Jak na věc


izolace na základové desce

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

    Podlahový rošt nebo-li distanční podlahový systém slouží všude tam, kde je nutné zachovat pochozí vrstvu (např. půdní prostory), systém má jednoduchou montáž, variabilitu a dokonalé nosné vlastnosti (např. pro budoucí obytnou vestavbu).
    U izolací zahradních jezírek pokládáme izolační folii přímo do vyhloubeného tvaru jezírka . Ideální ale je , pokud má jezírko „rozumný tvar „ a izolaci svaříme automatem s dvoustopým svárem . Zde je 100% jistota svaření a izolace se do jezírka pouze vyskládá. Není zde žádná ruční práce „ na hlíně“ – špatně se svařuje a nebezpečí následných netěsností .
    Izolace stropů není náročná na čas. Strop o velikosti 100 m2 zateplí profesionální pracovníci naši firmy během tří až čtyř hodin. Tepelná izolace stropů také přináší uživatelům domu mnoho dalších velmi skvělých výhod, mezi které například patří, že při izolaci stropu není nutné prostory vyklízet. Zateplení stropů nevyžaduje omezení chodu domácnosti, během našich prací, tak můžete relaxovat při odpolední kávě či sledovat televizi naprosto bez omezení. Oproti jiným způsobům má mnohé výhody realizace, která je rychlá čistá a materiál je foukán metodou foukaná na místo určení a tím nevzniká nepořádek a nezanechává odpad.


Stříkaná izolace od Smit Izolace a její hlavní výhody:

    Další části naší práce jsou práce kdy provádíme izolace které naopak zabraňují kontaminaci okolí staveb látkou z těchto staveb. Do této kategorie izolačních prací patří izolace silážních jam, izolace čističek odpadních vod /izolace ČOV/ nebo izolace skládek odpadů.Při všech těchto izolatérských pracích se používají speciální druhy izolačních folií s vysokou odolností proti agresivním a chemickým látkám .
    Od r. 1995 se specializujeme na izolace a hydroizolace budov a staveb izolovaných výhradně izolačních folií. Kromě klasických izolací proti vodě provádíme také izolace proti radonu , ropným , odpadním a chemickým látkám .
    Pokud potřebujete izolaci vaší střechy neváhejte a kontaktujte nás na emailu na tel.č.602 703 858 ,na emailové adrese bulant@stavoizola.com  nebo pomocí informačního formuláře na konci každé stránky tohoto našeho webu.
    Zjistěte o kolik více ušetříte, u Vašeho rodinného domu, díky zateplení foukanou minerální izolací. Foukaná izolace Vám ročně ušetřítě tisíce korun! V jednotlivých kategorií se dozvíte, jaké další výhody má pro Vás foukaná izolace.
    Nadkrokevní izolace strech je také popsána na webu Rekonstrukce bytů Praha. Web je zaměřen především na rekonstrukce, ale lze zde najít i sekci izolace.


Historie společnosti Machstav, odborníka na izolace a zateplení

    Nejlepší způsob zateplení na trhu je foukaná izolace, která přináší dokonalé izolační vlastnosti, je nehořlavá a dokonale brání únikům tepla. Společnost Machstav vyvinula ve spolupráci se společností ISOVER Saint Gobain průlomový izolační materiál, který nazvala Machstav Granulate IS. Tento materiál obsadil první příčku v tabulce nejlepších izolačních materiálů na trhu, druhým faktem je cena, která je v porovnání s konkurencí také nejnižší!
    Nastříkáním nadkrokevní izolace stříkanou izolací se vytvoří souvislá vrstva v libovolné tloušťce přímo na záklopu umístěném na krokvích. Aplikovaná vrstva stříkané izolace při síle izolantu 14 cm odpovídá zateplení tloušťky cca 25 cm klasickou minerální vatou. Má vynikající tepelně izolační vlastnosti (λ = 0,020 W/mK) a dokonale přilne k záklopu.
    Nejčastějšími pracemi, které provádíme jsou izolace a hydroizolace plochých střech. Izolační folie svařujeme speciálními svařovacími automaty, které zaručují vysokou kvalitu a nepropustnost svárů.
    Hlavním úkolem nadkrokevní izolace, je vytvořit bariéru zabraňující úniku či vniknutí tepla do budovy. Naše stříkaná pěnová izolace se aplikace nástřikem a dokáže se plně chemicky navázat na jakýkoliv podklad tak, že mezi izolačním materiálem a podkladem není žádný vzduchový prostor a žádné spoje. Takto provedená nadkrokevní izolace nevyžaduje systémové kotvící šrouby užívané u deskových izolačních systémů, kde kotvy tvoří tepelné mosty.


