabátů, které chcete schovat? Jakým účelům bude vestavěná skříň sloužit?


Bezplatně nás kontaktujte na 800 900 850

    Vestavěné skříně na míru jsou vždy unikátní a odpovídají na investorovy požadavky. Proto vás rádi seznámíme s realizacemi, které má naše společnost za sebou. Jde o snímky ze skutečných interiérů našich zákazníků. Věříme, že inspirativních fotografií není nikdy dost, proto je budeme stále doplňovat o nové.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00