Jak na věc


italské houbové rizoto recepty

BREGANZE MARZEMINO Selezione Villa Savardo DOC

    ITALSKÉ POVLEČENÍ představuje na českém trhu nejlepší italské značky v oboru povlečení a bytového textilu. Snažíme se vybrat pro naše klienty právě ty nejlepší modely a nabízíme je k odběru v našem showroomu v Praze. Také nabízíme možnost objednání jakýchkoli modelů z katalogů Blumarine Home Collection, Blugirl Homeware a dalších. Katalogy Vám rádi na požádání zašleme.
    Světově proslulé značky jako BLUMARINE, TRUSSARDI, BLUGIRL či LAURA BIAGIOTTI přináší na trh jenom luxusní a designově propracované produkty. Jejich příznivci vědí, že jsou vlastníci právě těch nejlepších výrobků na světě. To se netýká jenom oblečení, ale i domácí kolekce: luxusní povlečení, přehozy na postel, ručníky, osušky a župany, ubrusy a prostírání. Všechny produkty mají vyjímečnou kvalitu a design, mnoho z nich je zdobeno kamínky SWAROVSKI, zabaleny jsou do dárkových krabic a mohou tak být i luxusním dárkem.
    Zvykli jste si obklopovat se jen tím nejlepším? Líbí se Vám jen skutečně kvalitní a praktické věci? Je pro Vás důležitý styl, krása a pocit pohodlí? Pak bude luxusní povlečení z Itálie Vaší volbou! Darujte sami sobě nezapomenutelné pohádkové noci, strávené v objetí něžného saténového povlečení od nejlepších italských výrobců!


Vyšívaný saténový přehoz přes postel WAD 270x260, Trussardi

    Ať jste se sem dostali přímo a cíleně, přes vyhledavače nebo náhodou, věříme, že Vás naše nabídka italských vín může oslovit. Mezi několika tisíci italských vinařských podniků není jednoduché a ani možné se dokonale orientovat. V naší nabídce se zaměřujeme na produkci menších vinařství ze severní Itálie, která kvalitou svých vín, důrazem na výběr pro tyto oblasti charakteristických odrůd a zachováváním tradičním postupů při současném používání moderních technologií patří mezi to nejlepší, co italské vinařství nabízí. Vyzkoušejte, jak překvapivě jednoduché je ochutnat a poznat tato kvalitní vína.
    Libí se Vám luxusní italské povlečení, ale nevyhovuje Vám velikost 250x200? Nyní máte možnost nechat si u nás upravit povlečení přímo na míru Vašim lůžkovinám.
          luxusní povlečení                   luxusní přehozy                     luxusní plédy               luxusní ručníky a osušky

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00