Stříkaná izolace – Porovnání Před a Po

    Potřebujete zateplit šikmou střechu na vašem domě, aby vám zbytečně neunikalo teplo a v létě Vám nebylo v podkroví horko? Nechcete na izolaci střechy používat běžné materiály, jako jsou polystyren a minerální vaty, které se složitě montují mezi krokve a stejně netěsní dokonale?
    Stříkaná izolace je díky svým vlastnostem vhodná pro kompletní zateplení obytných domů ( zateplení podkroví, zateplení střech, podlah a stropů, základů, sklepů atd.), ale vyniká také v oblasti izolace / zateplení hal, bioplynových stanic a jako tepelná izolace zemědělských a průmyslových objektů
    Izolace stropů není náročná na čas. Strop o velikosti 100 m2 zateplí profesionální pracovníci naši firmy během tří až čtyř hodin. Tepelná izolace stropů také přináší uživatelům domu mnoho dalších výhod, mezi které například patří fakt, že při izolaci stropu není nutné prostory vyklízet. Zateplení stropů nevyžaduje omezení chodu domácnosti, není hlučná, nepráší, takže během našich prací nepocítíte v běžném užívání Vaší nemovitosti žádná omezení. Oproti jiným způsobům izolování má foukaná izolace  mnohé výhody - je rychlá a materiál je pomocí hadit dopravován z nákladového prostoru auta rovnou na místo určení,ne vzniká tudíž nepořádek a nezanechává odpad, prořez.


Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás

    Stříkaná izolace – Zabýváme se aplikací stříkané polyuretanové izolace (PUR izolace – stříkaná izolace, PUR pěna, stříkaná pěna) s použitím polotvrdé a tvrdé stříkané PUR izolace osvědčených výrobců izolačních hmot v EU – BASF GmbH Německo a PUR pěna koncernu PCC Group.  Jsme součástí našich mateřských společností Smit Isolatie (Holandsko) a Ipurtec (Německo), a proto zákazníkům v ČR můžeme nabídnout odborně odvedenou práci a izolační materiál odpovídající svou kvalitou standardům obvyklým v západní Evropě. Nalezneme vhodné řešení pro jakýkoliv typ zateplení a aplikujeme materiály vynikající v ukazateli CENA/VÝKON.
    Machstav Granulate IS nevznikl ze dne na den, prošel si nejen několika fázemi vývoje, ale také byl podroben výzkumům a analýzám. Spolupráce naší firmy Machstav s.r.o. s firmou Saint Gobain Isover přinesla ovoce, protože Machstav Granulate IS byl uznán jedním z nejdokonalejších materiálů k aplikaci foukané izolace na trhu v současné době. Potřebujete více informací o zateplení stropů? Kontaktujte naše techniky nebo si domluvte posouzení Vašeho objektu, které poskytujeme zdarma. Správné řešení tepelné izolace najdeme pro každý objekt. Foukaná izolace je jeden ze způsobů, který se používá při zateplení objektu a to především střechy, půdních prostor a podlah.


Stavební firma STAVOIZOLA dále provádí

    Foukané izolace se vyrábí z čedičových  a skelných vláken. Čedičové minerální vlákno nese někdy název kamenné, nebo minerální vlna, minerální granulát. Skelné vlákno může být označováno jako křemenné. Materiál foukané izolace je velmi kvalitní a je také dobrým izolantem proti hluku. Tento fakt ocení v dnešní době mnoho uživatelů objektů, které vyžadují zateplení. Foukaná izolace je velmi vhodná a vyhledávaná zejména u členitých, nebo obtížně přístupných konstrukcí. Foukaná izolace je bez tepelných mostů!
    Potřebujete konzultaci k izolací vašeho objektu nebo stavby nebo již hledáte realizační firmu která odborně provede požadované izolace .Zavolejte nám na telefonní číslo +420 602 703 858 nebo nám napište na email bulant@stavoizola.com  a nebo můžete vyplnit poptávkový formulář na konci každé stránky na tomto webu a my se s Vámi spojíme a vyřešíme Váš problém s izolacemi.
    Při nadkrokevní izolaci stříkanou izolací dokážeme docílit toho, že nevznikají žádné úniky tepla (tzv. tepelné mosty) a Vy tak snadno ušetříte až 30% výdajů za energie na vytápění či chlazení v porovnání s jinými izolačními materiály.
    Díky tomu, že aplikace nadkrokevní izolace stříkanou izolací se provádí speciální technologií nástřiku materiálu stříkáním přímo na záklop krovů, lze u běžného rodinného domu zrealizovat izolaci během jediného dne a díky tomu, že má hydroizolační vlastnosti, ochrání stavbu před případnými srážkami.


Zavolejte nám +420 721 207 099 / izolace@machstav.cz

    Plánujete zateplení svého domu, bytu, střechy, podlahy, sklepa, administrativní budovy? Chcete si postavit rodinný dům a projektant vám navrhne jeho zateplení? Nevíte, jaký z nabízených materiálů a služeb si zvolit? Pak jsme tu právě pro vás. Nejdůležitější je nalézt firmu, která vám zaručí nadstandartní přístup v oblasti kompletního zateplení objektů a nejen fasády či přidružených částí stavby. Nabízíme nejen prvotřídní odborné poradenství, ale i celkové provedení izolace a zateplení, a to s dlouhodobou zárukou! Spousty firem se zabývají pouze vypracováním posudku v rámci dotačního programu zelená úsporám, případně dílčími službami typu posouzení objektu, zpracováním dat pro jednotlivé projekty, kalkulace, a další. S tím, že realizaci samotné zakázky nechávají na externích firmách, které samozřejmě doporučí, ovšem kvalita je poté někde jinde. My nabízíme kompletní a komplexní služby v oblasti foukané izolace a zateplení, které zahrnuje všechny přidružené služby ale i samotnou realizac
    Druhá nejlepší volba po foukané izolaci jsou sendvičové panely které, stejně jako foukaná izolace, nabízejí ideální izolační vlastnosti, dlouhodobou životnost za rozumnou cenu.
    stříkaná izolace těsně po aplikaci – podívejte se na fotografie níže, kde naleznete také zajímavé porovnání stavu objektu před a po realizaci nástřiku izolační pěny.
    Mimo rodinných domů a výrobních hal pravidelně provádíme také izolace silážních jam, skládek odpadů nebo čistíren odpadních vod/ izolace ČOV/ , kde izolace slouží k zabránění kontaminace okolí a spodních vod u těchto zařízení.
    Zateplete svůj rodinný dům či domek a začněte šetřit na výdajích za jeho vytápění, díky prověřené metodě foukaná izolace se Vám to podaří ze velice krátkou dobu.
    Druhá nejlepší volba po foukané izolaci jsou sendvičové panely které, stejně jako foukaná izolace, nabízejí ideální izolační vlastnosti, dlouhodobou životnost, jednoduchou montáž a skvělou cenu.


Celoplošná nadkrokevní izolace stříkanou izolací přináší řadu výhod

    Svařovací automaty také značně snižují náklady na izolaci střechy a díky tomu jsme schopni svým zákazníkům jednak nabídnout velice zajímavé ceny našich prací a také jsme schopni položit izolaci na velkých plochých střechách ve velmi krátkém čase , se zachováním vysoké kvality naší práce.
    Pro účinnou nadkrokevní izolaci je důležité zvolit správný druh izolačního materiálu, který dům nejen zateplí, ale i dokonale odhluční a bude střechu izolovat i proti pronikání vody. Vyzkoušejte nadkrokevní izolaci stříkanou izolací společnosti Ekopěna s.r.o., která všechny tyto podmínky splňuje.
    Stříkaná izolace dokáže dokonale přilnout ke všem materiálům bez nutnosti použití lepidel, její povrch je stoprocentně bezespárový, snadno se dostane i na těžko dostupná místa a zabraňuje vzniku tepelných mostů. Nadkrokevní izolace naší stříkanou izolací rovnoměrně, bez rizika tepelných mostů, zakryje celý krov a výrazně tak zesílí účinek celkové střešní tepelné izolace.
    Izolační materiály jako je polystyren a minerální vata ke své instalaci a správné funkčnosti potřebují silnou vrstvu, jejich aplikace trvá dlouho a při aplikaci se nedá vyhnout různým spárám a netěsnostem, které následně vedou k tepelným únikům. 


Hydroizolace Izolace fóliovým systémem

    Kvalitní nadkrokevní izolace zabraňuje vzniků tepelných mostů a je velmi důležitá pro snižování nákladů vydávaných za energie na vytápění, protože teplý vzduch stoupá domem vzhůru a nekvalitně zaizolovanou střechou pak uniká ven. Nadkrokevní izolace pomáhá v zimě zadržovat v domě teplý vzduch a létě chrání prostory pod střechou před přehříváním. Realizace nadkrokevní izolace je také příležitost pro esteticky zajímavé přiznání dřevěné nosné konstrukce krovu v interiéru.
    Přijedeme, proměříme úniky tepla, celý objekt pečlivě zaměříme a vytvoříme celkový rozpočet. Následně navrhne možné řešení a sestavíme celkovou kalkulaci. Cenu si můžete spočítat online.


Průměrná roční úspora za tuhá paliva

    Plánujete zateplení svého domu, bytu, střechy, podlahy, sklepa, administrativní budovy? Chcete si postavit rodinný dům a projektant vám navrhne jeho zateplení? Nevíte, jaký z nabízených materiálů a služeb si zvolit? Pak jsme tu právě pro vás. Nejdůležitější je nalézt firmu, která vám zaručí nadstandartní přístup v oblasti kompletního zateplení objektů a nejen fasády či přidružených částí stavby. Nabízíme nejen prvotřídní odborné poradenství, ale i celkové provedení izolace a zateplení a to s dlouhodobou zárukou! Spousty firem se zabývají pouze vypracováním posudku v rámci dotačního programu zelená úsporám, případně dílčími službami typu posouzení objektu, zpracováním dat pro jednotlivé projekty, kalkulace, a další. S tím, že realizaci samotné zakázky nechávají na externích firmách, které samozřejmě doporučí, ovšem kvalita je poté někde jinde. My nabízíme kompletní a komplexní služby v oblasti foukaná izolace a zateplení, které zahrnuje všechny přidružené služby ale i samotnou realizaci
    Zateplení bytových a panelových domů nebylo nikdy výhodnější jako nyní, pomocí foukané izolace budou Vaše prostory zatepleny během chvíle a Vám se výrazně sníží náklady.
    Moderní a efektivní způsob zateplení, kterým je foukaná izolace, umožňuje dokonalou izolaci Vaší nemovitosti. Neváhejte a sjednejte si schůzku s našimi profesionály!
    Potřebujete více informací o zateplení stropů? Jistotu provedené práce? Jistotu dodané kvality materiálu a dodaného objemu? Kontaktujte naše techniky nebo si domluvte posouzení Vašeho objektu, které poskytujeme zdarma. Správné řešení tepelné izolace najdeme téměřpro každý objekt. Foukaná izolace je nejefektivnější při zateplení objektů, a to především střechy, půdních prostor a podlah.
    Chcete vědět, jak jsme začínali a kam jsme se za krátkou dobu posunuli? Získat všeobecný přehled o izolaci a zateplení, co jsme přinesli do segmentu foukaná izolace a celkové o nás? Pokračujte do sekce Historie společnosti Machstav.


Izolace podkroví – zateplení podkroví

    Na položenou a svařenou izolační folii se již může rovnou napustit voda vysázet rostliny a kochat se pohledem na rybičky. V některých případech je žádoucí položit na fólii textilie .
    Jedinečné vlastnosti naší stříkané izolace z ní dělají ideálního pomocníka pro nadkrokevní izolace, v případě zájmu nás kontaktujte, zdarma Vám vypracujeme návrh nejvhodnějšího řešení a připravíme Vám nezávaznou kalkulaci.
    Chcete vědět, jak jsme začínali a kam jsme se za krátkou dobu posunuli? Získat všeobecný přehled o izolaci a zateplení, co jsme přinesli do segmentu foukaná izolace, o vývoji nové technologie a přelomu v oblasti izolačního a zateplovacího průmyslu, o revoluční technologii a celkové o nás, určitě Vás uchvátí naše historie. Pokračujte do sekce historie společnosti Machstav.
    Napište nám základní údaje o nemovitosti - přibližnou velikost izolované plochy, typ střechy a odkud jste. Obratem Vám zašleme krátký dotazník s dalším postupem.


Naše stříkaná izolace pro nadkrokevní izolace má mnoho dalších možností využití:

    stříkaná pěnová izolace okamžitě po nástřiku mnohonásobně zvětší svůj objem, zaplní všechny mezery a spáry, chemicky přilne k podkladu a zatvrdne. Realizace je bezprašná a bezhlučná, a je možné ji provádět bez zásahu do provozu. Nadkrokevní izolace naší stříkanou izolací je možné provádět i v zimním období.
    Zateplením razantně snížíme náklady za vytápění, a to až o 50%, extrémně snížíme letní přehřívání, velmi významně vylepšíme mikroklima ve stáji a tím i zdravotní stav zvířat.
    Provádíme také izolace balkonů,teras a pergol a pokládku dlažby na těchto plochách technikou „pokládky dlažby na terče“. Na izolační folii se umístí plastové „terče a až na ně se pokládá dlažba.
    Nejlepší způsob zateplení na trhu je foukaná izolace, která dokáže díky své bezespáré technologii aplikace skloubit efektivitu celistvosti vrstvy, výborné tepelně izolační vlastnosti bez tepelných mostů, rychost provedení a možnost dostat se s izolací i do jinak nepřístupných prostor. Izolace je absolutně nehořlavá a dokonale brání únikům tepla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00